Cestování GVI

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od VWendys »

já tam držák nápojů mám,mezi spolujezdcem a řidičem, myslím že to je standart...

Uživatelský avatar
badboss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Netolice - jihočesko

Re: Cestování GVI

Příspěvek od badboss »

jj držák je pod roletkou >> PICture <<
Musím se omluvit všem obyvatelům Mladé Boleslavi, že jsem je v zimě počastoval tolika výrazy které gentleman nezná a zedník neodváží vyslovit. Myslel jsem že takhle zaparkované stěrače má jen Octa II a on je to výdobytek koncernu ... docela by mě zajímalo estli to má G5 stejně.

VWendys: Nad předváděčkou jsem taky uvažoval, ale jak už bylo řečeno - velmi omezený výběr. A navíc, pokud mám vyhodit takovou cash za nový auto, tak chci aby bylo přesně dle představ. Na Podroužek bych rád, ale né pěšmo :lol:

Uživatelský avatar
badboss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Netolice - jihočesko

Re: Cestování GVI

Příspěvek od badboss »

Snad ještě k termínům. Myslím že nerozhoduje jen motorizace, ale dost dělají i kvóty co má dealer přidělený. Ten kluk ušatej, slovenskej, si právě veze 160 HL a moje objednávka co šla o cca 10 dní později ještě ani zadaná do výroby. Doufám že aspoň postne obrázky :P

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od bear »

[quote="badboss"]jj držák je pod roletkou >> PICture <<
nj ten tam je ale je to držák na hovwno pač malou plechovku od coly tam nedáš, teda dáš ale bude padat když šlápneš na plyn

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od caravelle »

badboss píše:Snad ještě k termínům. Myslím že nerozhoduje jen motorizace, ale dost dělají i kvóty co má dealer přidělený. Ten kluk ušatej, slovenskej, si právě veze 160 HL a moje objednávka co šla o cca 10 dní později ještě ani zadaná do výroby. Doufám že aspoň postne obrázky :P
Tak ten kluk usatej, slovenskej ... :mrgreen: uz ma GVI doma... ;)
Přílohy
21052009_M.jpg
P1070504_M.jpg
P1070506_M.jpg
P1070507_M.jpg
P1070511_M.jpg
Naposledy upravil(a) caravelle dne 22.05.2009 15:52, celkem upraveno 1 x.
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
1Ital1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 26.01.2009 04:25
Bydliště: RakoVWník
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od 1Ital1 »

badboss píše:jj držák je pod roletkou >> PICture <<
Musím se omluvit všem obyvatelům Mladé Boleslavi, že jsem je v zimě počastoval tolika výrazy které gentleman nezná a zedník neodváží vyslovit. Myslel jsem že takhle zaparkované stěrače má jen Octa II a on je to výdobytek koncernu ... docela by mě zajímalo estli to má G5 stejně.

VWendys: Nad předváděčkou jsem taky uvažoval, ale jak už bylo řečeno - velmi omezený výběr. A navíc, pokud mám vyhodit takovou cash za nový auto, tak chci aby bylo přesně dle představ. Na Podroužek bych rád, ale né pěšmo :lol:

GV to má taky.. je to na h....

to caravelle: nice car...ať slouží

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Cestování GVI

Příspěvek od Benne »

1Ital1 píše:
badboss píše:jj držák je pod roletkou >> PICture <<
Musím se omluvit všem obyvatelům Mladé Boleslavi, že jsem je v zimě počastoval tolika výrazy které gentleman nezná a zedník neodváží vyslovit. Myslel jsem že takhle zaparkované stěrače má jen Octa II a on je to výdobytek koncernu ... docela by mě zajímalo estli to má G5 stejně.

VWendys: Nad předváděčkou jsem taky uvažoval, ale jak už bylo řečeno - velmi omezený výběr. A navíc, pokud mám vyhodit takovou cash za nový auto, tak chci aby bylo přesně dle představ. Na Podroužek bych rád, ale né pěšmo :lol:

GV to má taky.. je to na h....

to caravelle: nice car...ať slouží
tak nahovno to urcite neni, aspon ti tie stierace neukradnu :)

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od VWendys »

bear píše:
badboss píše:jj držák je pod roletkou >> PICture <<
nj ten tam je ale je to držák na hovwno pač malou plechovku od coly tam nedáš, teda dáš ale bude padat když šlápneš na plyn

pokud tam máš i otvírák,kterej to dělí na dvě části,tak nemá pití kam padat.....

