Po vypnutí motoru svítí světla - poloha AUTO

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Fujitsu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2014 12:03

Po vypnutí motoru svítí světla - poloha AUTO

Příspěvek od Fujitsu »

Ahoj,

mám Golfa plus 11/2009 s bixenonem, denním svícením (žárovky) a čidlem osvětlení. Vše funguje normálně a správně, ale. Je tma, přijedu večer domů, svítí bixenony. Přepínač světel mám v poloze AUTO. Vypnu motor, NECHÁM klíček v zapalování, zabouchnu dveře a odejdu z garáže. Bixenony zhasnou, ale zůstanou svítit parkovačky, SPZ a palubka. Proč to tak je? Proč to nezhasne všechno? Dělal jsem pokus a čekal jsem 10 min, ale pořád to svítilo dál. Možná, že to zhasne až s vypnutím rádia cca po 20min? To jsem ještě nezkoušel. Pokud vytáhnu klíček, všechno se vypne, i rádio.

Jakou máte zkušenost vy?

Díky.

esmouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 17.06.2014 12:49
Bydliště: Ostravwa, FM a okolí

Re: Po vypnutí motoru svítí světla - poloha AUTO

Příspěvek od esmouch »

Ahoj, je to normální - auto vypneš, ale zůstanou ti svítit parkovačky. Celé zhasne jen pokud vytáhneš klíček ze zapalování.

Fujitsu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2014 12:03

Re: Po vypnutí motoru svítí světla - poloha AUTO

Příspěvek od Fujitsu »

Ahoj,

díky za odpověď. A to jako bude svítit do vybití baterky? O víkendu musím zkusit, zda to nezhasne s vypnutím rádia po cca 20 min.

esmouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 17.06.2014 12:49
Bydliště: Ostravwa, FM a okolí

Re: Po vypnutí motoru svítí světla - poloha AUTO

Příspěvek od esmouch »

no řekl bych, že ano, budou svítit do vybití baterky, ale vyzkoušené to nemám...

Fujitsu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2014 12:03

Re: Po vypnutí motoru svítí světla - poloha AUTO

Příspěvek od Fujitsu »

Tak jsem to testoval. Nechal jsem to svítit asi 30 min, pak jsem vytáhl klíček. Mezitím se rádio asi 2x vypnulo. Tzn. nejspíš by to svítilo opravdu pořád, dokud by nekleslo napětí na baterce pod stanovenou mez....

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“