Vylepšení zvuku GTI

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Speedhunter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.10.2016 11:00

Vylepšení zvuku GTI

Příspěvek od Speedhunter »

Ahoj, řeším jak zlepšit zvuk výfuku na Golfu VI GTI. Nechtěl bych měnit výfuk, ale upravit ten původní a teď je otázka jak? Někde jsem slyšel že by šlo jen dát pryč středový tlumič a dát místo toho trubku a hned ten zvuk bude zajímavější. Myslíte, že by to šlo? Máte s tím někdo zkušenost? Jak je to pak při takových úpravách s výplachem a odporem výfuku? Hlavně aby se neztrácel výkon a neuškodilo to autu. Díky :wink:

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Vylepšení zvuku GTI

Příspěvek od skacel99 »

U turbomotorů čím méně tlumičů,tím lépe.Proritlak dělá turbo. Použitelnost auta je pak věc druhá

Speedhunter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.10.2016 11:00

Re: Vylepšení zvuku GTI

Příspěvek od Speedhunter »

skacel99 píše:U turbomotorů čím méně tlumičů,tím lépe.Proritlak dělá turbo. Použitelnost auta je pak věc druhá
Můžeš trochu konkretizovat to s použitelností auta?

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Vylepšení zvuku GTI

Příspěvek od skacel99 »

Hluk v autě/okolí a přitahování pozornosti pomáhačů a chráničů. Případně problém na STK. Když už,tak nějakej homologovanej laďák

Speedhunter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.10.2016 11:00

Re: Vylepšení zvuku GTI

Příspěvek od Speedhunter »

skacel99 píše:Hluk v autě/okolí a přitahování pozornosti pomáhačů a chráničů. Případně problém na STK. Když už,tak nějakej homologovanej laďák
Jo tak to já zase nechci aby to byl nějakej rachot....spíš hutnější brumlání, občas odchrchlání nebo zapraskání :D

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Vylepšení zvuku GTI

Příspěvek od skacel99 »

Laďák. Trubka místo tlimiče zvýší hluk. Měl jsem kdysi trubku od turba až dozadu na GIII TDI. Jeloto lépe,ale hluk mnohem větší

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“