Lékarničky

Moderátor: SandrikGVI

fredpv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 16.11.2009 10:22

Lékarničky

Příspěvek od fredpv »

Pozor, většina našich nových G VI jsou osazeny lekarničkou, která již není v souladu s platnou legislativou. :roll:

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: Lékarničky

Příspěvek od haikee »

a co v ni schazi nebo je jinak? pristi tyden si jdu pro auto tak abych to mohl prodejci primo otlouct o hlavu:)

fredpv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 16.11.2009 10:22

Re: Lékarničky

Příspěvek od fredpv »

Pokud bude na obalu uvedena vyhláška č. 341/2002 Sb., tak to je špatně (jen do 31.12.2009). Musí tam být uvedeno, že její obsah je v souladu s vyhláškou č. 283/2009 Sb. Nová sice stojí jen cca. 400,- Kč, ale prachy jsou prachy.

Jiřík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 04.03.2009 18:44

Re: Lékarničky

Příspěvek od Jiřík »

Ahoj
Nevíte někdo co má být v té nové lékárničce, popř. co je v ní navíc?

stileman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 02.09.2009 21:11

Re: Lékarničky

Příspěvek od stileman »

Skus pozriet tu http://www.sagit.cz/pages/zpravodajtxta ... e/sb09283a" onclick="window.open(this.href);return false;

Luky.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 25.12.2009 20:57

Re: Lékarničky

Příspěvek od Luky.cz »

Upravují se zejména následující ustanovení:
-mění se vymezení obsahu lékárničky, která musí mimo jiné obsahovat speciální tepelnou fólii a přehledný obrázkový a textový návod na poskytnutí první pomoci při autonehodě (současnou lékárničkou mohou být vozidla vybavena nejdéle do 31. 12. 2010),

Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Re: Lékarničky

Příspěvek od -Jouda- »

Luky.cz píše:(současnou lékárničkou mohou být vozidla vybavena nejdéle do 31. 12. 2010),[/b]
Takze touhle dobou za rok tu bude stejne tema :lol:

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Lékarničky

Příspěvek od caravelle »

ako vidim, aj u vas v CZ menia lekarnicky... my na SVK sme to mali vlani...
teraz musi byt napr. krabica (lekarnicka) oranzovej farby... a tiez sa menil aj obsah... musime tam mat aj kartu prvej pomoci... a tak....

http://www.stkpuchov.sk/kategoria/Infor ... ekarnicky/" onclick="window.open(this.href);return false;
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Lékarničky

Příspěvek od Thorwards »

Stejně si myslim, že ta lékárnička tam moc velkej význam nemá. S tim obsahem si tak dokážu představit, že ošetřuju někoho kdo spadnul z kola a ne někoho po těžký autonehodě.

Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Re: Lékarničky

Příspěvek od -Jouda- »

Thorwards píše:Stejně si myslim, že ta lékárnička tam moc velkej význam nemá. S tim obsahem si tak dokážu představit, že ošetřuju někoho kdo spadnul z kola a ne někoho po těžký autonehodě.
No ja uz ji jednou potreboval a muzu rict, ze ty nuzky co tam jsou, jsou uplne na prd. Byly tak tupy, ze obvaz s tim nesel prestrihnout a pokud se na ne vic zatlacilo, tak se normalne zohli.

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Lékarničky

Příspěvek od Thorwards »

Kde máte v autě lélárničku a ostatní povinnou výbavu? V předchozim autě jsem vozil takovej kufřík, kde jsem měl trojúhelník, lano, vestu a lékárničku a ještě pár věcí navíc, ale do Golfa se mi to nechce dávat. Rád bych to někam poschovával aby mi to nezabíralo místo v kufru. Pokoušel jsem se vrazit trojúhelník do toho držáku nalevo v kufru, ale tam se mi nevejde. Myslel jsem, že to má být držák na trojúhelník nebo ne? Mam normální trojúhelník v takovym červeny plastovym pouzdře, nekupoval jste někdo trojúhelník u dealera, jestli nemaj třeba menší?

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Lékarničky

Příspěvek od george 6 »

Thorwards píše:Kde máte v autě lélárničku a ostatní povinnou výbavu? V předchozim autě jsem vozil takovej kufřík, kde jsem měl trojúhelník, lano, vestu a lékárničku a ještě pár věcí navíc, ale do Golfa se mi to nechce dávat. Rád bych to někam poschovával aby mi to nezabíralo místo v kufru. Pokoušel jsem se vrazit trojúhelník do toho držáku nalevo v kufru, ale tam se mi nevejde. Myslel jsem, že to má být držák na trojúhelník nebo ne? Mam normální trojúhelník v takovym červeny plastovym pouzdře, nekupoval jste někdo trojúhelník u dealera, jestli nemaj třeba menší?
Asi trochu záleží na velikosti plast.pouzdra,já trojůhelník kupoval na omw i s lékarničkou a oboje v pohodě mám uchycený vlevo v kufru. Čau.

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Lékarničky

Příspěvek od Thorwards »

Myslel jsem, jestli VW třeba nemá nějaký spešl rozměry, který by tam pasovali. Vyndal jsem trojúhelník z platového pouzdra a bez toho pouzdra se mi do toho úchytu nalevo v pohodě vešlo a ještě má trochu vůli. Zaklapnul jsem ho jenom na tu plastovou závorku, tak doufám, že to neuletí. Lékárničku jsem vyndal z kufříku a obsah, který je v igelitovym pylíku jsem dal napravo do kufru do takový přihrádky. Vypadá to dost hnusně, ale zase mam místo v kufru. Pokoušel jsem se to narvat někam k rezervě, ale tam se mi to nikam nechtělo vejít.

Uživatelský avatar
andre.11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 13.11.2009 21:07
Bydliště: Osek nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: Lékarničky

Příspěvek od andre.11 »

Já objednával lékárničku co je podle nové vyhlášky od 2011 tady: http://www.e-safetyshop.eu/product.asp? ... &PT_ID=780" onclick="window.open(this.href);return false;
a spokojenost...lékárničku mojí do KÁčka a sobě hasičák http://www.e-safetyshop.eu/product.asp? ... &PT_ID=760" onclick="window.open(this.href);return false;
no a povedlo se mi to všechno narvat do brašny s výbavou od prodejce (lékárnička, trojůhelník, žárovky, lano) + ten spray na defekt a hasičák......a přidělat k levému boku v kufru a ani to nevyčnívá....horší bude až to zase rozdělám...pak to budu zase 1/2h skládat zpět :)

zítra hodím foto...dokonce se mi podařilo pomocí jednoho krátkýho pavouka přidělat 5l kaystr a ani moc nezavazí...úchytů je v kufru naštěstí dost...
Naposledy upravil(a) andre.11 dne 08.03.2010 21:45, celkem upraveno 1 x.
VW T-Cross 1.0 TSI, DSG Benefit Edition. Bílá Pure

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Lékarničky

Příspěvek od Thorwards »

:-) ty jsi eskamotér, tak to jsem zvědavej na foto...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“