Typ karoserie v TP

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Typ karoserie v TP

Příspěvek od -Jouda- »

Cus,

Mam "standartniho" golfa(ne varianta) a podle me je to proste hatchback. Ovsem ve velkem technickem prukazu jsem si vsiml, ze je jako typ karoserie napsano kombi. Hned jsem letel do VW, kde jsem auto kupoval, no a bylo mi tam receno, ze to je v poradku, ze to tak ma byt, prej je to takhle homologovany! 8O No tak bych poprosit majitele G6, jestli by koukli do velkeho TP, co tam maj, jestli hatchback, nebo fakt kombi?

Dekuju moc

fredpv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 16.11.2009 10:22

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od fredpv »

Cus, bus
při prodeji jsem byl na tohle předem upozorněn, němci v tomto případě nemají hatchback, ale kombi.

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od caravelle »

jo jo... aj ja to mam tak... je to tak homologovane... aj v COC to bolo tak uvedene... a tak mi to aj do techicaku zapisali...
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od -Jouda- »

Uff... :) tak to jsem si docela oddechl! No ale stejne, az budu jednou auto prodavat, tak na me bude kupec beztak koukat jak na nejakou čórku :lol: Tak to by me zajimalo, co tam ma napsano Golf Variant...

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od caravelle »

predpokladam, ze to iste.... AC KOMBI
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od skuci »

pánové přidávám se k Vám. Dnes jsem si byl pro značky a ta slečna mi dala kopii techničáku a so sem nenašel mám "hečbeka" a v techničáku kombi, tak sem hned volal do Škofinu kde sem auto koupil, ty se divili jak blázni jak je to možný a že to zítra zjistí tak sem kdyžtak napíšu, jak to dopadlo ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od VWendys »

asi jsme na tom všichni stejně,prvně v životě mám kombíííka

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od skuci »

VWendys píše:asi jsme na tom všichni stejně,prvně v životě mám kombíííka
asi joo hele mno sem z toho docela už jelen ... teď čekám jak se s tim vypořádaj u škofinu co mi na to řeknou ;-) buď stejný tvrzení jako výše a nebo změna, o všem Vás budu informovat ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od -Jouda- »

skuci píše:pánové přidávám se k Vám. Dnes jsem si byl pro značky a ta slečna mi dala kopii techničáku a so sem nenašel mám "hečbeka" a v techničáku kombi, tak sem hned volal do Škofinu kde sem auto koupil, ty se divili jak blázni jak je to možný a že to zítra zjistí tak sem kdyžtak napíšu, jak to dopadlo ;-)
Hele skuci, vim, ze to sem asi nepatri, ale koukam na fotku predku tvyho auta a co to mas prosimte za jednopruhovou masku? To mas trendline a urcite sis to tam dolepil vid(i ja jsem to tak udelal, ale dal jsem tam normalne 2 pruhy jako u High, paska me stala 150,-)? Muzes sem dat prosim nejake fotky te masky? Vypada to takhle, no jak to rict "z dalky" :lol: celkem dobre. Samozrejme nechci zakecat ten skofin, urcite pisni co ti rekli. Cus

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od skuci »

-Jouda- píše:
skuci píše:pánové přidávám se k Vám. Dnes jsem si byl pro značky a ta slečna mi dala kopii techničáku a so sem nenašel mám "hečbeka" a v techničáku kombi, tak sem hned volal do Škofinu kde sem auto koupil, ty se divili jak blázni jak je to možný a že to zítra zjistí tak sem kdyžtak napíšu, jak to dopadlo ;-)
Hele skuci, vim, ze to sem asi nepatri, ale koukam na fotku predku tvyho auta a co to mas prosimte za jednopruhovou masku? To mas trendline a urcite sis to tam dolepil vid(i ja jsem to tak udelal, ale dal jsem tam normalne 2 pruhy jako u High, paska me stala 150,-)? Muzes sem dat prosim nejake fotky te masky? Vypada to takhle, no jak to rict "z dalky" :lol: celkem dobre. Samozrejme nechci zakecat ten skofin, urcite pisni co ti rekli. Cus
mno hele máš pravdu mám normálka trendline, ale co sem měl doma zbytek pásky, tak sem to lípnul na lem zadních dveří ... to vypadá vzkutku dobře mno a co my zbylo tak sem lípnul dopředu a ty slabší sem dal podél oken (viz fotky, jestli se mi teda podaří je tam správně dát) ... ale až bude víc času a nebude zima, tak to nalepim na obě dvě ty části na masce a pak ještě dolů do nárazníku koupim ty našupovací abych zvýraznil žebra ;-) ... jinak ze škofinu žádný nový zprávy
Přílohy
19431_1194862165591_1649573850_534379_2675537_n.jpg
P1152925.jpg
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od LukaSHek »

