Golf Plus 1,2 TSI

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Black Dragon »

To Miromen: Ani netušíš, jak ti závidím, ale přeju ti to. Já pořád nic :cry:

voodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 11.05.2010 07:02

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od voodoo »

U mna to zatial vyzera dobre. Dnes som volal predajcovi a potvrdil mi termin dodania 25. tyzden. (objednane v 17tom tyzdni) :D

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Black Dragon »

voodoo píše:U mna to zatial vyzera dobre. Dnes som volal predajcovi a potvrdil mi termin dodania 25. tyzden. (objednane v 17tom tyzdni) :D
Prosím tě kde si to objednával? To jsi zaplatil nějakou přirážku za expres dodání, nebo co? :o Nebo jestli to záleží na výbavě, co zrovna budou dělat, nebo já nevím. Mám tam mimo těch akčních paketů ještě Winter paket, lepší rádio a počítač plus. Co tam máš navymyšlený ty? Abych to trochu porovnal. No a záleží ještě na tom, jestli tu dobu dodání dodrží. Já když jsem, to spočítal tak tak budu čekat krásných 23 týdnů :evil: Hrůza!

voodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 11.05.2010 07:02

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od voodoo »

Ja som objednal golf plus 1.2 tsi Trendline v Ziline. Vybava: secure paket=(hmlovky s odbocovacou funkciou, stredova opierka s drziakmi napojov a ventilacne otvory vzadu), tempomat, pocitac plus MFA, alarm, climatronic, sportovy paket interier= (sportove sedacky, kozenny volant, paka a brzda), RCD 310, strieborna farba.

23 tyznov je naozaj hroza. Neviem si to vysvetlit, lebo viaceri predajcovia mi podvrdili 8 tyzdnov. Napada ma jedine, ci to nema suvis s tou tvojou velkou zlavou. Proste tvoj predajca sa spamatal a teraz caka na nizsiu nakupnu cenu toho auta (ak bude), alebo ta chce donutit od odstupenia od zmluvy.

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Black Dragon »

voodoo píše:Ja som objednal golf plus 1.2 tsi Trendline v Ziline. Vybava: secure paket=(hmlovky s odbocovacou funkciou, stredova opierka s drziakmi napojov a ventilacne otvory vzadu), tempomat, pocitac plus MFA, alarm, climatronic, sportovy paket interier= (sportove sedacky, kozenny volant, paka a brzda), RCD 310, strieborna farba.

23 tyznov je naozaj hroza. Neviem si to vysvetlit, lebo viaceri predajcovia mi podvrdili 8 tyzdnov. Napada ma jedine, ci to nema suvis s tou tvojou velkou zlavou. Proste tvoj predajca sa spamatal a teraz caka na nizsiu nakupnu cenu toho auta (ak bude), alebo ta chce donutit od odstupenia od zmluvy.
Fakt nevím, těžko říct

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Black Dragon »

voodoo píše:Ja som objednal golf plus 1.2 tsi Trendline v Ziline. Vybava: secure paket=(hmlovky s odbocovacou funkciou, stredova opierka s drziakmi napojov a ventilacne otvory vzadu), tempomat, pocitac plus MFA, alarm, climatronic, sportovy paket interier= (sportove sedacky, kozenny volant, paka a brzda), RCD 310, strieborna farba.

23 tyznov je naozaj hroza. Neviem si to vysvetlit, lebo viaceri predajcovia mi podvrdili 8 tyzdnov. Napada ma jedine, ci to nema suvis s tou tvojou velkou zlavou. Proste tvoj predajca sa spamatal a teraz caka na nizsiu nakupnu cenu toho auta (ak bude), alebo ta chce donutit od odstupenia od zmluvy.
Tak co, už máš auto? Jestli jo, tak nahoď nějaký fotečky, abych trošku zazáviděl, já pořád nic. Ohledně doby dodání - mluvil jsem s prodejcem a on říkal, že na Slovensku můžete mít ještě nevyčerpaný kvóty na výrobu, tudíž jak objednáte hned jde auto do výroby a v ČR bohužel tyhle kvóty již vyčerpaný jsou (protože je o Golfy strašnej zájem) a tak jdeme do pořadníku, kde čekáme frontu. Ty kvóty jsou prej pololení, tak by se to teď snad mohlo už hnout. :budo:

voodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 11.05.2010 07:02

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od voodoo »

