Hluk v autě

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

Nazdar chlapi,mám problém jak jedu golfikem tak u řidičových dveřích je slyšet větr zvenku.Přinde myto u nového trochu divný.

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

to mám jen já? :(

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Hluk v autě

Příspěvek od TSIman »

a máš zavřené okno na doraz?

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

Učitě jo :wink: auto mám teprv druhé ale aj to předchozí mělo okna v eletrice.A předevčírem a dnes něco strašně někde drhlo tak žeto bylo slyšet aj přes radio.Nejdřív jsem myslel že mám na kotouču mezi destičkama kámen nebo tak něco ale jsou čisty tak nevím musím to za jízdy až to zas bude náhrát némám to jak vysvětlit nejsem automechanik ale už jeto po 3 od ledna tohoto roku a to foukání je taky od začátku.

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Hluk v autě

Příspěvek od platal »

Jara77K píše:Učitě jo :wink: auto mám teprv druhé ale aj to předchozí mělo okna v eletrice.A předevčírem a dnes něco strašně někde drhlo tak žeto bylo slyšet aj přes radio.Nejdřív jsem myslel že mám na kotouču mezi destičkama kámen nebo tak něco ale jsou čisty tak nevím musím to za jízdy až to zas bude náhrát némám to jak vysvětlit nejsem automechanik ale už jeto po 3 od ledna tohoto roku a to foukání je taky od začátku.

Hele napiš v jaké rychlosti Ti to dělá a potom ten zvuk čemu je podobnej a odkud alespon to je, zda od kol vlevo vepředu nebo z kufru a tak...hlavně přirovnání, nic nenahrávej, to je k ničemu jestli nemáš profi mikrofon ;-)
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

dnes při 30-60.Myslím žeje to s pravé strany ze předu no a zvuk???vypadá to jak od kotouče ale když brzdím tak zvuk nezesiluje pak seto stratí a pak to zas přinde.Tak nevím jak to jinak popsat.Dnes jsem jel 15km a při 25 to začalo

Uživatelský avatar
ohsi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.05.2009 16:44

Re: Hluk v autě

Příspěvek od ohsi »

Mne to robí pri vyšších rýchlostiach, keď je vonku veterno.
Golf VI 1,4 TSI

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Hluk v autě

Příspěvek od platal »

Jara77K píše:dnes při 30-60.Myslím žeje to s pravé strany ze předu no a zvuk???vypadá to jak od kotouče ale když brzdím tak zvuk nezesiluje pak seto stratí a pak to zas přinde.Tak nevím jak to jinak popsat.Dnes jsem jel 15km a při 25 to začalo
Zajet k benzínce na wapku a prostříkej třmen !!! Může tam být bordel. Kamarád si naházel bordel z polňačky a začlo mu to i svítit na palubce tak sundal kolo, rozebral a vyčistil. Ale zvuk mu to dělalo pouze jako by tam měl něco...Ono to jsou tisíciny mezi destičkou a kotoučem a může tam něco být.

Každopádně jakej zvuk? Popiš ho.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

tak aspon to nemám sám.Hele a máš zavřený okna? :wink: to byl vtip

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

jako kdybys roztočil kotouč a něco kovovího jsi na něj položil.Ale kdyby tam něco bylo tak proč když brzdím tak to nezrychluje ten zvuk.Ale je fakt že jak jsem jel s rachoty po cestě byly kaluže.

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Hluk v autě

Příspěvek od platal »

To může být bordel pod destičkou, kterou ten bordel prostě víc strčí do kotouče. Zkus to rozjet víc a potom víc brzdit a co to udělá. Každopádně, když je problém s brzdami, tak mi kamarád závodník řekl, rozjet to hodně a jdi naplno na brzdu a udělej to dvakrát a uvidíš, buď to bude horší nebo se to odstraní...
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

zkusím :wink: díky

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

platal píše:To může být bordel pod destičkou, kterou ten bordel prostě víc strčí do kotouče. Zkus to rozjet víc a potom víc brzdit a co to udělá. Každopádně, když je problém s brzdami, tak mi kamarád závodník řekl, rozjet to hodně a jdi naplno na brzdu a udělej to dvakrát a uvidíš, buď to bude horší nebo se to odstraní...
Tak jsem byl v servisu a našli na pravém kole jak je hlava(nebo jak se to jmenuje nevím) co drží destičky 2 cm kamen.Tak jsem si ke všemu musel ten kamen ještě zaplatit!!!

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Hluk v autě

Příspěvek od platal »

Já jsem si myslel, že to bude něco takového ;-) příště kdyžtak sundej kolo a mrkni...snad to nestálo moc...:-(((
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Hluk v autě

Příspěvek od Jara77K »

platal píše:Já jsem si myslel, že to bude něco takového ;-) příště kdyžtak sundej kolo a mrkni...snad to nestálo moc...:-(((
no já koukal několikrát ale to muselo být zapadlé tam vevnitř.Proto že takovej velkej kamen bych viděl :wink: No stálo to muj čas do olomouce a ve VW 420kč.Jo a ještě jsem musel koukat na namachrovanýho servisáka :wink:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“