GOLF 7 - foto

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Michael Green
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 13.11.2010 21:31

Re: GOLF 7 - foto

Příspěvek od Michael Green »

skacel99 píše:za mě je teda mnohem hezčí GVI v R paketu
+100500

Golf 6 R-Line

http://data.motor-talk.de/data/gallerie ... -49049.jpg
VW Golf 1.2 TSI (77kW) ComfortLine

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: GOLF 7 - foto

Příspěvek od skacel99 »

to je jako příplatek?

Uživatelský avatar
Michael Green
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 13.11.2010 21:31

Re: GOLF 7 - foto

Příspěvek od Michael Green »

skacel99 píše:to je jako příplatek?
+1 nebo +100 nebo +100500 a tak dal, znamena - podporuji a souhlasím

:)

Golf 6 R-Line je bomba, super a tak dal...
VW Golf 1.2 TSI (77kW) ComfortLine

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: GOLF 7 - foto

Příspěvek od skacel99 »

nějak mi to v poslední době nemyslí :D ...ať si říká kdo chce co chce,tak šestka je vzhledově oproti pětce úplně jiný auto.Po dlouhé době od trojky konečně kloudnej Golf.
Až uvidím sedmičku naživo tak možná změním názor,ale tím malým okýnkem to podělali.Z profilu mi přední část od B sloupku dopředu připadá strašně levně.Od B dozadu se mi to líbí a připadá mi zadek z boku jako modernizovaná čtyřka.Zadek taky nic moc a předek asi nemá smysl komentovat,protože je stejnej jako všechny ostatní VW.Každopádně ale introš je bomba,ten se mi líbí.jak tu někdo psal o ovladačích okýnek v madle-není to nic tak hroznýho.bylo to už v passatu B5,5 a je to jenom o zvyku

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: GOLF 7 - foto

Příspěvek od Pantani »

Celkově vzhled je podle mýho super, líbí se mi moc! A ty pěkný 18" kola co jsou na fotkách, jsou 1A! To přední malinký okýnko je sice kravina, ale nevěřím, že to bude problém. Torzka vzadu je ale trošku podle mýho krok zpátky... - to je kvůli tomu, aby měli co novýho přichystat pro facelift, že? Interiér je bombovej, stejně pěknej, jako mě uchvátil tenkrát v golfu VI, přesunutí ovladačů od okýnek je ale taky krok zpátky.
V interiéru mám jeden otazník: kvůli tý velký obrazovce evidentně rozšířili středovej tunel a zdá se mi, že tam nezbejvá vůbec žádný místo pro koleno. Už v mým autě je to jen tak tak a tady se zdá bejt ještě o dost širší a koleno víc sužující...
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“