Připojištění vozidla GAP

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od caravelle »

thorwards, myslim, ze to nezalezi od poctu prispevkov, ale dlzky registracie na fore...
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od gas »

Thorwards píše:A jak to dokážou žes je tam nechal?
celkem snadno, pojišťovna bude věc před plněním velmi důkladně zkoumat a likvidátor bude chtít vidět všechny klíče, které jsi k vozu dostal, bude zjišťovat v servisu případné objednávky na nové klíče a jejich kódování, dokonce interně prověřují Tvoji platební morálku a zjišťují případné náznaky pojistného podvodu, v případě sebemenšího podezření pozastaví plnění a předají věc orgánům činným v trestním řízení, věř, že nechat si někde ukrást auto a čekat na pojistku není v dnešní době taková sranda jak to může na první pohled vypadat ...

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od honzanun »

Svůj příspěvek jsem nemyslel jako náznak (český) vychcanosti, ale spíš jako nadsázku :)
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

Tak to pátraj docela hustě. Samozřejmě bych to taky neudělal, nicméně si myslim, že v čechách je spousta lidí co do toho klidně půjdou a proto se mi nabídka takové pojistky pro čechy zdá jako minimálně odvážná.

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

Nenašel jste někdo ceník toho GAPu od Český, na jejich stránkách to nemůžu najít. Chtěl bych si to spočítat, jestli se to vyplatí. Kolik vyplácí pojišťovna z normální pojistky? Berou to jako aktuální cenu vozu mínus spoluúčast? Podle čeho se zjišťuje aktuální cena vozu? Na to jsou nějaký tabulky?

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od gas »

je to dle tabulkové hodnoty, cena vozu po třech letech je 40% ceny pořizovací mínus spoluúčast, nedávno jsem si pojišťoval nový VW Transporpér na cenu 650t, GAP byl cca 17t na 3 roky včetně pojištění oné spoluúčati, která dělá při 5% cca 33t, bez pojištění spoúčasti to bylo asi o 2t méně, je to tabulkově dle pořizovací ceny, při ceně do 600t tam byl větší cenový skok směrem dolů

jinak jsem se díval do pojistných podmínek většiny pojišťoven a je tam všude větička ve smyslu : V případě, že pojistitel pojme podezření, že se jedná o pojistný podvod, není pojišťovna povinna plnit :lol:

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

:mrgreen: tak to je dobrý ustanovení. Tak aspoň ta pojišťovna na to musí mít nějaký faktický důkazy ne. Takhle by toho ty pojišťovny asi moc neplnily... Koukám, že je to podobně vyčůraný jako úvěrová nebo leasingová smlouva.

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od honzanun »

Taky bych uvítal, kdyby někdo našel nějaký ceník toho připojištění. Přeci jen, když Vám po 3 letech pojišťovna dá 40% pořizovací ceny, tak to není zrovna moc. A náhoda je blbec, jak se říká. Jezdím často do Prahy a do Polska a to člověk nikdy neví...
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

Tak jsem byl dneska znova v český. Ženská na přepážce mi zase nejdřív tvrdila, že žádnej takovej produkt nenabízej, až když jsem na tom fakt trval, tak se laskavě podívala do počítače a zjistila s úžasem že něco takovýho dělaj. Nevěděla o tom vůbec nic, tak mi aspoň ofotila kousek ze smluvních podmínek, kde je vesměs uplný prd. Píšou tam akorát že to je připojištění k normální pojistce pro případ totálky nebo odcizení a maximální plnění je 50% ceny vozu, nejvýše však 600 000,-Kč a jinak celkem nic podstatnýho. Zkoušel jsem z tý ženský vymámit cenu, ale toho nebyla schopná. Ceník tohodle neměla a když jsem jí řekl co kdybych to chtěl uzavřít hned tak řikala, že by se ta cena nějak zjistila a když jsem jí chtěl zjistit tak tvrdila, že takhle to nejde :roll: fakt odbornice... Odkázala mě na net a když jsem jí tvrdil, že net jsem prolezl a nic tam nenašel tak mi dala číslo na nějakou infolinku na který mi řekli, že mi to spočítá ten kalkulátor na netu, což podle mě nespočítá. Myslim, že ten počítá jenom havárku a povinný ručení. Neptal jste se někdo na nějaký pobočce? Já už na to nemam nervy.

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od platal »

Já jsem Ti to už jednou říkal jak to je !!!

Zjišťovala mi to ženská od České na ředitelství v praze a řekla hlavně, že to je u aut na IČO, nikoli u aut, co si vezme soukromník a jak jsi napsal plní to připojištění do 50% ceny vozu a max 600 ... tzn. máš auto za 390t. a když Ti ho lohnout za rok tak má hodnotu dle pojistky třeba 200 a pojištovna Ti díky GAP dá 190 !!! A podle mě je to z kupní ceny, nikoli z ceníkové !!!
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

No tohle všechno vim. Já akorát nevim tu cenu tý pojistky.

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od caravelle »

mozno to tu uz bolo... ale...
http://www.defend.cz/Sluzby/" onclick="window.open(this.href);return false;

ja som o tomto zvazoval na Slovensku, ale nakoniec som dostal pripoistenie v ramci klasickej poistky... aj ked za cenu vyssych splatok...
Audi S4 Dolphin grey

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od platal »

Přímo zjištěno od VW !!! Pro verzi auta s pojištěním u České

Pojisteni Defend Gap -

3 roky....12.500,- se spoluucasti 14.500,- bez spoluucasti
4 roky....19.000,- se spol. 21.500,- bez spol.
5 let.....25.500,- se spol. 28.500,- bez spol.

Nutno uzavrit do 60 dnu od prevzeti vozu.

Tak už je to jasný ne???
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
andre.11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 13.11.2009 21:07
Bydliště: Osek nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od andre.11 »

http://www.cargarant.cz/data/ref/000000015_ref.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; tady je to i od UNIQA
VW T-Cross 1.0 TSI, DSG Benefit Edition. Bílá Pure

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od platal »

Na příští GOLF R nebo X1 to dám ;-) teď jsem to neřešil...
Petr Látal (Gvines)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení a pojištění“