Aerotwiny-výměna

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Aerotwiny-výměna

Příspěvek od george 6 »

Čauky klubáci,máte někdo zkušenost s výměnou gumových lišt u aerotwinů? Kámoš kupuje na prodejně vw orginál náhradní lišty za 150 Kč za kus pod objed.číslem 1 KO 955429B - délka 650mm. Zkoušel už někdo měnit? Dík za info. :twisted: :adr:

mbartok
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 21.11.2007 00:37

Re: Aerotwiny-výměna

Příspěvek od mbartok »

george 6 píše:Čauky klubáci,máte někdo zkušenost s výměnou gumových lišt u aerotwinů? Kámoš kupuje na prodejně vw orginál náhradní lišty za 150 Kč za kus pod objed.číslem 1 KO 955429B - délka 650mm. Zkoušel už někdo měnit? Dík za info. :twisted: :adr:
Ja som presne takto menil na mojom Golf MKV a bez problemov, nevidim dovod preco by to nemalo ist aj na Golf MKVI...

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Aerotwiny-výměna

Příspěvek od george 6 »

Dík,už jsem myslel,že to nikdo zatím neřešil... :mad3: :wow: :mad3:

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Aerotwiny-výměna

Příspěvek od TSIman »

Mám dotaz, zda vám také teče voda ze zadního ostřikovače, aniž byste ho použili. Já umyji auto, vyleštím skla, vyjedu a mám na okně slintance jak ze zadního ostřikovače vytéká trocha voda. Utřu to a aniž bych ostřikovač použil, tak se to zase objeví. Asi rozpínáním vody teplem, nebo přetížením při rozjíždění - nevím. U staré Fabie kombi byl ostřikovač taky nahoře, ale nepamatuji si, že by takto slintal. Takže mě zajímá, zda to také pozorujete a je to normál, anebo to mám reklamovat.

mbartok
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 21.11.2007 00:37

Re: Aerotwiny-výměna

Příspěvek od mbartok »

TSIman píše:Mám dotaz, zda vám také teče voda ze zadního ostřikovače, aniž byste ho použili. Já umyji auto, vyleštím skla, vyjedu a mám na okně slintance jak ze zadního ostřikovače vytéká trocha voda. Utřu to a aniž bych ostřikovač použil, tak se to zase objeví. Asi rozpínáním vody teplem, nebo přetížením při rozjíždění - nevím. U staré Fabie kombi byl ostřikovač taky nahoře, ale nepamatuji si, že by takto slintal. Takže mě zajímá, zda to také pozorujete a je to normál, anebo to mám reklamovat.
Zvlastne ale na mojom Golfe je ostrekovac zadneho skla dole, nie hore. Je v uchyte stieraca. Kvapalina pri ostrekovani strieka hore na okno. Nevsimol som si ze by mi niekedy "slintal" na okno...

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Aerotwiny-výměna

Příspěvek od miromen »

G5 neni G6.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Aerotwiny-výměna

Příspěvek od caravelle »

aj mne to obcas steka. Pytal som sa aj vo vw,ze to je 'normal',dokonca aj pozerali,ci tam nie je nejaky ventil alebo co,co by sa pripadne dalo vymenit,ale nie je. Takze tak.. Inak najviac mi to robi v lete,, asi kvoli teplot. zmenam : den - noc.
.. Momentalne to uz neriesim ..
Audi S4 Dolphin grey

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“