Připojištění vozidla GAP

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

12.000 si myslim, že za ten klid je fakt dobrá cena. By mě ještě zajímalo, jestli je potřeba mít to primární pojištění od stejný pojišťovny nebo jestli třeba můžu mít havárku od Kooperativy a GAP od Český.

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od platal »

Thorwards píše:12.000 si myslim, že za ten klid je fakt dobrá cena. By mě ještě zajímalo, jestli je potřeba mít to primární pojištění od stejný pojišťovny nebo jestli třeba můžu mít havárku od Kooperativy a GAP od Český.
Připojel se kua na ten skype
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

:mrgreen: ja wohl šéfe

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od gas »

hele Ty lenochu, havárku můžeš mít třeba od Franty z Horní lhoty, GAP je pouze připojištění k havárce a prvotního pojistitele neřeší ;)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

Jsem si to myslel. Jenom jsem chtěl mít jistotu :mrgreen: Dík moc...

Boboborja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.12.2009 12:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Boboborja »

Toto pojištění jako první začala dělat Maxima,ostatní to okopčili za stejných podmínek :-)
http://www.maxima-as.cz/carins.php?id=01" onclick="window.open(this.href);return false;
Pojištění majetku,průmyslu a firem,auta umím taky za super ceny,http://www.Pmbspraha.cz

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

Doufám, že než mi to auto dovezou, že si to dá do nabídky i ta Kooperativa, už u nich pár pojistek máme, třeba by dali nějakou slevičku

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

Máte už někdo uzavřený ten GAP? U koho jste si to uzavřeli. Mazla mam od pondělí na salonu, příští pondělí si pro něj jdu, tak bych to chtěl mít do té doby pořešený. Nejsolidnější se mi jeví ta česká pojišťovna. Co si o ní myslíte? Vzali jste si to se spoluúčastí nebo bez? Budu mít 5% spoluúčast na havárce, tak uvažuju o tom to vzít bez spoluúčasti. Četl jsem, že tu pojistku je potřeba u český uzavřít do 30 dní od registrace, jenom se chci ujistit, že se tim myslí, že auto dostane značky, je to tak?

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od haikee »

mam GAP od volkswagenu co mi nabidl primo prodejce. a myslim ze se ted dobre spi. je to pres pojistovni QBE.

jaktoze cekas tyden na predani? me auto dovezli ve stredu a kdyby meli na dopravacich i ve ctvrtek tak mam auto ve ctvrtek mel jsem ho tak v patek.

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

Nečekám, je tam připravený, ale nemam tento týden nějak čas tam zajet a v pátek odjíždim na víkend, tak to bude muset počkat do pondělka. Teď jsem ještě koukal do všeobecných podmínek havárky a píšou tam, že je možné pojistit auto na cenu buď časovou nebo na kupní, ani nevim jak to mam pojištěný, zkusim tam zítra zajít a zeptat se jestli by se to dalo pojistit na tu kupní, že bych ten gap tam nemusel dávat vůbec.

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od haikee »

hehe - ty jo cekat na vyrobu auta nekolik mesicu a pak nemit cas na predani, ja to udelam klidne za tebe:)

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od miromen »

Thorwards píše:Nečekám, je tam připravený, ale nemam tento týden nějak čas tam zajet a v pátek odjíždim na víkend, tak to bude muset počkat do pondělka. Teď jsem ještě koukal do všeobecných podmínek havárky a píšou tam, že je možné pojistit auto na cenu buď časovou nebo na kupní, ani nevim jak to mam pojištěný, zkusim tam zítra zajít a zeptat se jestli by se to dalo pojistit na tu kupní, že bych ten gap tam nemusel dávat vůbec.
U jake pojišťovny budeš uzavirat pojistku a jaky je prosim tě rozdil mezi kupni a časovou pojistkou ?
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od gas »

tabulková cena vozu po třech letech je cca 50%, z toho bude vycházet pojišťovna u HP, koupíš za 500t a po 3 letech dostaneš při krádeži 250t mínus 5-10% spoluůčast, v případě připojištění GAP včetně spoluůčasti dostaneš plnou kupní cenu, tedy 500t, za cca 16t na tři roky není co řešit ...

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

Tak jsem byl znova v český u dalšího okýnka, už jsem tam mluvil snad s uplně každou "dámou" co tam pracuje. Tahle byla sice lepší než ty předtim, ale taky o tom toho moc nevěděla. Předtim mi tvrdili, že primární pojistku může mít člověk od kohokoli a dneska mi tvrdila, že když mam havárku od kooperativy, že mi to udělat nemůže. Každopádně jsem si odnesl další vedlejší ujednání té pojistné smlouvy o kterém jsem předtím nevěděl a už nějak na Gap pomalu ztrácím chuť. Podle toho co jsem se tu dočetl plní 100% pouze první rok, po 12 měsísích už je to jenom 95% a dále se to snižuje. Vozidlo musí být zabezpečeno sherlogem nebo nějaký jiným vyhledávacím zařízení s příslušným atestem a jsou tu ještě další podmínky jako že pojišťovna může vyžadovat potvrzení a pravidelných kontrolách funkčnosti zabezpečovacích zařízení a tak. Zdá se mi to, že to maj nastavený tak, že kdyby náhodou mělo dojít k pojistné události, tak člověka chytěj na nesplnění nějaké podmínky a stejně nedostane nic. Tak u český to asi padá. Nevíte někdo jestli ten GAP nedělá Alianz?

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Připojištění vozidla GAP

Příspěvek od Thorwards »

Tak jsem mimo GAPu začal uvažovat i o jiném zabezpečení, ale nevím, jestli má v dnešní době vůbec nějaký zabezpečovací systém smysl. Myslíte si, že má něco jako alarm nebo zámek řadící páky v dnešní době nějaký význam nebo jsou to jenom další vyhozený peníze?

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení a pojištění“