Koupě golfa - sleva

Moderátor: SandrikGVI

Pali_no
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2010 17:48
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě golfa - sleva

Příspěvek od Pali_no »

TSIman píše:Tempomat je výborný. Podle mne je škoda, že místo alarmu nedávají do paketu raději MAXI DOT nebo něco jiného. Význam toho alarmu je myslím nulový. Raději jsem si ještě připlatil zámek zpátečky.
Inac pre porovnanie - na Slovensku su o cosi nizsie ceny (a uplne ine balicky vybavy), ale zlavu dostanes len do 8%, a mozno aj kratsia dodacia lehota. (momentalne 10-12 tyzdnov)
Tiez sa napr nepriplaca za 5 dveri, ale nemozes si dokupit zaruku.

net.work
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 26.07.2008 19:35

Re: Koupě golfa - sleva

Příspěvek od net.work »

Pali_no píše:
TSIman píše:Tempomat je výborný. Podle mne je škoda, že místo alarmu nedávají do paketu raději MAXI DOT nebo něco jiného. Význam toho alarmu je myslím nulový. Raději jsem si ještě připlatil zámek zpátečky.
Inac pre porovnanie - na Slovensku su o cosi nizsie ceny (a uplne ine balicky vybavy), ale zlavu dostanes len do 8%, a mozno aj kratsia dodacia lehota. (momentalne 10-12 tyzdnov)
Tiez sa napr nepriplaca za 5 dveri, ale nemozes si dokupit zaruku.
Ty jo, koukal jsem na slovenske VW a neni to vubec spatne... Mate (mimo jine) i vybavu Comfortline, coz v cesku neni... A i zajimave packety... Zda se mi to vice variabilni... a cenove po prepoctu temer stejne....
GVI - 1.2TSI, 63kW, DSG, tornado red - prodáno
GVII rline - 1.5TSI EVO, 110kW, DSG, tornado red

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Koupě golfa - sleva

Příspěvek od zajda82 »

tempomat je OK ale od praktičnosti dedikované páčky z passatu je to na hony vzdálené

ale k věci, teď je slevněno od importéra 47 000,-- ceny v konfigurátoru jsou už po téhle slevě

byl jsem s kolegou konfigurovat golfíka, po mailu nabídl jeden prodejce 5%, při osobní návštěvě druhý 6%... počítám že při dalších dvou návštěvách se to shodí maximálně na 8, samozřejmě těch 47 už je dole takže to vlastně vychází docela dobře.. má někdo jiný názor?

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Koupě golfa - sleva

Příspěvek od fkabl »

Tak dnes 6.1.2011 změnili ceník u Golfu Variant a pozor lehce zdražili!!! Takže pád cen možná pomalu končí! Zdražení je sice spíš symbolické, ale je. Ceníkové ceny aut cca o 4 tis. Kč a většinu příplatkovových výbav o stokoruny.

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Koupě golfa - sleva

Příspěvek od Thorwards »

To jsem si řikal před rokem taky, rychle jsem objednal Golfa a pak přišla sleva 30.000,- Kč

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Koupě golfa - sleva

Příspěvek od Dix_ »

Tak zdražili i HB a to od 7.1.2011.

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Koupě golfa - sleva

Příspěvek od fkabl »

Jen doplním...nevím, zda je to pravda - vím to od prodejce, kterému nemám důvod nevěřit, že se nejedná o poslední zdražení. Prý slyšel, že velmi brzy má např. "nenápadně" u Golfu Variant zmizet z ceníku ta sleva -40 tis. na výbavu. Mě už to sice netrápí - spíš těší, že jsem koupil velmi dobře, ale pozor na to!

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Koupě golfa - sleva

Příspěvek od fkabl »

Tak jsem opět zaznamenal další "kouzla" v oficiálních cenících Golfu. Nevím, zda se mi to zdá nebo skutečně zmizela možnost připlatit si prodlouženou záruku?

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Koupě golfa - sleva

Příspěvek od zajda82 »

podle IVG se jedna o docasny jev, nicmene nesdelili proc

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“