Servisní manuál VW Golf 6

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od platal »

Zdravím všechny, kdo první najde na netu odkaz nebo nějak servisní manuál pro Golfíka 6, tak ať sem hodí odkaz prosím. Díky moc ;-)

Jakmile něco najdu já, tak to sem frknu...
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od Thorwards »

Co se s tim chystáš dělat doktore? Lidi neposílejte mu to, takový krásný auto, to rozebere a už to nedá dohromady... :D

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od platal »

Thorwards píše:Co se s tim chystáš dělat doktore? Lidi neposílejte mu to, takový krásný auto, to rozebere a už to nedá dohromady... :D
Voe nejde sehnat, jsem si na laguně dělal vše servis a na octávě jsem měl motor z 1/3 taky rozebranej...servis je drahej...a když si to děláš sám děláš si to opatrně a tak...
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od Thorwards »

Nojo to si pamatuju, jak si rozebíral ten motor u Laguny v Nečtinách :-) Já mam problém i s výměnou žárovky. Se trochu stydim, ale i s ní jsem byl jednou v autorizovanym servisu :oops:

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od platal »

Thorwards píše:Nojo to si pamatuju, jak si rozebíral ten motor u Laguny v Nečtinách :-) Já mam problém i s výměnou žárovky. Se trochu stydim, ale i s ní jsem byl jednou v autorizovanym servisu :oops:
Voe laguna byla nic proti měnění řemenů na octávce :-D to se 2h rozebíralo a 4h zas dávalo do kupy :-D
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od Thorwards »

Já se do toho radši moc nepouštim, když tomu nerozumim. Nemá VW nějakou stránku, kde jsou všechny plánky auta? Peugeot to má a je to super, podle VINu si najdeš přesně to svý auto a vyjedou ti plánky, kde je každá součást rozložená až na šroubky i s tim jak to rozebrat...

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od platal »

Thorwards píše:Já se do toho radši moc nepouštim, když tomu nerozumim. Nemá VW nějakou stránku, kde jsou všechny plánky auta? Peugeot to má a je to super, podle VINu si najdeš přesně to svý auto a vyjedou ti plánky, kde je každá součást rozložená až na šroubky i s tim jak to rozebrat...
Voe vzít klíč a povolit šroub umí i ségra a podle mě tam bude i jedinej dole, nesmíš vylejt volej z převodovky jen :-D nevím jak to ale má golf, to bude stejný jako octávka. K tomu návod nepotřebuješ :-D

A nemáš někoho kdo by mi vrátil DPH, potřebuju si koupit něco za 4500 a chci to mít za 3500, jestli by jsi nevěděl????
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od Thorwards »

Voe vzít klíč a povolit šroub umí i ségra a podle mě tam bude i jedinej dole, nesmíš vylejt volej z převodovky jen :-D nevím jak to ale má golf, to bude stejný jako octávka. K tomu návod nepotřebuješ :-D

A nemáš někoho kdo by mi vrátil DPH, potřebuju si koupit něco za 4500 a chci to mít za 3500, jestli by jsi nevěděl????[/quote]


Nějaká taková stránka určitě musí existovat. Podle tý Peugeoťácký jsem některý věci zvládnul pak i sám.

To nevim, záleží na co. Tak mi to písni na mail. Asi to půjdu zalomit.

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od platal »

Thorwards píše:Voe vzít klíč a povolit šroub umí i ségra a podle mě tam bude i jedinej dole, nesmíš vylejt volej z převodovky jen :-D nevím jak to ale má golf, to bude stejný jako octávka. K tomu návod nepotřebuješ :-D

A nemáš někoho kdo by mi vrátil DPH, potřebuju si koupit něco za 4500 a chci to mít za 3500, jestli by jsi nevěděl????

Nějaká taková stránka určitě musí existovat. Podle tý Peugeoťácký jsem některý věci zvládnul pak i sám.

To nevim, záleží na co. Tak mi to písni na mail. Asi to půjdu zalomit.[/quote]

Nafukovací pana :-D ne dělám si pr**l, diagnostika na Golfa, stojí 4600 nějak a bez DPH by mě vyšla na 3500 a to už bych dal za to...
Petr Látal (Gvines)

Jiřík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 04.03.2009 18:44

Re: Servisní manuál VW Golf 6

Příspěvek od Jiřík »

Zdravím
Manuál jsem našel ale je v Němčině :D
http://www.michaelneuhaus.de/golf6/golf6-literatur.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“