Žárovky

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Forseti275
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 29.06.2014 20:43

Re: Žárovky

Příspěvek od Forseti275 »

fridrikh píše:Ahoj, pokud se koukneš ke mně do topicu, víc zde:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... &start=195" onclick="window.open(this.href);return false;
,tak uvidíš, že přední světla už mám namontovaný, pokud budeš hledat žárovku H15 na denní a dálkový světla, jinou než žlutou barvu, tak já osobně jsem ji nenašel. Nechci tvrdit, že není, možný je všechno, ale asi neexistuje. Vzhledem k výměně jakýchkoli žárovek nezapomeň na to, že tato elektronika je dosti vyvinutá. Takže pokud tam narveš cokoli, co se jí nebude líbit, ti ukáže kontrolku na palubovce. Tak se raději rozkoukej a pořádně promysli každý krok než něco vytvoříš. Jinak tě tu vítám
Díky za přivítání. Koukal jsem na Tvůj topic 8O a nestačím se divit. Nádhera co jsi s tím autem provedl...
VW GOLF VI 1,4 TSI 90kw/122HP

Uživatelský avatar
Mayk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 17.12.2015 06:37

Re: Žárovky

Příspěvek od Mayk »

Chtel sem se zeptat .V golfu 6 jsem si vsiml ze jsou parkovacky 2.3W ze tam nejsou ty klasicke 5w t10.Udelam chybu kdyz tam dam 5w ?

Lukas-vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.02.2015 18:58

Re: Žárovky

Příspěvek od Lukas-vw »

A máš je tam originál? Já mám ve světlech klasiky 5w.

Uživatelský avatar
Mayk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 17.12.2015 06:37

Re: Žárovky

Příspěvek od Mayk »

Vypada to ze sou puvodni.Neco sem o tom googlil a nasel sem ze tam patri asi ty slabsi.Chtel bych tam dat ty 5w ale bojim se aby to neudelalo nejakou neplechu.I kdyz je to rozdil jen 2w.

Lukas-vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.02.2015 18:58

Re: Žárovky

Příspěvek od Lukas-vw »

Nic se nestane maximálně praskne. Kdyby si tam dal naopak silnější s větším W tak ti pc bude tu žárovku hlásit jako prasklou (vlastní zkušenost).
Jinak doporučuju stránky osramu pro hledání přesné žárovky....

http://am-application.osram.info/en" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mayk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 17.12.2015 06:37

Re: Žárovky

Příspěvek od Mayk »

Dekuju. :-)

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“