Cargarant

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
tatoch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 03.05.2010 22:48

Re: Cargarant

Příspěvek od tatoch »

taky mi to prislo...
Přílohy
Photo 06.08.13 6 44 03.jpg

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Cargarant

Příspěvek od Pantani »

andilek píše:No to mi prijde jako dobra zprava.
Mě to přijde jen jako prohlášení - nic víc, nic míň. Není to ani dobrá zpráva, ani špatná zpráva. Člověku to neříká nic jinýho, než že tě tam evidujou a že jim dopis dorazil. Neříká to, jestli na tebe něco z porcování, zřejmě už značně anorektickýho medvěda, zbyde.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

aleshu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.04.2012 08:34

Re: Cargarant

Příspěvek od aleshu »

Příhlásil jsem pohledávku jak na GAP tak na prodlouženou záruku. Ten dopis, co přišel, se týká jen GAPu. Ohledně prodloužené záruky někomu něco přišlo?

nuru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 26.03.2013 13:03

Re: Cargarant

Příspěvek od nuru »

Máte někdo nějaké novinky v rámci konkurzu maďarské AIM?

Uživatelský avatar
andilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velká Dobrá Okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cargarant

Příspěvek od andilek »

Me se ozval Cargarant ze budou urgovat GAP u AIM za mne.A ohledne prodlouzene zaruky mi poslali novou smlouvu a plneni si pry vyzadaji z AIM.
Nechapu proc to same neudelali s GAPem.
Benzin patri do zapalovace,nafta do kamen.
Proboha na co budeme jezdit?

Uživatelský avatar
radekc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 15.08.2011 21:28

Re: Cargarant

Příspěvek od radekc »

Děje se s těmahle tatarama z HU něco? Poslední info od cargarantu, že zaurgují. Měl jsem u nich prodl. záruku. Mám doručenku k dopisu o přihlášení se k pohledávce, nic víc.
Golf VI 1.2TSI 63kw

Uživatelský avatar
tatoch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 03.05.2010 22:48

Re: Cargarant

Příspěvek od tatoch »

tak to je ojeb jablečný... zase je třeba přihlásit pohledávku...si dělají z nás srandu, totok mi dnes přišlo:

Vážený kliente,
na webové stránky http://www.aiminsurance.eu/cz" onclick="window.open(this.href);return false; AIM pojišťovny byly umístěny nové informace týkající se likvidačního procesu.
Vyplývá z nich povinnost zaslat doporučeně nové přihlášení pohledávky (doporučujeme nejdéle do 25. dubna 2014) na adresu pojišťovny AIM.
Originál oznámení i formuláře v českém/slovenském jazyce je uveden na zmíněných webových stránkách.
V příloze tohoto mailu Vám v poznámkách uvádíme doporučení, co by dle našeho názoru mělo být vyplněno.
Předem se omlouváme klientům, kteří se do naší databáze dostali omylem a tudíž se jich přihláška pohledávky netýká.
Omlouváme se Vám za komplikace.
S pozdravem
CarGarant, s.r.o.

Uživatelský avatar
Re5pecT_R5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 18.05.2009 07:47

Re: Cargarant

Příspěvek od Re5pecT_R5 »

Přišlo mi to samé, spíš si myslím, že by se měl starat CARGARANT a ne koncový zákazník. Zítra jim tam pěkně zavolám a pozjišťuji co a jak.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Cargarant

Příspěvek od Pantani »

Nevím, kdo by se měl o to starat, problém by ale byl s tím, že já to asi budu muset ještě vlastnoručně podepsat. Ale údajně je to přímo nařízení soudu, že přihlášení musí dojít ještě tímhle formulářem. CaGarant za to, že je další formulář tudíž nemůže.
Co mě ale štve víc je to, že mi CarGarant žádným způsobem nedal vědět, že existuje ještě nějaký další formulář, se kterým se musím hlásit k soudu. Nemám vůbec čas sledovat pořád stránky CarGarantu. Podle mýho je spíš tohle to, o co by se měl CarGarant starat víc a nějakou přímější cestou kontaktovat klienty.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
tatoch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 03.05.2010 22:48

Re: Cargarant

Příspěvek od tatoch »

taky nekomu prisla pozvanka na schuzi veritelu AIM pojistovny, ktera se kona 30. 9. 2014 v 11:00 hod. v Budapesti :fool:

Uživatelský avatar
Re5pecT_R5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 18.05.2009 07:47

Re: Cargarant

Příspěvek od Re5pecT_R5 »

Přišlo mi to také, jako bonus je tam ještě list, kde mám doplnit číslo OP, e-mail a telefon. Vše jsem krom čísla OP poslal již kdysi, mají IČO, takže už určitě posílat nic nebudu. A výlet do Budapesti se určitě také nekoná.

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Cargarant

Příspěvek od fkabl »

Jsme na tom stejně. Nikam nepojedu, to je jasné. Ať hlasují i za nás jiní. Věřím, že budou hájit stejné zájmy a závazky jako my. Taky na mě zkouší papír s doplněním údajně chybějících údajů jako číslo OP, telefon, mail. Přitom všechno jsem jim již vše v minulosti zasílal. Mám kopie. Mají smůlu, ale už nic posílat nebudu.

Uživatelský avatar
andilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velká Dobrá Okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cargarant

Příspěvek od andilek »

Tak nevim jak Vam, ale me prisel tlustej dopis.Bohuzel vsechno madarsky az na druhou stranku.Ta byla v anglictine,ale ani slovo o tom ze by mi vratily nejake penize.Jen plky o majetku a pohledavkach.Dalsich 5 papiru v madarstine a ty jsem fakt nezkoumal.
Benzin patri do zapalovace,nafta do kamen.
Proboha na co budeme jezdit?

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Cargarant

Příspěvek od fkabl »

Taky mi to minulý týden přišlo. Už to nějak neřeším a nereaguji.

Uživatelský avatar
guanek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 26.06.2012 20:00
Bydliště: Praha

Re: Cargarant

Příspěvek od guanek »

Je tady vůbec někdo, komu vrátili peníze?
Tiguan Sport&Style 4motion 2.0TSI 132kW DSG7

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení a pojištění“