skuci píše:
-Jouda- píše: Hele skuci, vim, ze to sem asi nepatri, ale koukam na fotku predku tvyho auta a co to mas prosimte za jednopruhovou masku? To mas trendline a urcite sis to tam dolepil vid(i ja jsem to tak udelal, ale dal jsem tam normalne 2 pruhy jako u High, paska me stala 150,-)? Muzes sem dat prosim nejake fotky te masky? Vypada to takhle, no jak to rict "z dalky" :lol: celkem dobre. Samozrejme nechci zakecat ten skofin, urcite pisni co ti rekli. Cus
mno hele máš pravdu mám normálka trendline, ale co sem měl doma zbytek pásky, tak sem to lípnul na lem zadních dveří ... to vypadá vzkutku dobře mno a co my zbylo tak sem lípnul dopředu a ty slabší sem dal podél oken (viz fotky, jestli se mi teda podaří je tam správně dát) ... ale až bude víc času a nebude zima, tak to nalepim na obě dvě ty části na masce a pak ještě dolů do nárazníku koupim ty našupovací abych zvýraznil žebra ;-) ... jinak ze škofinu žádný nový zprávy
Tak to mi prosim te rekni, kde a jakou pasku jsi koupil? Vypada to PECKA! :-)
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od skuci »

LukaSHek píše:
skuci píše: mno hele máš pravdu mám normálka trendline, ale co sem měl doma zbytek pásky, tak sem to lípnul na lem zadních dveří ... to vypadá vzkutku dobře mno a co my zbylo tak sem lípnul dopředu a ty slabší sem dal podél oken (viz fotky, jestli se mi teda podaří je tam správně dát) ... ale až bude víc času a nebude zima, tak to nalepim na obě dvě ty části na masce a pak ještě dolů do nárazníku koupim ty našupovací abych zvýraznil žebra ;-) ... jinak ze škofinu žádný nový zprávy
Tak to mi prosim te rekni, kde a jakou pasku jsi koupil? Vypada to PECKA! :-)
když budeš šikovnej a přesnej tak to bude mít stejnej efekt a za zadek a předek je to ta nejsilnější a na ty dveře prostřední šířka ... je to akorát když se podiváš na ty dveře tak k oknu je asi tak 0,5cm záhyb rovnou k oknu a na to sem to nalepil ... jinak teda tady u nás v kolíně to maj kdekoliv v prodejně s autodílama, dokonce tušim že i v OBI a 1 metr sotjí 40,-Kč ;-) ještě plánuju něco málo lípnout na zpětný zrcátka pod blikny ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od LukaSHek »

když budeš šikovnej a přesnej tak to bude mít stejnej efekt a za zadek a předek je to ta nejsilnější a na ty dveře prostřední šířka ... je to akorát když se podiváš na ty dveře tak k oknu je asi tak 0,5cm záhyb rovnou k oknu a na to sem to nalepil ... jinak teda tady u nás v kolíně to maj kdekoliv v prodejně s autodílama, dokonce tušim že i v OBI a 1 metr sotjí 40,-Kč ;-) ještě plánuju něco málo lípnout na zpětný zrcátka pod blikny ;-)
No ta tlustá vepředu mě nenadchla uplně, ale bok je supr a zadek taky... :-) Takže OBI, jo? :-)
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od skuci »

LukaSHek píše:
když budeš šikovnej a přesnej tak to bude mít stejnej efekt a za zadek a předek je to ta nejsilnější a na ty dveře prostřední šířka ... je to akorát když se podiváš na ty dveře tak k oknu je asi tak 0,5cm záhyb rovnou k oknu a na to sem to nalepil ... jinak teda tady u nás v kolíně to maj kdekoliv v prodejně s autodílama, dokonce tušim že i v OBI a 1 metr sotjí 40,-Kč ;-) ještě plánuju něco málo lípnout na zpětný zrcátka pod blikny ;-)
No ta tlustá vepředu mě nenadchla uplně, ale bok je supr a zadek taky... :-) Takže OBI, jo? :-)
mno jak řikám ten předek byl jenom kvůli tomu protože mi tak cca zbyla páska ale bude to na obě dvě postupem času ... jo jinak já teda nevim odkud seš, ale tady v kolíně to maj skoro u každýho prodejce náhradních dílů a doplňků na auta ;-) řekni že chceš metrážovou chromovou lištu ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Typ karoserie v TP

Příspěvek od Pantani »

Já jsem na pojišťovně nahlásil, že mám hatchback, protože jsem to lovil z hlavy (techničák u sebe nemaje) a nepřepokládal jsem, že by tam vůbec mohlo bejt něco jinýho... :evil:

edit: no fakt tam je kombi!! 8O :roll:
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“