volný pokec o všem možném a nemožném

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od SandrikGVI »

tak co kdo jaké má plány na úpravy přes zimu?

já už mam konečně rozjednané zadní LED lampy a pokukuji po R line prahách u poláků :) ale nevim nevim... ještě jsem uplně nekoukal co vše k těm prahům bude potřeba :drinks:

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od Ipanema »

Já už na autě vyměnil vše. Už není co dělat. Aktuálně dodělávám el. sklapovací zrcátka. Už je mám doma. Jinak už asi není co přidat..... Možná zadní kameru, ale to už jenom z rozmaru.

Prahy mají zespodu takové gumové záslepky po celé délce. Ty se oddělají, pod nimi jsou šrouby. Shodíš prah dolů a zase se našroubuje ten sportovní. To není nic těžkého. Nevím jestli ty šrouby jsou k tomu stejné a nejsou třeba s jinou velikostí. S GTI/GTD prahy je to samé, jen se nešroubuje, ale do těch děr po záslepkách se jen přidají držáky přidaného prahu.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od SandrikGVI »

kamera je super...zvyknul jsem si rychle...to samé s vyhřívanými sedačkami...velká pecka...když jsi dodělal vše neomrzí tě? nebo si tedka budeš užívat spokojenou jízdu? jo jinak dořešil jsi už to coming a leaving home? zkoumal jsem trochu ty prahy...tady jsem našel nějaký soupis věcí co by bylo potřeba...je to tak?
https://volkswagen.7zap.com/en/ra/golf/ ... -853040/#5" onclick="window.open(this.href);return false;
u poláků nabízeji hodně jen položku č.7....pár nabídek je č.5 i č.7...ale potřebuju teda i č.14 a šrouby vemu rovnou ve vw :)

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od Ipanema »

Jo, to je správně, to cos poslal. Já jeden šroubek ztratil (Obyčejný s ploškou. Žádný bajonet) a šel ho koupit do VW a tuším, že stál 14 Kč. Taky bacha na to. Mrchy....
Jinak ty prahy jsou s indexem "E" pro R a s indexem "F" pro GTI. Myslím, že to tak je.

Na otázku napíšu, že popravdě obojí. I si užívám, protože je fakt vidět, že to je něco jiného. Na druhou stranu je to teď trochu už nuda. Protože už není moc kam jít dám.

Výhřev považuji za to nejlepší co jsem přidal. V těchto měsících jedu na stupeň č.1 stále a pořád.

CH a LH (po problémech) už jede. Bylo to jen špatně nakódované. Stačilo jednu fajfku oddělat (jinou než související s CH a LH) a hned vše jede OK.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od SandrikGVI »

takže mě stačí koupit toto:
http://allegro.pl/listwa-progowa-lewa-v ... 24530.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/listwa-progowa-prawa- ... 20064.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a z tohoto odkazu
https://volkswagen.7zap.com/en/ra/golf/ ... 53-853040/" onclick="window.open(this.href);return false;

koupim jen č.14 a šrouby a bude to komplet?

k tomu CH a LH- je tam důležitá specifická BCM jednotka?? mam nějakou uplně základní a zatim mi to nechodí...ale od léta jsem se tomu nevěnoval...řešil jsi to nějak s Ergem? nebo si udělám cestu za tebou :laugh:

chápu tě že už neni kam jít tak to omrzí...ale doufám že nevemeš do ,,zaječích" když to máš vše překopané a předělané tak znáš a víš důležité info pro nás ostatní co ještě předěláváme :drinks:

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od Ipanema »

Ano, to stačí. Nic víc potřeba není. Ohledně těch prahů.

Já mám 086, což je pak už jen 087 s podporou xenonů. Jiná není. Měl jsem ale dráty ve všech pozicích na vypínači světel už od výroby. Nic se nemuselo dodělávat.
Za mnou těžko. To si asi neopravím. Max. ti můžu poslat svoje kódování a zkusit to přes něj...
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od SandrikGVI »

super tak díky za info :good:
zjistim jakou jednotku mam já a uvidíme...jinak já mam taky všechny draty už z výroby...tenkrát jak jsem to psal to byla jen myšlenka že by to mohl být ten problém proč to nejde...mam akorád fejkový vypínač světel tak seženu origo s funkcí auto...kodování klidně pošli...až budem s Ergem něco dodělávat muže se hodit :) neplánuješ příští rok nějaký sraz nebo cestu do Prahy?? :drinks:

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od Ipanema »

Nemám tam nic k práci. Kdybych jel, ozvu se. Ale jezdím tam (naštěstí) jen asi 3x do roka a to jen na otočku.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

prcek9000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 18.02.2017 11:28

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od prcek9000 »

ja ted cekam na strisku, takze pak jen nahodit barvu a mamut to jisti doufam ... a jeste jsem koukal tady pinalloy a uvazuju o tomhle v cervene barve a jeste tohle emblem

prcek9000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 18.02.2017 11:28

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od prcek9000 »

mozna jeste padla, ale porad mam jen 1.4 ale jako doplnek by to nebylo spatny

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 559
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od vwbeers »

Zdarec,mam tento typ bagu ( http://bazar.automedik.cz/AMD8475969776 ... /golf-vi-6" onclick="window.open(this.href);return false; ). Chci se zeptat jaky modely od vw tento typ bagu pouzivaj? Jde mi o to zda bude pasovat muj bag do MF volantu treba z passatu CC,scirocca atd.. A bude vadit kdyz volant bude mit dsg padla kdyz mam manual (myslim na funkcnost volantu nebo zapojeni,jineho krouzku atd..).

Bude pasovat predni naraznik z variantu na hatch? Diky :D

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od SandrikGVI »

S bagem ti neporadim...jedine zkus kontaktovat clena Jirka. nebo Ergo ;) ty poradi urcite ;)

Jinak k narazniku hatch/varos...tady ten klubak to resil a je tam neshoda tak bacha na to ;)
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=230&t=315763" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 559
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od vwbeers »

sakra,ten naraznik me stve :D Dostal jsem nabidku na us naraznik ale je z varose no :D jinak bych nerekl ze je to jiny na pohled :D no coz,budu koukat dal po us nebo rline.

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od SandrikGVI »

tak další rozuzlení
lze vyměnit jen tento spodní kryt pro dodělání osvětlení v zrcátku?? je to tedy druhovýroba :negative:
http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... -2010.html" onclick="window.open(this.href);return false;

je mě jasné ještě dodělat kabeláž....jde mi jen o to aby se to nemuselo vyřezávat :good:

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 559
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: volný pokec o všem možném a nemožném

Příspěvek od vwbeers »

Ja mam presne tento spodni kryt druhovyrobu presne z te stranky ale bez diry na osvetleni v te dobe jsem nevedel ze to budu dodelavat a pasuje krasne (ten bez diry na osvetleni)

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“