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od VWendys »

badboss píše:jj držák je pod roletkou >> PICture <<
Musím se omluvit všem obyvatelům Mladé Boleslavi, že jsem je v zimě počastoval tolika výrazy které gentleman nezná a zedník neodváží vyslovit. Myslel jsem že takhle zaparkované stěrače má jen Octa II a on je to výdobytek koncernu ... docela by mě zajímalo estli to má G5 stejně.

VWendys: Nad předváděčkou jsem taky uvažoval, ale jak už bylo řečeno - velmi omezený výběr. A navíc, pokud mám vyhodit takovou cash za nový auto, tak chci aby bylo přesně dle představ. Na Podroužek bych rád, ale né pěšmo :lol:

badboss:chlape hromskej,co sis tam naporoučel??? já měl kliku že jsem nechtěl nic zvláštního,auto mělo vše co jsem chtěl,plus kola a tempomat.
Ty máš výhodu,jako jedinej,nebo jeden z mála na Podroužek dojdeš i pěšky :lol:

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od caravelle »

1Ital1 píše:to caravelle: nice car...ať slouží
ďakujeeem! :wink:
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
ohsi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.05.2009 16:44

Re: Cestování GVI

Příspěvek od ohsi »

Ešte k tým dodacím termínom.
Mám v Nowom Saczi objednaný 1,4 TSI 90kW od 9.4.2009 a v objednávke je napísaný termín dodania 31.7.2009. Takže je to husté :lol:
Golf VI 1,4 TSI

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od caravelle »

touran46 píše:Dnes jsem se vrátil z delší cesty G VI. 1.4.TSI DSC a mám skvělé zážitky- 1200 km vozem, který je aerodynamicky i podvozkově nesrovnatelně tichý a pohodlný. Cestování svižnějším tempem mu nevadilo ani trochu. průměrná rychlost 119km/h, místy okamžitá 230km/h a celková spotřeba 7,3l/100km dle MFD i skutečnosti. Mám už několikátou generaci golfu od trojky, ale tohle auto se povedlo!!!!!!
Táák už aj ja mám za sebou prvú cestu G VI... síce iba 420 km... ale to čo píšeš sedí ako riť na šerbel!!! :mrgreen: To auto je perfektné!! tichučké, pohodlné, podvozok No.1! a dalo by sa dalej pokračovať... celkom napr. poteší, že ako sa začalo stmievať vonku... šup... automaticky sa zapli stretávacie svetlá... :158:
Audi S4 Dolphin grey

touran46
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 02.03.2009 20:44
Bydliště: Kladno

Re: Cestování GVI

Příspěvek od touran46 »

a uvidíš, že tvé zážitky časem nevychladnou, ale naopak budou ještě lepší...Ted jsem viděl kritiku na TSi v Octavii, kde říkali, žeje problém pod 10litrů, normál kolem11. To vůbec nechápu, já se v dlouhodobém režimu nedostal přes 8 litů, když jedu dle předpisů a v klidu, tak v pohodě kolem 6litrů.

Uživatelský avatar
1Ital1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 26.01.2009 04:25
Bydliště: RakoVWník
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od 1Ital1 »

nechápu ten jejich test...mám najeto cca 10000 km a mám průměr 5,8 a když jsem to minule zkoušel na spotřebu, tak jsem cestu od Rakovníka do Prahy na letiště jel za 4,6...sice po dálnici 90 :mrgreen: ,ale zase ta spotřeba super...naproti tomu jsem jel tu samou cestu minulí týden obráceně, ale to jsem si to smažil 180-200 a měl jsem tam spotřebu 7,2

Uživatelský avatar
badboss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Netolice - jihočesko

Re: Cestování GVI

Příspěvek od badboss »

caravelle: Máš to pěkný, jen co je pravda :) pouze jednu věc bych nepřenes přes srdce - Zástěrky. Vím jak užitečnou funkci plní, kolik se za ně připlácí, ale v mých očích to auto deklasují o úroveň níž. Občas potkávám jedničkový Superby se zástěrkama a znovu si říkám "K***a proč?". Auto za 700litrů a majitel se bojí pár odletujících kamínků? To už si může pořídit i povlaky od čongů aby si neošoupal kožený sedačky. :?
VWendys: Nic extra jsem si nevymejšlel - 1,4 90, HL, united, béžovej interier, comfort p., porta felgen. Koukal jsem do tvého profilu na vwgolfu a nemáš tam fotky šestky ... to je úmyslně?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“