Golf Plus 1,2 TSI

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Black Dragon »

Thorwards píše:
Black Dragon píše: No právě dovolená naplánvaná a auto v .... :gey: Odstoupit by asi šlo, ale nechci a už při objednání sem ukecal slevu 1% pod nákupní cenu auta, takže, když sem mu to dneska nahodil, že bude muset něco vymyslet, abych mu nezdrhnul, tak se už začal dost cukat.Koberce a takový už sem taky ukecal zadarmo, takže uvidíme časem, třeba něco ještě nahodí.A jako bývalý prodejce vozů vím jak to chodí - bohužel. Jdu se vybrečet ...
Můžu se zeptat kolika % slevu jsi ukecal?
Sorry, ale slíbil sem prodejci, že to nikou nebudu říkat, kdyby to ukecal každej, můžou se jít pást. :lol: Prostě sem měl víc nabídek a chodil sem od jednoho ke druhýmu no a pak to z toho tak nějak vyplynulo. Po objednání jsem se dozvěděl od dvou prodejců nezávisle na sobě v různých autosalónech kolik na tom mají a oba říkali naprosto stejný %.Ale je pravda, že mám všude tak trochu známý. :mrgreen:

Uživatelský avatar
simi.V6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 19.12.2007 00:11
Bydliště: Hradčovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od simi.V6 »

Právě jem přijel z VW, objednal sem 1.6 TDI a termín dodání 39. týden, tj. konec září :roll: Prodejce říkal, že mají příslib, že v druhé polovině roku se má výroba urychlit nebo co, takže mám počítat, že to bude určitě dřív. Tak to su zvědavý :|
Silnice silným !!!

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od honzanun »

Tý jo, tak to je drsný.. A pak že je krize :-) Já jsem objednával auto v říjnu a za dva měsíce bylo doma... Ale narazil jsem na prodejce, co měl už auto zadaný do výroby, takže vlastně jen změnil konfiguraci...
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od haikee »

ty jo se zblaznili ci co?
ja objednaval 23 listopadu a auto jsem mel 29 ledna. Takze dva mesice a jeden tyden a to mezi tim byly vanoce. A nemel jsem ani skladovy vuz ani moznost zmeny konfigurace na jiz zadanem voze ve vyrobe.
Sleva byla 15% oproti cenikove cene, vyuzil jsem nuloveho leasingu a navic jsem dostal latkove koberce 4ks, a 2 ks gumových dopredu ( vse origo VW, a pak vybavu jako je lekarnicka, vesta, trojuhelnik, lano, zarovky, litr oleje)
Co se tyce delky cekani, tak jsem nechal prodejce mesic v klidu a pak jsem mu volal kazdy tyden jak to vypada upresnil mi terin, a pak jeste dal, az to bylo tak ze auto se vyrobilo 4 tyden v lednu a jeste ten tyden mi ho predali - na aute jsem nechtel nic delat , zadne samolepky, bez vrtani podlozek pod spz, zadne umyvani, lesteni predat jak to prislo, jeste se samolepkama na oknech, dverich, potahu na sedacckach a jen naprogramovanym pocitacem a dolitou kapalinou do ostrikovace a plna nadrz.

v tomhle si nemuzu stezovat.

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Thorwards »

Tak to je dobrá sleva 15%

To: Black Dragon neboj tady je to anonymní a prodejci se zas tak moc tlačit nenechaj...

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Black Dragon »

simi.V6 píše:Právě jem přijel z VW, objednal sem 1.6 TDI a termín dodání 39. týden, tj. konec září :roll: Prodejce říkal, že mají příslib, že v druhé polovině roku se má výroba urychlit nebo co, takže mám počítat, že to bude určitě dřív. Tak to su zvědavý :|
Tak to sem teda taky zvědavej.No ale když sem ho objednával tak mě říkali že 6-8 týdnů max., že stejný auto jako sem chěl já obednávali v lednu začátkem března předávali. Bohužel, já objednal v 11. března :adr: No počítám, že když se to v druhý půlce roku urychlí, tak ho dostanu místo začátkem září koncem srpna - ají tomu věřím.Proč to neurychlí už teď? To mě hlava nebere.

