Maska GTI na běžný model

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
detailista
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.06.2016 13:49

Maska GTI na běžný model

Příspěvek od detailista »

Zdravím celý klub,

potřeboval bych dobrou radu ohledně masky šestkového Golfu. Rozhodl jsem se po pěti letech, že trochu oživím vzhled stále toho stejného auta. Bohužel teď na celé přestavbové kity nemám úplně dostatek volných finančních prostředků a tak první volba padla na koupi GTIčkové masky s včelími plástvemi a červenými pruhy. Nejde mi o to zesměšňovat moji jednadvojku závodními znaky, ale celkově se mi ta maska líbí víc a ve spojení s novýma sedmnáctkama od sparca to udělá fajn kombinaci a oživí ten všední vzhled pětiletého auta kterým jezdím každý den.

Co mě ale trápí? Našel jsem hromadu shopů, které za pár tisíc masku prodávají, ale v každém druhém obchodě rozlišují jestli se jedná o typ pro GTI originál, nebo neGTI - tedy "GTI style", v žádné podpoře pro zákazníky mi ale nebyli schopni říct, jestli jdou masky mezi sebou prohazovat - asi že by byly např jinak rozmístěny packy pro uložení do nárazníku, který je u GTI trochu jiný, ale rozměrově a tvarově jsou masky naprosto stejné. Jediné co jsem se dočetl, tak že masky ryze pro běžné modely comfortline/trendline/highline nejsou vhodné pro GTI... naopak to nikde neuvádí. Kdo s tím má zkušenosti? Když koupím neorigo stylingovou masku za 2 tisíce pro VW G6 GTI, bude mi pasovat na neGTI Trendline, r.v.2011? Díky všem

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Maska GTI na běžný model

Příspěvek od Ipanema »

Nechápu jaký je rozdíl mezi GTI maskou a GTI Look maskou..... :sorry:

Jak rychle spěcháš na tuto informaci? Teď se mi to nechce rozdělávat, ale na 100% ti to můžu odzkoušet v praxi zhruba za 3 týdny. Klidně i s fotkami.
Mám orig. klasický nárazník a k němu na zkoušku přimontuju orig. GTI masku.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

detailista
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.06.2016 13:49

Re: Maska GTI na běžný model

Příspěvek od detailista »

Podle mě jsou stejné, jen GTI look se jen tváří jako GTI a je určený pro obyč. Golfa. Klasická GTI maska je určená pro skutečné GTI a rozdíl je v uchycení k nárazníku.

Ale jak říkám, je to jen teorie a doufal jsem, že někdo bude mít zkušenosti. 3 týdny je bohužel dlouhá doba, při nejhorším mám vplánu to objednat tak jako tak a pak případně využít možnosti vrácení do 14-ti dnů, protože mi stejně nikdo z těch e-shopů nedokáže dát jednoznačnou odpověď. (Takže kupuju zajíce v pytli)

Ale i tak díky :)

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Maska GTI na běžný model

Příspěvek od Ipanema »

Tak tady to máte, že vše se kombinovat dá, když nezáleží na vzhledu...
Třeba se to bude ještě příště hodit někomu zde na fóru.

První fotka: originální sériový nárazník a originální GTI maska
Druhá fotka: originální GTI nárazník a originální sériová maska
Třetí fotka: nahoře GTI maska a dole sériová
Přílohy
01.jpg
02.jpg
03.jpg
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“