Hluk v autě

Moderátor: SandrikGVI

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Hluk v autě

Příspěvek od platal »

No takové namachrované mám nejradši, to mu pak jen řeknu, milej pane, víte kdo Vás platí? Zákazník a tak se podle toho má člověk taky chovat. Ono to na západě a za oceánem tuplem je všude takto. Můj zákazník můj pán a spokojenej zákazník je dobrej zákazník.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

platal píše:No takové namachrované mám nejradši, to mu pak jen řeknu, milej pane, víte kdo Vás platí? Zákazník a tak se podle toho má člověk taky chovat. Ono to na západě a za oceánem tuplem je všude takto. Můj zákazník můj pán a spokojenej zákazník je dobrej zákazník.
jj tak by to mělo být ale není!oni se tak chovaj jen když se kupuje něco a pak.........

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Hluk v autě

Příspěvek od platal »

Jenže já jezdím na servis do Německa a auto jsem tam nekoupil a chovaj se ke mě hrozně moc slušně a ve všem se mi snaží vyjít vstříc !!! Tam to funguje a je to 30km za hranicemi.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

platal píše:Jenže já jezdím na servis do Německa a auto jsem tam nekoupil a chovaj se ke mě hrozně moc slušně a ve všem se mi snaží vyjít vstříc !!! Tam to funguje a je to 30km za hranicemi.
toje možný ale pro mě jeto daleko. :wink:

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Thorwards »

To jo, taky bych si tam zajel, ale když to neudělaj na počkání a budou si tam muset nechat auto do druhého dne tak jsem slušně řečeno v pasti :-)

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Hluk v autě

Příspěvek od platal »

Vše dělaj na počkání, krom velkých úprav...;-) sám to víš !!! Už jsem Ti říkal jak to je...
Petr Látal (Gvines)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“