Cestování GVI

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od caravelle »

badboss píše: caravelle: jakou máš motorizaci? a budeš tam mít ESP, když je to auto od polskýho importéra?
No ja som si objednal 1,4 TSI (118 kw), auto ma ESP... teda ESP nebolo v standardnej vybave, ale ja som si ho dal priplatit... pritom na Slovensku stoji priplatok za ESP 756 € ... a v Polsku 185 € ... U vas v CZ je ESP v zaklade?? :?:
1Ital1 píše: jj...made in Mexico, ale i tak....smlouva byla napsaná na dva měsíce a potom mi tam přiložili papír od importéra, že se může lhůta protáhnout ještě o dalších 8 týdnů :roll: ...a já čekal a čekal a čekal :evil: ...masakr...napsal jsem jim tam, jestli je to normální, že se ve 21. století čeká na auto jako před 20 lety :mrgreen:
Inac s tymito cakacimi lehotami je to teraz aj na slovensku divoke... aj vdaka srotovnemu...
Neviem ci som mal len take stastie alebo co... ale od objednania po kupu auta to je v mojom pripade 9 tyzdnov a 5 dni. Pritom auto bolo vyrobe do 7 tyzdnov od objednavky... a zbytok je prevoz z Wolfsburgu k importerovi do PL plus nejakych par dni navyse... kym to tam nachystaju a kym sa ja pre auto dostavim...
Naposledy upravil(a) caravelle dne 16.05.2009 22:26, celkem upraveno 1 x.
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od VWendys »

badboss píše:
VWendys píše:stejně tak já,bylo přesně to co jsem chtěl.Když jsem to s prodejcem dával do konfigurátoru,tak mi nabídl předváděčku,měla navíc tempomat,a kola.Teď se čeká dlouho,a na polo je to prej téměř beznadějný,prostě lidi nemají peníze :lol:
Klikaři :) U nás jsou předváděčky jen v nejslabším benzínu a trendlinu a dál už jen ropáci. No nic chtěl jsem béžovej corn silk, tak asi přes léto budu jezdit na kole.
no,klika to byla,i když co jsem koukal,tak černých TDi v předváděčkách bylo dost,ale teď už je to samá stříbrná a to bych opravdu nechtěl...

Uživatelský avatar
badboss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Netolice - jihočesko

Re: Cestování GVI

Příspěvek od badboss »

Přidávám se do party k mexičanu 1Ital1-imu. Termín dodání přesunut na září 2009.
Ať se ještě někdo přede mnou opováží mluvit o krizi v automobilovém průmyslu! :evil:

Car: V Čechách je ESP v základu. Jinak ti přeju ať koupě proběhne bez komplikací a hlavně ať máš štěstí na "bez-vadný" kus. :)

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od caravelle »

badboss píše:Car: V Čechách je ESP v základu. Jinak ti přeju ať koupě proběhne bez komplikací a hlavně ať máš štěstí na "bez-vadný" kus. :)
No na Slovensku a v Polsku je za priplatok... co uz...
Dakujem za prianie... ake komplikacie pri kupe by sa podla teba mohli vyskytnut?? Ja ziadne neocakavam... teda nemam s tym skusenosti, idem 1x kupovat nove auto...
A kus snad bude OK... ale to len mozem dufat a nijako to neovplyvnim... hadam sa Nemci vo Wolfsburgu snazia... ;)
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Cestování GVI

Příspěvek od Benne »

caravelle píše:
badboss píše:Car: V Čechách je ESP v základu. Jinak ti přeju ať koupě proběhne bez komplikací a hlavně ať máš štěstí na "bez-vadný" kus. :)
No na Slovensku a v Polsku je za priplatok... co uz...
Dakujem za prianie... ake komplikacie pri kupe by sa podla teba mohli vyskytnut?? Ja ziadne neocakavam... teda nemam s tym skusenosti, idem 1x kupovat nove auto...
A kus snad bude OK... ale to len mozem dufat a nijako to neovplyvnim... hadam sa Nemci vo Wolfsburgu snazia... ;)
komplikacie snad ziadne, par krat som uz bol pri kupe noveho auta a vzdy bez problemov :)

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od VWendys »

badboss píše:Přidávám se do party k mexičanu 1Ital1-imu. Termín dodání přesunut na září 2009.
Ať se ještě někdo přede mnou opováží mluvit o krizi v automobilovém průmyslu! :evil:

Car: V Čechách je ESP v základu. Jinak ti přeju ať koupě proběhne bez komplikací a hlavně ať máš štěstí na "bez-vadný" kus. :)

nebylo by lepší zrušit rezervaci a skočit do nějaké předváděčky.Koukal jsem že se dá něco vybrat,a do dvou měsíců jezdíš.Ať je nás na Podroužku víc...

