Golf VI vs. Golf VI plus

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
shintec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.02.2010 18:46

Golf VI vs. Golf VI plus

Příspěvek od shintec »

Zdravím,
měl by někdo praktickou zkušenost s VI-golfem ve verzi hatchback a plus?
Ačkoliv ještě zdaleka nedosahuji důchodového věku, tak nastupování a větší variabilita "pluska" je mi více než symaptická, ... hlavně tedy nastupování (každodenní využívání). O nějaké větší přehlednosti díky vyššímu posazu se nebavím a ani ji neřeším.
Hodně mě ale zaráží skutečnost, že už i u normálního golfa je nová generace spíše jen důkladný facelift, než skutečně předělané auto ... tak u "pluska" je to o to horší - kromě palubních přístrojů a předních světel zůstává vše při starém, tedy rok 2004/2005. To ve mně budí dojem, že když z venku lze nalézt asi tak 90% starých dílů, tak podvozkově to bude také jen platforma golfu V a o šestce to vůbec neví.
O co mi hlavně jde: Zda nastal nějaký postup/pokrok v komfortu jízdy - odpružení, odhlučnění atd.
A nebo si tady to "užívá" pouze klasický šestkový golf ... a variant a plusko zůstává u původní techniky generace V.
Děkuji předem za sdělené zkušenosti.

marthen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 31.01.2010 19:35
Bydliště: Znojmo

Re: Golf VI vs. Golf VI plus

Příspěvek od marthen »

Plusko mam ted presne 4mesice, v benzinu - 1.6FSI, najel jsem zatim 8500km.Pohodli i vzadu mi chvalili zatim vsichni.6ti rychl. prevodovka spotrebu tlaci pod sest litru, pri rychlejsi jizde nad 140 - 6,6. Jezdim hodne do hor a ESP me s Ultragrip 7+ dost pomahaji.
No a abych jen nechvalil - hodne tvrde, ne kazdemu vyhovuje na nase silnice . Vykon 85kw pri nalozenem aute malo.
Touran 5T1

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“