jízda s GTI

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

jízda s GTI

Příspěvek od chev »

tak sem včera prohnal rudýho ďábla, s DSG, ovšem v počasí, které momentálně panuje v Praze to vůbec nebylo ideální, GTIčko hrabalo i na 3ku, pořád :-D Jinak dojmy: brzdy excelentní, krásně dávkovatelné, podvozek to mělo ten nastavitelný, takže na režim comfort se po Praze dalo dost pohodlně a na režim sport se dalo relativně přitvrdit...Ale jak říkám...Limitovala mě adheze...DSG ve městě dost pohodová záležitost. Zvuk, příjemně brumlavej, z venku krásně ,,prdí" při přeřazení na vyšší rychl. stupeň. Sedačky na mě celkem úzké, vzadu sem neseděl, nevim jak je na tom s místem tam...Jinak nevim co k tomu ještě dodat...Těším se na eRko :-D
Golf IV 1,8 20V Highline

leoncupratdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 30.12.2008 10:42

Re: jízda s GTI

Příspěvek od leoncupratdi »

Můžu porovnat s Focusem II ST, který jsem měl. Sedačky v GTI prostornější než v ST. Zvuk oproti GV GTI vylepšili, alá R32, ale pětiválec to stále není. Sbírá se to hezky od nízkých otáček. Vše jsem jel se zapnutím ESP, a tak na divočení nebyl čas a ani prodejce se netvářil přívětivě.

Jinak DSG max. Praha atd. Nedovedu si představit jezdit s DSG svižněji Buchlováky nebo nějaký okruh. V zatáčce pod zatížením to DSG prostě nezařadí jak manuál. Na toto bude dobrý automat v EVO X. Nehledě na omezení Nm. XDS by mě zajímalo teď na sněhu, ale naděje oproti samosvoru tomu moc nedávám :)

Nicméně je to furt jen Golf :) :cry:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“