Cestování GVI

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od caravelle »

badboss píše:caravelle: Máš to pěkný, jen co je pravda :) pouze jednu věc bych nepřenes přes srdce - Zástěrky. Vím jak užitečnou funkci plní, kolik se za ně připlácí, ale v mých očích to auto deklasují o úroveň níž. Občas potkávám jedničkový Superby se zástěrkama a znovu si říkám "K***a proč?". Auto za 700litrů a majitel se bojí pár odletujících kamínků? To už si může pořídit i povlaky od čongů aby si neošoupal kožený sedačky. :?
Dakujem za pochvalu.... a uz si druhy, ktory mi radi dat dole zasterky... ja som za ne nic neplatil... skratka tam boli... :) a viem, ze auto je bez nich krajsie... na mojej ex-GIV som ich nemal... teraz ich mam a nechystam sa ich dat dole... nie su moc velke.. za prednymi kolesami su mini... a auto je dost tmave, takze na nom moc "nesvietia"... a prakticka stranka... je pre mna dost podstatna... asi starnem prve auto som si dost vycackal... druhe uz menej... a tretie (toto) som sa rozhodol nechat presne take ake som ho kupil! ;)
P.S. Kozene sedacky nemam... a ani na obycajne nebudem davat potahy... ani na volant... nic take... ani ziadne plysaky do auta nehrozia... :mrgreen:
A ty si s tvojim na tom ako?
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od VWendys »

badboss píše:caravelle: Máš to pěkný, jen co je pravda :) pouze jednu věc bych nepřenes přes srdce - Zástěrky. Vím jak užitečnou funkci plní, kolik se za ně připlácí, ale v mých očích to auto deklasují o úroveň níž. Občas potkávám jedničkový Superby se zástěrkama a znovu si říkám "K***a proč?". Auto za 700litrů a majitel se bojí pár odletujících kamínků? To už si může pořídit i povlaky od čongů aby si neošoupal kožený sedačky. :?
VWendys: Nic extra jsem si nevymejšlel - 1,4 90, HL, united, béžovej interier, comfort p., porta felgen. Koukal jsem do tvého profilu na vwgolfu a nemáš tam fotky šestky ... to je úmyslně?
ne ne,vůbec to není úmysl.jen ještě nebyla příležitost to nafotit.Pár fotek je tam tuším z dubnového srazu na Zličíně

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od skuci »

já mám auto necelý týden ... mno najeto 600km není zatim moc ale jde to, co se týká spotřeba je vynikající ... měl jsem před tím Fiat Bravo GT a tam ta spotřeba byla někdy i dvojnásobná :D:D:D
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“