Uživatelský avatar
simi.V6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 19.12.2007 00:11
Bydliště: Hradčovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od simi.V6 »

Black Dragon píše:
simi.V6 píše:Právě jem přijel z VW, objednal sem 1.6 TDI a termín dodání 39. týden, tj. konec září :roll: Prodejce říkal, že mají příslib, že v druhé polovině roku se má výroba urychlit nebo co, takže mám počítat, že to bude určitě dřív. Tak to su zvědavý :|
Tak to sem teda taky zvědavej.No ale když sem ho objednával tak mě říkali že 6-8 týdnů max., že stejný auto jako sem chěl já obednávali v lednu začátkem března předávali. Bohužel, já objednal v 11. března :adr: No počítám, že když se to v druhý půlce roku urychlí, tak ho dostanu místo začátkem září koncem srpna - ají tomu věřím.Proč to neurychlí už teď? To mě hlava nebere.
To netuším, říkal, že jsou nějaké komplikace na lince nebo co. A ještě říkal, že auta, co objednával v lednu tak ještě nemají. :roll: Tak nevím, možná je to u každého prodejce jinak.
Silnice silným !!!

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od miromen »

Black Dragon+simi.V6 alespoň napište v jakem autě protože Golf se montuje v německu a Golf+ tušim v mexiku ať nestrašite ostatni tzn. i mě.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Black Dragon »

miromen píše:Black Dragon+simi.V6 alespoň napište v jakem autě protože Golf se montuje v německu a Golf+ tušim v mexiku ať nestrašite ostatni tzn. i mě.
Já Golf plus - myslel sem, že se montuje v německu? A že variant se montuje v mexiku? Nevím jsem zmaten :roll:

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Black Dragon »

simi.V6 píše:
Black Dragon píše: Tak to sem teda taky zvědavej.No ale když sem ho objednával tak mě říkali že 6-8 týdnů max., že stejný auto jako sem chěl já obednávali v lednu začátkem března předávali. Bohužel, já objednal v 11. března :adr: No počítám, že když se to v druhý půlce roku urychlí, tak ho dostanu místo začátkem září koncem srpna - ají tomu věřím.Proč to neurychlí už teď? To mě hlava nebere.
To netuším, říkal, že jsou nějaké komplikace na lince nebo co. A ještě říkal, že auta, co objednával v lednu tak ještě nemají. :roll: Tak nevím, možná je to u každého prodejce jinak.
To ne určitě každej prodejce to má stejný a neurychlí to, alespoň u nás v ČR ne - bohužel.

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od miromen »

Tak teď se omlouvam kde se Golf+ přesně montuje nevim ale variant určo v Mexiku. I přesto si myslim že Golf+ se montuje ne jine lince než klasicky Golf ktereho jsem objednal 8.3 a doufam že do prazdnin bude.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Black Dragon »

miromen píše:Tak teď se omlouvam kde se Golf+ přesně montuje nevim ale variant určo v Mexiku. I přesto si myslim že Golf+ se montuje ne jine lince než klasicky Golf ktereho jsem objednal 8.3 a doufam že do prazdnin bude.
Tak já taky nevím kde se dělá - ani sem se na to neptal, protože sem si to myslel teď už si nejsem tak jistej :budo: . Když to tak sleduju, tak seš ale optimista,co? Já teda taky a hodně velkej a ve všem, ale tohle už je na mě mooooc. Ale přeju ti, ať je co nejdřív.

voodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 11.05.2010 07:02

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od voodoo »

Tiez som objednal 26.4.2010 v SR Golf plus 1.2TSI a predajca mi povedal ze cakacia doba je priblizne dva mesiace a ze presnejsi termin budu poznat za mesiac. Tak dufam, ze nedopadnem ako Black Dragon. Mam podozrenie, ze predajcovia vedia o dlhych cakacich dobach, ale pri predaji slubuju 2 mesiace. Ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju...

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od mefix »

Zkus zavolat někam do běžného značkového autosalonu někde v Německu (Rakousku) s tím, že si chceš objednat autíčko a uvidíš jaké dodací lhůty ti řeknou..... K tomu si připočti ještě minimálně měsíc a budeš mít přibližný termín dodání na východ (rozuměj CZ, SK).

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od miromen »

Black Dragon píše:
miromen píše:Tak teď se omlouvam kde se Golf+ přesně montuje nevim ale variant určo v Mexiku. I přesto si myslim že Golf+ se montuje ne jine lince než klasicky Golf ktereho jsem objednal 8.3 a doufam že do prazdnin bude.
Tak já taky nevím kde se dělá - ani sem se na to neptal, protože sem si to myslel teď už si nejsem tak jistej :budo: . Když to tak sleduju, tak seš ale optimista,co? Já teda taky a hodně velkej a ve všem, ale tohle už je na mě mooooc. Ale přeju ti, ať je co nejdřív.
Byl jsem opravněně optimista auto už je připraveno k předani jen mi zatim nepřišli penize z lišky. ku*va to je past vedle pasti. :lol:
1.2 TSI 77kw

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“