Tak auto uz mam doma dva tyzdne. Takze od objednania po prichod na predajnu to trvalo cca 6 tyzdnov, potom este nejake 3 dni u predajcu na vybavenie technicaku a pripravy auta na odovzdanie. O kvotach pocujem prvy krat, ani som netusil, ze nejake existju. VW asi krizu nepocituje, ked su take cakacie doby...
Co sa tyka auta, tak zatial som spokojny, zatial zabehavam mam najazdene 1000km, takze vykon a dynamiku este nemam odskusanu, ale zda sa ze ten motor bude na to auto pre mna stacit. Na volnobeh je dnu takmer uplne ticho, pocut iba jemne vetrak klimatizacie. Pri ustalenej 100km/h na 6ke motor toci 2100ot/min a dnu pocut iba hukot pnematik a jemny aerodynamicky hluk. Ked tomu pridam-zrychlujem tak sa dnu dost ozve aj motor. Spotrebu dosahujem presne ako udava vyrobca a myslim, ze po zabehu pri ekojazde a snazeni sa bude dat ist aj nizsie. Pri dynamickejsej jazde spotreba ide rychlo nahor, ale tento motor a toto auto si sportovi jazdci asi nekupuju a pri obcasnom vytoceni pri prebiehani sa to na priemernej spotrebe moc neprejavi.
Trocha mi vadia sedacky, mam sportove a na moj vacsi zadok su trochu uzke.
Po asi 100km mi zacalo nieco klepkat na volnobehu akoby spod pristrojovky pri spolujazdcovi, predvcerom som to nasiel, bola to spona v motorovom priestore na palivovej hadicke co ide do vysokotlakoveho cerpadla, klepkala o uchytenie nadrzky na chladiacu zmes. Pri volnobehu motor dost v silentblokoch vybruje a ta hadicka sa rozkmita 1-2cm. Stahovacia paska to vyriesila. Fotky je zbytocne davat, je to trenline, zatial s plechovymi diskami.

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od miromen »

Voodoo prosim tě mohl by jsi popsat ktera je to přesně hadička protože mam pravděpodobně stejny problemek.

http://magazin.auto.cz/index.php?seo_ru ... 230d27f309" onclick="window.open(this.href);return false;
1.2 TSI 77kw

voodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 11.05.2010 07:02

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od voodoo »

Na tom obrazku sa zda ze je tiez ten problem. Ono to je taka stahovacia spona, ktora stahuje koniec esickovite prehnutej hadice z cerpadla na kovovu priechodku s dalsou hadicou do nadrze. Cele je to blizko uchytu nadrzky na chladiacu zmes a potom to o seba klepka. Zaujimave je ze ked motor bezi a otvoris kapotu tak to tam vobec nepocut, lebo to prehlusuje hluk motora. Ja som stiahol takou zacvakavacou paskou tu kovovu priechodku o taky plast za nou, nie na doraz, len tak aby sa to dostalo dalej od tej nadrzky.
Přílohy
1.2 tsi problem.jpg

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od miromen »

Takova nahoda zrovna jsem přišel od auta. Jakmile jsem otevřel kapotu kouknul se tak hned mi bylo jasne kde je problem. Jen se musim podivat jestli mam doma tu stahovaci pasku. Diky moc. :wink:
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
Andrew
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 11.06.2010 01:09

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od Andrew »

Přesně ten problém mám taky - na chlup :) Mrknu na to hned jak se k tomu dostanu, díky za tip. Mimochodem, nemáte problém s plynem? Na jedničku jako by byl přidušený (na jedničku při trošku vyšších ot. 2k+ s aspoň třetinou plynu, když se pustí spojka, tak je to znát velice citelně). Naopak na dvojku zase po puštění spojky vystřelí jako drak, přestože přes spojku se mu moc táhnout nechtělo. Při normální jízdě to člověk ani tak moc nepocítí, ale když chci rychle vystřelit někde na hlavní do provozu, tak mě to pěkně žere. Nedá se s tím vystřelit plynule :( Dál mě dost štve prodleva na sešlápnutí plynu. Sešlápnu, dostaví se náznak zrychlení ... uplyne sekunda ... a až potom se motor nadechne a vyrazí jak se patří. Proč tam je ta sekunda prodleva? Myslel jsem si, že za to může turbo. Jenže ve vyšších otáčkách ta prodleva nejen že nezmizí, ale ona se ani nezmenší - což by měla, kdyby to bylo turbem. Vzhledem k předešlému problému s jedničkou spíš podezírám nějak debilně namapovaný elektronický plyn. Máte také podobnou zkušenost? Najeto mám zatím jen 2k km, takže možná se to ještě ztratí, ale nevím nevím...

