Bullock - zámek pedálů

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od fkabl »

Máte s tímto mechanickým zabezpečením zkušenosti? Četl jsem dobré zprávy a v kombinaci se zamykáním zpátečky - tj. nejde ani prošlápnout spojka, asi dobré řešení pro zase malinko klidnější pocit.
Než dostávat další zbytečné kraviny...jsem rozhodnut napsat o ně "ježíškovi".

Uživatelský avatar
vitouss
Profík
Profík
Příspěvky: 940
Registrován: 29.09.2007 10:32
Bydliště: pracoVWně Brno

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od vitouss »

když ti bude chtít někdo ukradnout auto tak ho stejně ukradne tak že zbytečně vyhození peníze podle mě :roll: ,maximálně to zloděje zdrží o 17minut a 5 sekund aby auto ukradnul :D ale ježíškovi napsat můžeš :)
http://www.verejnydluh.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od platal »

To sice máš pravdu, ale je zloděj a zloděj.

Když to bude profík, tak ukradne i AUDI A8 zabezpečenou, ale ten golfa krást nebude z 90% a takoví ti zlodějíčci si s tím bullockem neporadí. Každé zabezpečení je plus ;-) Má ho kamarád, kterej má G 6 GTI a naprosto spokojenej...

Já osobně si to taky koupím na ty pedály ;-)
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
mdmatroxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 31.12.2011 13:25

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od mdmatroxx »

já jsem si koupil bullock jelikož mě předchozí majitel říkal ,že tam nemám žádný zabezepčení ,tak se mi spí líp i když je pravda ,že když to bude chtít někdo odcizit ,tak to udělá ,ale zas si třeba vyhlídne něco bez zabezpečení přece jenom by s tím bullockem měl práci.No a minulej týden jsem ztratil originál klíč(našel se) a měl jsem náhradní zkoušel jsem nastarotvat a spustil jsem alarm,takže nakonec májm druhej klíč bez ima ,ale za to mám k bullocku alarm,tak alespoň něco
Golf 4 1.9 TDI 81 kw 12/1999 Highline

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od jar_da »

každopádně to chce kombinaci několika zabezpečení, třeba přidat tajný vypínač, diagnostika atd...
CAXA

Uživatelský avatar
mdmatroxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 31.12.2011 13:25

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od mdmatroxx »

a co je vůbec ten tajný vypínač?Jak to funguje a kolik to stojí?
Golf 4 1.9 TDI 81 kw 12/1999 Highline

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od jar_da »

normální vypínač na skrytém místě, který rozpojí nějaký obvod, náklady minimální, efektivita vysoká, stejně jako úprava diagnostiky
CAXA

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od rasto4444 »

Co myslis tym "uprava diagnostiky"?
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od Thorwards »

To má kamarád na přívod paliva, asi je to dobrá věc, ale když dneska už jsou schopný dorazit i s odtahovkou...

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od steve »

:mrgreen: hi, řeknu jeden vtipny dukaz jak je zamek pedalu k ničemu :mrgreen: před desiti lety jsem překupoval auta a prodali jsme auto znamemu,druha polovina kupni ceny měla byt uhrazena za měsic a nebyla, , jelikož jsme meli v ruce techničak a druhe kliče, jeli jsme po dvou měsicich pro auto, po nekolika urgencich o doplatek-nic, sednul jsem do auta a ejhle zamek pedalu :mrgreen: noo jelikož to jinak nešlo a před autem nic nestalo , starter a jelo se bez spojky, bez brzdy, jen na ručku :mrgreen: na co zamek pedalu, dalo se to i po praze :wink: , když nekdo bude umět jezdit a bude mit cit v rukach a v nohach tak to dovede i se zamkem pedalu, majitel druhy den volal že mu zmizelo auto, kde je , my jsme mu řekli , přivezte zbytek častky, auto bude předano-převod dokončen, nadaval že mu ten zamek zaplatime atd atd, tak jsme mu řekli at si přiveze kliče a u nas si ho po zaplaceni muže odemknout a odjet :laugh: tod vše k Bullocku-vyhozene penize :pleasantry: , myslim že jedine zabezpečeni dneska je plot a za nim pes :wink:ale ja vim pulka lidi plot prostě nema, myslim že zabezpečeni je dnes fura :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od jar_da »

rasto4444 píše:Co myslis tym "uprava diagnostiky"?
SZ
CAXA

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od steve »

nejlepši je si dat diagnostickou zasuvu na svoje misto, nekam schovat a misto puvodni dat ustřiženou :wink: jen ty sam budeš vedet kde ji maš :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od hasmen »

steve píše:nejlepši je si dat diagnostickou zasuvu na svoje misto, nekam schovat a misto puvodni dat ustřiženou :wink: jen ty sam budeš vedet kde ji maš :wink:
Tu původí napojit na baterku,prej jim to zavraždí noťase...Nevím,takhle jsem to slyšel :laugh:
Edit: 2 příklady
Přílohy
o kradezich aut.doc
(15 KiB) Staženo 331 x
Ochrana vozidel 17042008.doc
(62.5 KiB) Staženo 358 x

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od steve »

hasmen píše:
steve píše:nejlepši je si dat diagnostickou zasuvu na svoje misto, nekam schovat a misto puvodni dat ustřiženou :wink: jen ty sam budeš vedet kde ji maš :wink:
Tu původí napojit na baterku,prej jim to zavraždí noťase...Nevím,takhle jsem to slyšel :laugh:
Edit: 2 příklady
No to možna jóo a co když na to zapomeneš a strčiš tam sveho, nebo nekdo opravdu v servise :mrgreen: to bych te chtel vidět jak jim budeš platit VAS za 300tiskč :laugh: :laugh:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od hasmen »

steve píše:
hasmen píše: Tu původí napojit na baterku,prej jim to zavraždí noťase...Nevím,takhle jsem to slyšel :laugh:
Edit: 2 příklady
No to možna jóo a co když na to zapomeneš a strčiš tam sveho, nebo nekdo opravdu v servise :mrgreen: to bych te chtel vidět jak jim budeš platit VAS za 300tiskč :laugh: :laugh:
Bych dělal blbýho... :yahoo:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení a pojištění“