Milé překvapení

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Milé překvapení

Příspěvek od jar_da »

no já si taky myslím, že Golf už není Golf, taky jsem myslel, že když VW tak....,
ale pak se pár věcí na autě dodělávalo a po sundání různých plastů člověk jen žasne,
takže to není o tom jestli na to máš nebo ne, ale za tý prachy už není VW ničím vyjímečným, což před deseti lety byl.
CAXA

Uživatelský avatar
korycan
Člen klubu
Příspěvky: 35
Registrován: 24.06.2009 10:39
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Milé překvapení

Příspěvek od korycan »

Mám Golfa IV 1,4 TSI, 3 roky starý, pojistka u Uniqy včetně havarie 3.200,- pololetně, kompletní pojistka :yahoo:

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Milé překvapení

Příspěvek od george 6 »

jar_da píše:no já si taky myslím, že Golf už není Golf, taky jsem myslel, že když VW tak....,
ale pak se pár věcí na autě dodělávalo a po sundání různých plastů člověk jen žasne,
takže to není o tom jestli na to máš nebo ne, ale za tý prachy už není VW ničím vyjímečným, což před deseti lety byl.
Tak si holt kup nějakýko ,,korejca" ,máš to v plný palbě za pár kaček a nemusíš plakat nad tím,jak golf za 10 let upadl.A tu posranou kiu si můžeš předělávat ,jak se ti líbí. :fool: :yahoo: :fool: Pak budeš king. :pleasantry: :pleasantry:

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Milé překvapení

Příspěvek od jar_da »

Proč korejce? a proč nemůžu říct názor, že Golf už není ten starý dobrý Golf? vždyť je to pravda, tak to pouze konstatuju, auto pro mě není dogma a rozhodně nevychvaluju to co zrovna vlastním, jen se snažím objektivně zhodnotit auto se kterým mám zkušenosti - stejně tak i ostatní auta, která mám ..... takže si své hodnocení o mě jako o kingu s kiou strč víš kam jo?
ty jsi si prostě pořídil Golfa a každej, kdo na něj řekne křivé slovo tak je špatnej? asi jsi nepochopil, že doba, kdy si připlatit za VW bylo něco za něco, tato doba je už pryč, jen moje konstatování, nic víc.
CAXA

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Milé překvapení

Příspěvek od alean »

nejenom Golf už není Golf ..... ale pořád je VW o krok dál v kvalitě materiálů a zpracování a hlavně v dostupnosti a cenách ND,korejce koupíš o hodně levněji ale za pár let to je vylítaná sračka do šrotu,která se nevyplatí opravovat ,protože jiné než origo kurevsky drahé díly na to nekoupíš. :tooth:

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Milé překvapení

Příspěvek od george 6 »

alean píše:nejenom Golf už není Golf ..... ale pořád je VW o krok dál v kvalitě materiálů a zpracování a hlavně v dostupnosti a cenách ND,korejce koupíš o hodně levněji ale za pár let to je vylítaná sračka do šrotu,která se nevyplatí opravovat ,protože jiné než origo kurevsky drahé díly na to nekoupíš. :tooth:
:good: :good: :good:

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Milé překvapení

Příspěvek od Pantani »

alean píše:nejenom Golf už není Golf .....
No já jsem velmi zvědav, na čem v novým G7 ušetřili těch 100 kg...
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Milé překvapení

Příspěvek od george 6 »

Pantani píše:
alean píše:nejenom Golf už není Golf .....
No já jsem velmi zvědav, na čem v novým G7 ušetřili těch 100 kg...
Váha autí bez šoféra?? :laugh: :good: :laugh:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení a pojištění“