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od mefix »

Andrew píše:Přesně ten problém mám taky - na chlup :) Mrknu na to hned jak se k tomu dostanu, díky za tip. Mimochodem, nemáte problém s plynem? Na jedničku jako by byl přidušený (na jedničku při trošku vyšších ot. 2k+ s aspoň třetinou plynu, když se pustí spojka, tak je to znát velice citelně). Naopak na dvojku zase po puštění spojky vystřelí jako drak, přestože přes spojku se mu moc táhnout nechtělo. Při normální jízdě to člověk ani tak moc nepocítí, ale když chci rychle vystřelit někde na hlavní do provozu, tak mě to pěkně žere. Nedá se s tím vystřelit plynule :( Dál mě dost štve prodleva na sešlápnutí plynu. Sešlápnu, dostaví se náznak zrychlení ... uplyne sekunda ... a až potom se motor nadechne a vyrazí jak se patří. Proč tam je ta sekunda prodleva? Myslel jsem si, že za to může turbo. Jenže ve vyšších otáčkách ta prodleva nejen že nezmizí, ale ona se ani nezmenší - což by měla, kdyby to bylo turbem. Vzhledem k předešlému problému s jedničkou spíš podezírám nějak debilně namapovaný elektronický plyn. Máte také podobnou zkušenost? Najeto mám zatím jen 2k km, takže možná se to ještě ztratí, ale nevím nevím...
Prodleva se jistě neztratí po ujetí více km. To je věc SW a možností motoru. Nezapomeň i to, že motor má sice turbo, ale je to pidi obsah 1,2l. Od toho nemůžeš čekat zázraky.

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od miromen »

Andrew píše:Přesně ten problém mám taky - na chlup :) Mrknu na to hned jak se k tomu dostanu, díky za tip. Mimochodem, nemáte problém s plynem? Na jedničku jako by byl přidušený (na jedničku při trošku vyšších ot. 2k+ s aspoň třetinou plynu, když se pustí spojka, tak je to znát velice citelně). Naopak na dvojku zase po puštění spojky vystřelí jako drak, přestože přes spojku se mu moc táhnout nechtělo. Při normální jízdě to člověk ani tak moc nepocítí, ale když chci rychle vystřelit někde na hlavní do provozu, tak mě to pěkně žere. Nedá se s tím vystřelit plynule :( Dál mě dost štve prodleva na sešlápnutí plynu. Sešlápnu, dostaví se náznak zrychlení ... uplyne sekunda ... a až potom se motor nadechne a vyrazí jak se patří. Proč tam je ta sekunda prodleva? Myslel jsem si, že za to může turbo. Jenže ve vyšších otáčkách ta prodleva nejen že nezmizí, ale ona se ani nezmenší - což by měla, kdyby to bylo turbem. Vzhledem k předešlému problému s jedničkou spíš podezírám nějak debilně namapovaný elektronický plyn. Máte také podobnou zkušenost? Najeto mám zatím jen 2k km, takže možná se to ještě ztratí, ale nevím nevím...
Takže jak psal VOODOO byla to opravdu hadička k čerpadlu kterou jsem stahnul el. paskou k plastu ktery je za tou hadičkou a je po problemu takže motor po zahřati neni opět slyšet.
No a tvuj druhy problem mužu taky potvrdit s tim že mam zatim najeto 1500km a zda se mi že je to oproti prvnim 100km lepši. Navic dnes se mi nějakou nahodou podařilo na 1 vystřelit ale jak to už nevim ale sam jsem koukal protože je to jak pišeš.
1.2 TSI 77kw

poucher
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.07.2010 09:10

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od poucher »

Zdravím, mám G6 hatchback 1.2 tsi, problém s páčkou v motoru zatím nezaznamenán, ani problémy s prodlevou ve vyšších rychlostech, pouze u jedničky se to občas objevilo, ale z mého pohledu to je spíš problém právé a levé nohy, jak se umí pouštět spojka....jezdím s ním, ale především mimo město, na město mám fabii 1.4 mpi...

poucher
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.07.2010 09:10

Re: Golf Plus 1,2 TSI

Příspěvek od poucher »

Pardon ne páčka, ale hadička...jinak při koupi nám řekli, že se to rozjezdí...každé auto se musí zajet...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“