Má někdo zkušenost

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
1Ital1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 26.01.2009 04:25
Bydliště: RakoVWník
Kontaktovat uživatele:

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od 1Ital1 »

Marango píše:Já myslím že je zde komplot leasingovek a prodejců, takže asi o Polsku si budu muset nechat zdát.

V autě jsem jel, když se tomu šlápne a podřadí, tak to na Brno stačí.

Děkuji.

Prodejce mi 3 dveřku rozmluvil, potom pošlu fotku, ALE JE PRŮSER, NA AUTO SE PŮL ROKU ČEKÁ
:evil: :evil: 8O 8O :evil: :evil:

ty jsi si to už objednal?...Dneska jsem byl v Praze u Klokočky a maji ho tam

Uživatelský avatar
krehla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.05.2009 08:43
Bydliště: UnL

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od krehla »

a sakra pul roku :o :o :o 8O 8O 8O :twisted: :twisted: :twisted: ja myslel ze budu mit auto uz na leto :? asi sem byl trochu naivni :x
pásmo variant ... dreimal

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od caravelle »

krehla píše:a sakra pul roku :o :o :o 8O 8O 8O :twisted: :twisted: :twisted: ja myslel ze budu mit auto uz na leto :? asi sem byl trochu naivni :x
No ked si chcel na leto.. si mal na jar objednavat (ako ja - som v marci-brezen objednaval) ... asi... ale mozno su nejake golfy aj skladom... ked nemas "specialne" poziadavky na vybavu... a kludne nieco ozelies... da sa urcite zohnat aj skladove...
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
krehla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.05.2009 08:43
Bydliště: UnL

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od krehla »

no prave ze toho moc ozelit nechci, kdyz uz kupuju auto chci aby bylo podle mych predstav a zadny kompromisy! treba se najde stejnej skladovej... treba se v cechach ceka jinak nez na slovensku... no uvidime
pásmo variant ... dreimal

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od caravelle »

krehla píše:no prave ze toho moc ozelit nechci, kdyz uz kupuju auto chci aby bylo podle mych predstav a zadny kompromisy! treba se najde stejnej skladovej... treba se v cechach ceka jinak nez na slovensku... no uvidime
Ja som to vlastne kupoval v Polsku. Ale caka sa aj v Polsku a na niektore motory posunuli terminy dodania... viem konkretne o 1,4 TSI... jednemu chalanovi to z maja (kveten) prelozili na jul (cervenec). Inak som tiez chcel auto podla svojich predstav a tak som si ho dal objednat presne vo vybave aku som chcel a aku som si mohol dovolit...
A aku standardnu a dodatkovu vybavu teda by si chcel? a motor? Ides kupit tu 1,4 (80koni)? a farba?
Audi S4 Dolphin grey

Marango
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 17.05.2009 16:50

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od Marango »

1Ital1

mě jeden prodejce dluží kačky a dá mi slevu 9%, o Klokočkovi nevím, ale děkuji zavolám tam, nemáš třeba jejich webovku?

Uživatelský avatar
krehla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.05.2009 08:43
Bydliště: UnL

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od krehla »

KOKOCKA ma klokocka.cz jinak muzes mrknout na porsche-prosek.cz nebo smichov... ale to je jedno, jinak na tom webu klokocky jsem nic nenasel a chtel bych 1.4 59kW, paket Comfort, paket interier(sport), mlhovky, palubni pc plus, cerna barva, popř. radio 310 a koberecky... pri normalni cene 359t se s timto vysplham na 388t, pri akci na proseku za 368t .. no neberte to, a stejny, nebo aspon trochu podobny skladovy jsem nikde nenasel... :(
pásmo variant ... dreimal

Uživatelský avatar
1Ital1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 26.01.2009 04:25
Bydliště: RakoVWník
Kontaktovat uživatele:

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od 1Ital1 »

Marango píše:1Ital1

mě jeden prodejce dluží kačky a dá mi slevu 9%, o Klokočkovi nevím, ale děkuji zavolám tam, nemáš třeba jejich webovku?

http://www.klokocka.cz" onclick="window.open(this.href);return false; ale nenašel jsem ho...nicméně jsem ho tam viděl na vlastní oči...tel.: 222 197 332...Frajer se jmenuje IKONOMIDIS a byl jsem s nim spokojenej...udělal mi dobrou cenu...držim palce

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od caravelle »

krehla píše:KOKOCKA ma klokocka.cz jinak muzes mrknout na porsche-prosek.cz nebo smichov... ale to je jedno, jinak na tom webu klokocky jsem nic nenasel a chtel bych 1.4 59kW, paket Comfort, paket interier(sport), mlhovky, palubni pc plus, cerna barva, popř. radio 310 a koberecky... pri normalni cene 359t se s timto vysplham na 388t, pri akci na proseku za 368t .. no neberte to, a stejny, nebo aspon trochu podobny skladovy jsem nikde nenasel... :(
mas SZ ;)
Audi S4 Dolphin grey

Marango
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 17.05.2009 16:50

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od Marango »

klokočka nemá na svých stránkách jediného golfa, pán Porsche ze smíchova má bílého... nejlevnější stojí 339 s 8.000 km, to ale nechci.

budem muset počkat, chci mít pěknou barvu, kola koupíme jinde.

Každý mě varuje před motorem 1,6, prej je to líná bída, žere a jede stejně jako 1,4 jen má vyšší maximálku, nevíte ?

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od VWendys »

krehla píše:no prave ze toho moc ozelit nechci, kdyz uz kupuju auto chci aby bylo podle mych predstav a zadny kompromisy! treba se najde stejnej skladovej... treba se v cechach ceka jinak nez na slovensku... no uvidime

ne ne,teď už se čeká i tady,pokud si člověk nevybere předváděčku...

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od VWendys »

caravelle píše:
krehla píše:KOKOCKA ma klokocka.cz jinak muzes mrknout na porsche-prosek.cz nebo smichov... ale to je jedno, jinak na tom webu klokocky jsem nic nenasel a chtel bych 1.4 59kW, paket Comfort, paket interier(sport), mlhovky, palubni pc plus, cerna barva, popř. radio 310 a koberecky... pri normalni cene 359t se s timto vysplham na 388t, pri akci na proseku za 368t .. no neberte to, a stejny, nebo aspon trochu podobny skladovy jsem nikde nenasel... :(
mas SZ ;)

pokud nenajdeš u konkrétního prodejce,mrkni na volkswagen.cz,tam si najdeš nabídku všech prodejců

Uživatelský avatar
krehla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.05.2009 08:43
Bydliště: UnL

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od krehla »

jj touz jsem taky prolezl, jenze zadnej s paketem "sport" asi mi nezbude nic jinyho nez si par mesicu pockat :cry: to bude zas leto :(
pásmo variant ... dreimal

Uživatelský avatar
1Ital1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 26.01.2009 04:25
Bydliště: RakoVWník
Kontaktovat uživatele:

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od 1Ital1 »

a co německý stránky http://www.volkswagen.de" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... =&zipcode=" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
krehla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.05.2009 08:43
Bydliště: UnL

Re: Má někdo zkušenost

Příspěvek od krehla »

tak nakonec jdu do uplne jinyho auta... jelikoz pul roku cekacka je fakt silenost... v 21. stoleti, kdo to kde videl, to snad neni ani mozny... :roll: :roll: :roll:
pásmo variant ... dreimal

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“