Kdy uvést nové auto do provozu?

Moderátor: SandrikGVI

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Kdy uvést nové auto do provozu?

Příspěvek od mefix »

fkabl: Jako nejrozumější V TVÉM PŘÍPADĚ mi přijde varianta C. Jen se divím, že prodejce v tom chce mít tak dlouho své peníze.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Kdy uvést nové auto do provozu?

Příspěvek od Pantani »

fkabl: no já taky jako valchaaa nechápu, jak to že se na něj netěšíš a že až zbytečně místo toho řešíš statistiky nehodovosti. Jestli jsem správně pochopil, tak ho máš možnost garážovat a tudíž obzvlášť nechápu, jak to že necháš svoje auto prodejci, kterej ho rozhodně garážovat nebude a hlavně mu ho necháš na zodpovědnost. Možná je to kravina, ale já jsem zvyklej se o svoje věci starat sám a nespoléhat na ostatní a tudíž bych prodejci svoje auto nechal jak nejkratší dobu možno. A jestli chce někdo argumentovat tím, že to auto ještě fakticky není jeho, tak si poslužte, ale u mě to neobstojí. Jo a ještě jedna věc z vlastní zkušenosti: mnoha prodejcům vůbec nevadí prohánět potencionální zájemce o vůz vozem cizím - ještě nepřevzatým a osobně vůbec nevěřím tomu, že prodejce neřekne "tak ať to tady jen tak nestojí a aspoň se zahřeje". Hnus
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Kdy uvést nové auto do provozu?

Příspěvek od fkabl »

Máte pravdu. Už asi blbnu. Stejně bych nedokázal dál čekat a dál se jen těšit. Auto v lednu vyzvednu a normálně začnu používat. Kdyby bylo obzvlášť hnusně, tak můžu do března využít ještě i staré auto.

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Kdy uvést nové auto do provozu?

Příspěvek od valchaaa »

Souhlas pokud bude mít prodejce klíč tak je dost pravděpodobné že se s tím půjdou potencionální zájemci projet.
Ještě k tomu zahřívání v zimě...už vím že máš benzín tak tě to trápit nemusí vůbec ;-)
Ale je to jen tvoje volba jak se rozhodneš ;-)Ptal ses tak jsme odpověděli :-)

Nevím co máš za "staré" auto ale když já měl nové tak jsem zainvestoval opravdu jen nezbytně nutné věci (nic) a kupujícímu řekl co by bylo případně dobré udělat.To co to toho dáš ti stejně nikdo nezaplatí.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“