Uživatelský avatar
1Ital1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 26.01.2009 04:25
Bydliště: RakoVWník
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od 1Ital1 »

badboss píše:Přidávám se do party k mexičanu 1Ital1-imu. Termín dodání přesunut na září 2009.
Ať se ještě někdo přede mnou opováží mluvit o krizi v automobilovém průmyslu! :evil:

Car: V Čechách je ESP v základu. Jinak ti přeju ať koupě proběhne bez komplikací a hlavně ať máš štěstí na "bez-vadný" kus. :)

máš recht...žádná krize...dneska jsem se zastavil ve VW a bavil jsem se s tim frajerem u kterýho jsem objednával auto a říkal, že se auta prodávaji dobře...

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od caravelle »

Ja si tiež myslím, že s tou krízou v automobilovom priemysle to bola len nejaka bublina... Veď takmer na všetky značky sa dlho čaká.. fabriky nestíhajú vyrábať... vôbec nechápem prečo nechávali robotníkov doma... robili pre nich rôzne flexi kontá pracovného času... keď kupujúci musí na auto čakať ako za komančov... :wow:

P.S. Zajtra si idem pre moju novu GVI! som asi nejaka vynimka... ze som nemusel čakať dlhšie ako 2 mesiace..
Audi S4 Dolphin grey

Spellbound
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.05.2009 10:10

Re: Cestování GVI

Příspěvek od Spellbound »

VWendys píše:
badboss píše:Přidávám se do party k mexičanu 1Ital1-imu. Termín dodání přesunut na září 2009.
Ať se ještě někdo přede mnou opováží mluvit o krizi v automobilovém průmyslu! :evil:

Car: V Čechách je ESP v základu. Jinak ti přeju ať koupě proběhne bez komplikací a hlavně ať máš štěstí na "bez-vadný" kus. :)

nebylo by lepší zrušit rezervaci a skočit do nějaké předváděčky.Koukal jsem že se dá něco vybrat,a do dvou měsíců jezdíš.Ať je nás na Podroužku víc...
No ako pozerám na ostatné príspevky tak optimistický termín predajcu, že 1.4 80k bude k dispozícii do konca júla ( objednané koncom apríla) je totálne mimo.... Ale možno sú čakacie doby pri každom motore iné. Tipujem ( a hlavne verím ), že na silnejšie motory budú čakacie doby podstatne dlhšie...

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od caravelle »

Spellbound píše:No ako pozerám na ostatné príspevky tak optimistický termín predajcu, že 1.4 80k bude k dispozícii do konca júla ( objednané koncom apríla) je totálne mimo.... Ale možno sú čakacie doby pri každom motore iné. Tipujem ( a hlavne verím ), že na silnejšie motory budú čakacie doby podstatne dlhšie...
Ani nie... ja som objednal "silnejší" motor a cakal som ako som tu uz spomínal 2 mesiace... čo som počul problém je s 1,4TSI (122 koni) . Na auta s tymito motormi sa predlzuju dodacie lehoty...
Audi S4 Dolphin grey

Skolacik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.03.2009 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od Skolacik »

Spellbound
My mame GVI 80k objedany od 24.3.2009 a este stale nam predajca ani nepotvrdil termin 8O

Uživatelský avatar
1Ital1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 26.01.2009 04:25
Bydliště: RakoVWník
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od 1Ital1 »

koukal jsem na něj v Praze u Klokočky...bílá barva 1,4 80k cena 384.900...kup si ho tam :lol:

Skolacik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.03.2009 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od Skolacik »

ehm z pod tatier sa trepat az do prahy....okaslat :D sak to auto raz dojde :D

Uživatelský avatar
1Ital1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 26.01.2009 04:25
Bydliště: RakoVWník
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od 1Ital1 »

:lol: ...to je jasný, ale už aby to bylo co???? :D ...to čekání je fakt napalici.....

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování GVI

Příspěvek od bear »

možná trochu OT ale ...........
Kámoš ji měl teď pujčenou na týden a jezdili jsme, naše poznatky
auto bylo:
GVI TDI 81KW dvouzónová klimatizace vše v eletrice, nějakej sound packet 300w

+ tichý motor , ne jak staré PD které řachtají jak traktor
+ celkově výborně odhlučněné auto
+ pohodlné
+ je tam víc místa jak v GIV
+ hodně místa nad hlavou, když jsem sedl dozadu tak jsem měl nad hlavou ještě cca 7cm a to měřím 188cm
+ velké kapsy ve dveřích na cca 1,5 - 2L pití
+ sound systém hraje výborně

- kliky
- zrcátka
- celá karoserie je jakoby špatně slícovaný auto, např maska s kapotou je tam schod tak 3cm a vypadá to vcelku škaredě
- chybí držák nápojů u řidiče
- klasické chrastění plastů když je víc zesíleno rádio
- přední stěrače nejdou normálně zvednout pro umývání skla, musí se prvně dát do svislé polohy a pak teprve jdou sklopit přes kapotu (vypne se klíč a zmáčkne se setření, automaticky se zastaví ve svislé poloze)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“