Svítící LED ve dveřích

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marah
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 26.06.2009 22:08
Bydliště: Olomouc

Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od Marah »

Ahoj klubáci, prosím o radu ohledně indikace zamčených dveří. Když zamknu dálkou, tak se rozsvítí indikace zamčených dveří a cca 20 sec trvá, než začne opět blikat. Baterku v dálce jsem vyměnil.
Moc díky za rady! :wink:

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od fridrikh »

A co chceš poradit, je dobře že vůbec bliká, ne :?:

Uživatelský avatar
Marah
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 26.06.2009 22:08
Bydliště: Olomouc

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od Marah »

Jasný, to jo, ale nikdy takhle nejdřív nesvítila, ihned po zamčení blikala, tak by to něco mělo značit jestli se nepletu.

Jiřík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 04.03.2009 18:44

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od Jiřík »

Mi ta dioda ve dveřích dělá to samé, nevím jestli je to tím.V houkačce alarmu je záložní zdroj , který mám špatný a ještě zoxidovaný plošňák (docela častý děj , plošňák oxiduje všem ve stejným místě), už ho mám vymontovaný a opravuje se uvidím jestli se podaří zprovoznit. Po napojení na vag tam psalo nízké napětí na siréně nebo tak něco. Zprvu se mi začal alarm samovolně zpouštět a pak už ani to.

Jiřík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 04.03.2009 18:44

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od Jiřík »

Tady je odkaz k případné opravě sirény. http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=252377" onclick="window.open(this.href);return false;

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od Pantani »

Co to má společnýho se zabezpečením a pojištěním?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od fridrikh »

Mně to dělá taky od koupě a nic. Má to u tebe mimo toho, že jí trvá než se rozsvítí nějaký projev :?:
Ne, tak rozeber celé auto když jí to trvá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Co chybná hláška na diagnostice, píše něco :?:
To je rada nad zlato, blikne pozdě, vyměň sirénu :fool: Dočet jsem se tam, že pokud má pravdu, tak to zjistíš tak, že zamkneš, počkáš, vezmeš palici, bouchneš do toho a je to jasný, nějaký díl je na sračky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nech si to načíst a uvidíš, pokud tam nic nebude, tak to neřeš, až ti to napíše chybu, tak to vyměň. Pokud nemáš, jak to načíst, test kladivem :rofl: Rada nad zlato, jeď někam na diagnostiku, nech si vyjet chybový hlášky a hned víš, jestli ledka náhodou nezaspala :good:

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od fridrikh »

Pantani píše:Co to má společnýho se zabezpečením a pojištěním?
Moderátor tu není, není ti to jedno :?: Zabezpečení, dyť to píše, že už mu nejede siréna :mrgreen: :mrgreen: Dioda je součást, která hlásí, že auto je zamčený, zámky nepovažuješ za zabezpečení :?: A pokud s tím nesouhlasíš, na pravé straně je čtvereček, v něm vykřičník, ťukni do něj a napiš tam. Tvoje odpověd sem nepatří, já jsem to udělal loni a zatím nic :laugh:

Uživatelský avatar
Marah
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 26.06.2009 22:08
Bydliště: Olomouc

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od Marah »

fridrikh píše:Mně to dělá taky od koupě a nic. Má to u tebe mimo toho, že jí trvá než se rozsvítí nějaký projev :?:
Ne, tak rozeber celé auto když jí to trvá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Co chybná hláška na diagnostice, píše něco :?:
To je rada nad zlato, blikne pozdě, vyměň sirénu :fool: Dočet jsem se tam, že pokud má pravdu, tak to zjistíš tak, že zamkneš, počkáš, vezmeš palici, bouchneš do toho a je to jasný, nějaký díl je na sračky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nech si to načíst a uvidíš, pokud tam nic nebude, tak to neřeš, až ti to napíše chybu, tak to vyměň. Pokud nemáš, jak to načíst, test kladivem :rofl: Rada nad zlato, jeď někam na diagnostiku, nech si vyjet chybový hlášky a hned víš, jestli ledka náhodou nezaspala :good:
Ses rozjel :D
No byl jsem s tím v autorizovaném servisu a kdybych věděl...Vzali to na diagnostiku, byla tam sporadická chyba, smazali registr závad a ať to neřeším... :D Prej to není nic oproti tomu, že mi to hlásí vadu na zadních reprácích, tak sem jim řekl, že 310-ka co jsem tam dal má 4-kanálový zesilovač a výbava TRENDLINE repro jen ve předních dveřích... No a až se mi to prej rozesere úplně, tak mám dojet a vymění se zámek (prostě mi to později zamyká u spolujezdce, tata má na pětkovým golfu stejnou závadu a zase mu opožděně odemyká zámek spolujezdce).
Takže ideál rozebrat dveře a opravit si to sám. :lol:
No a ještě jedna perlička, koupil jsem ho loni v září u Das WeltAuto a dali (dokoupili/já zaplatil) mi k tomu roční plnohodnotnou záruku u Porsche Brno a dle podmínek platí u všech autorizovaných servisů, ovšem v OL mě s tím vypakovali, že o něčem takovém nevědí, tak jsem psal přímo na Das WeltAuto a tam si nahráli do karet, ať si to vyřídím v Brně...Takže já pojedu skrz vadnej zámek 3-krát do Brna, přitom dvakrát mě bude muset někdo stáhnout, jelikož už mám najeto nad 100 tis. km, tak zaplatím 20%...To si ten zámek raději opravím sám. :!:

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od fridrikh »

To nejde opravit, ŘJ je ve stahovačce oken, cena 4500 Kč. Když jsem se ptal, zámek nevím, ale ŘJ velí, zámek zamyká, nech to, až se to rozsype :wink: Jo, s tím psaním, někdy mám svoje dny a některé věci pak ráno mažu :bot: :drug: :laugh:

Uživatelský avatar
Marah
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 26.06.2009 22:08
Bydliště: Olomouc

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od Marah »

fridrikh píše:To nejde opravit, ŘJ je ve stahovačce oken, cena 4500 Kč. Když jsem se ptal, zámek nevím, ale ŘJ velí, zámek zamyká, nech to, až se to rozsype :wink: Jo, s tím psaním, někdy mám svoje dny a některé věci pak ráno mažu :bot: :drug: :laugh:
To je tedy radost...Ještě co na pár dní většinou pomůže je, že když auto ostříkám vapkou a pod tlakem tam nateče do dveří nejspíš trocha vody, tak většinou třeba 3 dny zamyká bez problémů, tak si říkám, jestli to není mechanického původu. :?:

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od fridrikh »

A zkoušel jsi, pokud si myslíš, že je to mechanického původu, zatlačit jemně na dveře a vtom zamykat 8) vystříkat ten zámek mazivem :thanks:

Uživatelský avatar
Marah
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 26.06.2009 22:08
Bydliště: Olomouc

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od Marah »

fridrikh píše:A zkoušel jsi, pokud si myslíš, že je to mechanického původu, zatlačit jemně na dveře a vtom zamykat 8) vystříkat ten zámek mazivem :thanks:
To jsem právě nezkoušel, s tím zatlačením zkusím hned a kdyžtak sundat plech a ten zámek vystříkám mazivem, jinak se tam asi dostat nedá co, než rozkuchat dveře. :wink:

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící LED ve dveřích

Příspěvek od fridrikh »

Neznám jiný způsob, pak napiš jak dopadl :wink:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení a pojištění“