Pro Ty, co se bojí radarů a policie

Moderátor: SandrikGVI

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Pro Ty, co se bojí radarů a policie

Příspěvek od platal »

Koprolit píše:Problém u rušiček ani tak není s tím "ERROR," protože to se policajtům čas od času prostě ukáže, takže to tak podezřelý není. Situace se má tak, že lasery používaný MP, a to většinou Lavet 20-20 jsou konstruovaný tk, že se jim ukáže ERROR

Lasery, který používá státní policie,tedy většinou Pro Laser, jsou vychytanější a umí rozeznat rušení a policajtovi se ukazuje nápis "Jammed," a to není podezřelý, ale skoro jasný. Částečným řešením jsou dražší rušičky, který po určitým intervalu, řekněme 5 vteřin, svoji aktivitu vypnou. Ty samozřejmě dostáváš zvukovej signál podobně jako u Beltronicsu, takže stihneš dobrzdit. Pak ať si tě změří.

Jinak rušičky jsou sice nelegální, ale jak jsem si tak všimnul malý dirky v připravovaný novele zákona, tak se (nevím jestli záměrně nebo nedopatřením) bod, kde je určena sankce za "antiradar" užitej fyzickou osobou, dostala do kategorie pokuty 5 - 10.000, což je lepší než současnejch 100.000.
Dobrý info ;-) díkes.

Jinak s tou pokutou no i tak je to mazec ;-) ale když to strčím někam, aby to nebylo vidět, rozhodně je nenechám mi prolejzat auto, to si kluci policejní neobhájí důvod...

Jinak osobně mám i ne maják, ale policejní světla na palubku LED ze států a to funguje suprově :-D a je za to 1bod a pokuta do 2000 :-D
Petr Látal (Gvines)

Koprolit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 03.01.2010 18:42

Re: Pro Ty, co se bojí radarů a policie

Příspěvek od Koprolit »

Platal: jj, to vím, co myslíš. říká se tomu "predator," ne? :-) Já vozím v autě taky takovejch kravin víc, ale modrý světlo nemám. :-)

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Pro Ty, co se bojí radarů a policie

Příspěvek od platal »

Koprolit píše:Platal: jj, to vím, co myslíš. říká se tomu "predator," ne? :-) Já vozím v autě taky takovejch kravin víc, ale modrý světlo nemám. :-)
Abych pravdu řekl, tak nevím, ale vím, že to samé u nás stojí od 5.000,- víc to na palubku LED. Já to dotáhl v asi 8ks z Ameriky a tam to vyšlo 1ks na 900,- nějak...takže pohoda...

Video mám doma ;-) Ale mám úplně modré parkovačky, speciální ledky a svítí to ve tmě skoro jako to denní (no 50% denních žárovek a 200% víc než normální parkovačky) a s tím modrým majákem z LED na palubce na skle to je mazec :-D
Petr Látal (Gvines)

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Pro Ty, co se bojí radarů a policie

Příspěvek od platal »

Ahoj,

jen jeden příspěvek mimo téma:

Prosím napište do sekce srazy a jarní 2011, kdo z vás dorazí a případně jakou variantu byste zvolili?

Díky
Petr Látal (Gvines)

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“