Otevření pravých zadních dveří

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marah
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 26.06.2009 22:08
Bydliště: Olomouc

Otevření pravých zadních dveří

Příspěvek od Marah »

Ahoj, nesetkali jste se někdy s problémem, že Vám nešly otevřít dveře? Už cca dva týdny se nemůžu dostat do auta přes pravé zadní dveře. Jsou zamčené a při odemykání celého auta v nich opožděně cvaká zámek, ovšem bez efektu. Zároveň s tím řeším stejný problém u víčka nádrže. Mám Variant, takže ho otevírám namáčknutím, ale podaří se to jen jednou z deseti a samozřejmě musím pokaždé zamknout a odemknout celé auto. Překvapilo mě to u čtyřkové generace, ale vidím, že problém neustále přetrvává. Díky moc za případné rady!

mawerick
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.10.2015 12:21

Re: Otevření pravých zadních dveří

Příspěvek od mawerick »

Zdravím tady na fóru. Mám teď stejný problém s dveřmi ale na levé straně. Tipuju to na utahané servo ale jak dveře otevřít aby pak šly odstrojit?

Uživatelský avatar
Marah
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 26.06.2009 22:08
Bydliště: Olomouc

Re: Otevření pravých zadních dveří

Příspěvek od Marah »

V sekci G5 se to tuším taky řeší, vyřezání zámku, apod. Já to nechal chvíli tak, občas zkusil zatáhnout za kliku a ejhle, po nějaké době se dveře otevřely, zámek jsem přes všechny možné otvory vystříkal WD-čkem, no a zatím klid. Auto odemyká a zamyká jako když vyjelo z fabriky! :-) Takže jsem to vypustil z hlavy (než se to zase sekne).

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“