Alarm

Moderátor: SandrikGVI

Barzul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.01.2017 20:05
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Alarm

Příspěvek od Barzul »

Tak baterka je v háji, po dobití měla 13,2V a do 30minut od odpojení nabíječky šla na 12,4V. Máte nějaké zkušenosti s výrobcem baterek, který je dobrý? Já jsem slyšel chválu na GS (konkrétně GSSLV096). Auto má start/stop, ale to nepoužívám tak předpokládám, že tam může být normální baterka. O Vartě jsem slyšel, že šla poslední roky dolu s kvalitou hodně :-(
Golf VI - 1.6 TDI 77kW

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Alarm

Příspěvek od SandrikGVI »

dobrá otázka na baterku :) taky mě to letos čeká tak šup sem s radama :) :good:

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Alarm

Příspěvek od Shorty »

Já mám ještě z výroby 60 Ah Vartu a zatím drží 8 let v pohodě, ale byla pravidelně dobíjená. Na starším golfu jsem měl taky Vartu silver dynamic a velká spokojenost. Na dalším golfu jsem měl Banner a po 3 letech se začala srážet sůl na elektrodách, ale pak ještě pár let nespolehlivě fungovala. V mazdě jsme měli Panasonic a Exide a každá vydržela pár let a exitus. Ovšem ve Feldě mám 18 let Akumu, už se několikrát úplně vyplácala a po opakovaném dobití normálně natočí ten kinder motůrek 1.3l.

Osobně bych tedy vzal Vartu, ale mám zkušenosti jen s benzínovejma autama.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Alarm

Příspěvek od SandrikGVI »

No pekny ;) na golfu 4 jsem to neresil tam byl kinder motor taky a bez problemu...ikdyz tedka s golfem 6 pri -10 po 7mi dennim stani a s puvodni baterkou bez problemu...myslel jsem spise preventivne ;)

jinak zalozim nove tema Baterie a vse okolo a presunu tam ty zpravy o baterce at to resime ve spravnem tematu ;) zatim piste sem ;)

Barzul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.01.2017 20:05
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Alarm

Příspěvek od Barzul »

Mě to stálo 4 dny a taky mi to dneska vpohodě nastartovalo před nabíjením. Jen ten alarm furt otravuje :-) a mám strach aby mě to někde nenechalo ...
Golf VI - 1.6 TDI 77kW

Barzul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.01.2017 20:05
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Alarm

Příspěvek od Barzul »

Tak dneska na diagnostice jsem zjistil, že poslední alarmy jsou vyhlášené od Inclination sensoru. Nevíte někdo kde je? Chtěl bych zkontrolovat jestli to nemůže byt třeba jen konektor. Na netu jsem ho nikde na prodej nenašel nevim jestli jsem jen špatně hledal.
Golf VI - 1.6 TDI 77kW

Barzul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.01.2017 20:05
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Alarm

Příspěvek od Barzul »

Tady ještě fotka. Když jsem se díval přímo na ten sensor tak tam skákali různě hodnoty náklonu a to jsem stál na místě ...
Přílohy
all.jpg
Golf VI - 1.6 TDI 77kW

Barzul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.01.2017 20:05
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Alarm

Příspěvek od Barzul »

Tak alarm se mi nespouští, pokud auto zamknu cca 2minu po vypnutí klíčku. Vypnu klíček a něco mi v autě "hučí". Nevíte někdo co to je? Příjde mi jako by to bylo z repráků ale jistý si nejsem. Jakmile to přestane můžu zamknout auto a alarm se nespustí. Inclination sensor jsem na internetu nikde nenašel, nevíte někdo jestli to nemá jiný název?
Golf VI - 1.6 TDI 77kW

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení a pojištění“