Milé překvapení

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Milé překvapení

Příspěvek od Black Dragon »

Tak jem si včera byl uzavřít povinné a hav. pojišťění u Uniqy a byl jsem hodně mile překvapen, bylo to teda přes známýho :)
Poviný ručení na 1,2 TSI mě vyšo na 1.400,- za rok!!! s 50 % bonusem, čož je směšný

Hav. pojištění mě ta hodná paní :D spočítala na 6.800,- za rok se spoluúčastí 0% nebo 1000,- Kč - bonus jsem neměl, ale převedla mě ho z povinnýho ručení. Je na havárii, živel, vandalismus, krádež.

A pojištění na čelní sklo mě vyšlo na 245,- za rok se spoluúčastí 5% min. 500,- na neomezenou hodnotu skla :lol: :lol:

A to vše na Golf Plus a na ceníkovou cenu 487 000,-. Co vy na to? Já myslím, že úplná bomba. Nevíte někdo jak tato pojišťovna plní. Neslyšel jsem o ní vůbec nic špatnýho, ale slyšel jsem je pár názorů.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Milé překvapení

Příspěvek od Pantani »

Mám u Uniqátní pojišťovny povinný mručení za zhruba 3700,- i se sklem, který z toho dělá tuším 500,-. Na takovouhle cenu se můžeš fakt dostat jedině ze známosti, jinak to snad ani bejt nemůže. A já teda zatím (ťuk ťuk) nemám s pojišťovnama vůbec žádný zkušenosti, ale nedělal bych si zase nějak velký iluze... :? (a to platí pro všechny)

Přeju hodně šťastných km s novým Golfíkem! :)
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Milé překvapení

Příspěvek od mefix »

500,- Kč za sklo/rok... za tuhle pojistnou cenu je cena nového čelního skla hrazena do jaké částky? Ono je totiž celkem drahé :roll: .

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Milé překvapení

Příspěvek od Black Dragon »

Pantani píše:Mám u Uniqátní pojišťovny povinný mručení za zhruba 3700,- i se sklem, který z toho dělá tuším 500,-. Na takovouhle cenu se můžeš fakt dostat jedině ze známosti, jinak to snad ani bejt nemůže. A já teda zatím (ťuk ťuk) nemám s pojišťovnama vůbec žádný zkušenosti, ale nedělal bych si zase nějak velký iluze... :? (a to platí pro všechny)

Přeju hodně šťastných km s novým Golfíkem! :)
Jasně souhlas, všechny pojišťovny chtějí co nejvíce "obrat" své klienty při plnění pojistných událostí. Jak říkám, oni toho hodně naslibujou, když se uzavírá smlouva a pak skutek utek. Jinými slovy uzavřeme vám strašně výhodnou pojistku, ale nesmíte nabourat, protože, pak nic nedostanete :lol:
P.S. díky za přání už mám 300 km :P :P :P

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Milé překvapení

Příspěvek od Pantani »

mefix píše:500,- Kč za sklo/rok... za tuhle pojistnou cenu je cena nového čelního skla hrazena do jaké částky? Ono je totiž celkem drahé :roll: .
Myslím, že to bylo 10.000,-. Když jsem se ale informoval u prodejce, kolik stojí cena + práce v případě rozbití čelního skla, musel jsem se posadit, protože mi řekl že někde okolo 17.000,- i s prací s tím spojenou (samozřejmě že myslel, že když to nechám dělat u nich)
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Milé překvapení

Příspěvek od mefix »

Jo, jo, stále to říkám - Golf je předražené nic.....

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Milé překvapení

Příspěvek od caravelle »

to su len ti zumpari-servisaci predrazeni... nevedia, co pytat....
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Milé překvapení

Příspěvek od george 6 »

mefix píše:Jo, jo, stále to říkám - Golf je předražené nic.....
Tak si kup koloběžku,když na to nemáš.... :mad3: :velo: :mad3:

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Milé překvapení

Příspěvek od skuci »

mefix píše:500,- Kč za sklo/rok... za tuhle pojistnou cenu je cena nového čelního skla hrazena do jaké částky? Ono je totiž celkem drahé :roll: .
necelých 12tis. i s prací, asi po 3 měsících sem ho měnil ;-), bylo to v autorizovanym servisu ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Milé překvapení

Příspěvek od campagnolo »

No, jeste chvili a zase budeme platit 144,- Kčs za povinne ruceni, jako za bolševika :-)

wzcom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 07.11.2011 15:55

Re: Milé překvapení

Příspěvek od wzcom »

Měl jsem šíro v servisu - naraz kolem do obrubniku - hnuty rameno atd... rekli mi, ze vetsinou pojistovny neproplaci spotrebni material (v mem pripade, elektron, pneu a brzdova desticka) tak at se pripravim ze krome spoluucasti budu asi doplacet neco na todle... Nakonec, prave uniqa, nic nechtela, platil jsem litr spoluucast. Takze za me :good:
VW Scirocco, 2.0TSI, 147kW

net.work
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 26.07.2008 19:35

Re: Milé překvapení

Příspěvek od net.work »

wzcom píše:Měl jsem šíro v servisu - naraz kolem do obrubniku - hnuty rameno atd... rekli mi, ze vetsinou pojistovny neproplaci spotrebni material (v mem pripade, elektron, pneu a brzdova desticka) tak at se pripravim ze krome spoluucasti budu asi doplacet neco na todle... Nakonec, prave uniqa, nic nechtela, platil jsem litr spoluucast. Takze za me :good:
me sedrel kamion bok (nastesti dily se nemenily, pouze opravovali) a odnesl to i elektron a taky vubec nebyl problem s vymenou v ramci pojistky...
GVI - 1.2TSI, 63kW, DSG, tornado red - prodáno
GVII rline - 1.5TSI EVO, 110kW, DSG, tornado red

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Milé překvapení

Příspěvek od mefix »

Proč naštěstí se díly neměnily - raději bych nové dveře, než opravované...

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: Milé překvapení

Příspěvek od xwritter »

Mám taky uniqu, zatím jsem ji využil na zcelení prasklinky předního skla. Mám pov.r. + hav.ručení na všechno + čelní sklo. Záleží na tom kde bydlíš, já když jsem si přehlásil trvalé bydliště do Brna tak mi řekla, že se havarijko zvýší teď nevím přesně, ale bude to určitě o min. 10%. Zatím platím tu původní cenu a platím celkem 581 Kč/měs. Bonus mám 20%.

Uživatelský avatar
Golfinger Black
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 14.08.2010 20:17
Bydliště: Plzen

Re: Milé překvapení

Příspěvek od Golfinger Black »

george 6 píše:
mefix píše:Jo, jo, stále to říkám - Golf je předražené nic.....
Tak si kup koloběžku,když na to nemáš.... :mad3: :velo: :mad3:
:potlesk: tak tak

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení a pojištění“