Ségra je tady :)

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Ségra je tady :)

Příspěvek od David R32 »

New Jetta je zde :arrow:
Přílohy
New Jetta za.jpg
New Jetta pr.jpg

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Ségra je tady :)

Příspěvek od David R32 »

Zadek luxusní, předek mi přijde nuda, ale jinýmu se může líbit :)

Více zde :arrow: http://www.novinky.cz/auto/218769-novy- ... golfu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Ségra je tady :)

Příspěvek od Dix_ »

Bi-xenony budou od 27KT/12. 8)

jandera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.10.2011 23:15

Re: Ségra je tady :)

Příspěvek od jandera »

Ahoj, prosím radu a díky za názory, zvažuji novou Jettu 1.4 TSI a nevím, jak bude vlastnostmi podobná s mým moc moc oblíbeným Golfem, ze kterého vychází. Slečna chce větší auto, že Golf je malý..., tak bych k nám toho Golfa "propašoval" převlečenýho za větší Jettu. Jen aby to nebyla na silnici nuda, jak píšou! A co myslíte srovnáním s G VI 1.2 TSi?

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Ségra je tady :)

Příspěvek od jar_da »

vybíral jsem mezi Golfem a Jettou a slovo nuda je ve spojení s Jettou přesné, prostě je to limuzína a není na hraní, nevím co slečna myslí pod pojmem "větší", jestli vizuálně zvenčí, pak je to kus auta podobný Passatu, tedy "větší" jakoby repre, více místa je na zadních sedadlech, ale už ne nad hlavou, kufr? ano větší, ale blběji přístupný,
zpracování uvnitř trochu horší, co mě ale dostalo, byla nepohyblivá loketní opěrka, která je tak vlastně k ničemu a pohled na plechové víko kufru mi taky trochu vadil ....
CAXA

Uživatelský avatar
Golfinger Black
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 14.08.2010 20:17
Bydliště: Plzen

Re: Ségra je tady :)

Příspěvek od Golfinger Black »

A co koupit G6 variant? ..volba dobra a na hlinikach vypada pekne.

Uživatelský avatar
Golfinger Black
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 14.08.2010 20:17
Bydliště: Plzen

Re: Ségra je tady :)

Příspěvek od Golfinger Black »

s jettou nuda, ale zase jich neni tolik, no a že by s golfem byla nejaka obrovska zabava, mozna tak s GTI...

jandera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.10.2011 23:15

Re: Ségra je tady :)

Příspěvek od jandera »

Ahoj, díky za odpovědi. Souhlasím, Variant na pekných kolech vypadá moc dobře, viděl jsem jich pár předváděcích, s 1.4 TSI, ale jsou hned pryč, tak počkáme. Jetta je docela velká, snad repre, praktická asi tolik nebude, kufr je velký ale vstup do něj poměrně horší, kolo bych do něj dával horko těžko, kočár snad ano. Musíš fakt chtít sedan. :) Překvapilo mě, že Jetta nemá ASR OFF (Comfort edition), teda vypínatelnou zábranu prokluzu kol, tak nevím, jak to jede v zimě s řetězy... prodejce taky nevěděl... to už asi řešit nebudu. Není špatný ten 0% leasing, pravda, sice povinné HAV a POV u jejich pojišťovny, ale údajně, podle leasingovky, to jde po roce na žádost převést k pojišťovně dle vlast. výběru. Jen pro zajímavost.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“