Koupe golfika

Moderátor: SandrikGVI

wowca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.10.2012 19:04

Re: Koupe golfika

Příspěvek od wowca »

To chápu :) Ale co to na mě zkouší s těma 10 000?

Uživatelský avatar
joejoe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 28.04.2012 20:36

Re: Koupe golfika

Příspěvek od joejoe »

Michael Green píše:joejoe, Gratuluji! :drinks:
Dlhsi cas som tu nebol, takze az teraz - dakujem za gratulaciu. Radost pretrvava, mam najazdene cca 5 tis. Pochvalujem si jazdne vlastnosti , vykon pri slusnej spotrebe / priemer 6 ,1/. Trocha - subjektivne sa zvysil hluk motora. Co ma nadalej vyrusuje su vyrazne tvarovane sedadla - tlacia ma do stehien. S tym uz nic nespravim. Inak max spokojnost.
GVI premium trendline 1,2 77kw, modrá graphit

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Koupe golfika

Příspěvek od skacel99 »

wowca píše:To chápu :) Ale co to na mě zkouší s těma 10 000?
to nevím,ale nekejvnul bych na to...Na toho skladovýho jo,pokud by byl absolutně stejnej s mojí objednávkou,ale za cenu nižší,nebo stejnou s lepší výbavou.Ber to tak,že ty si to auto koupit můžeš kdekoliv jinde,ale oni ho potřebujou prodat :wink: nenech se sebou vydrbat

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Koupe golfika

Příspěvek od Black Dragon »

Vzhledem k tomu, že se blíží konec roku, tak bych řekl, že ještě nemají splněný roční plán prodeje, kterej každý prodejce má, no a tak valí co to jde. Pokud splní, mají odměny o kterých se nám ani nezdá. S tím nárůstem ceny jsem to teda myslím ve smlouvě dokonce měl - cena se mě mohla hýbnout tuším podle smlouvy až o 10% z ceny auta a myslím, že i podle zákona na to mají právo. Ale už netuším, jestli ty máš právo v takovém případě od smlouvy odstoupit. Podle mě je to od prodejce hodně neseriózní a nefér jednání a hledal bych jinýho - pokud se s nima nějak teda domluvíš - čož asi taky těžko.

Uživatelský avatar
joejoe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 28.04.2012 20:36

Re: Koupe golfika

Příspěvek od joejoe »

wowca píše:Čau,
začátkem října jsem si objednal VW. Výroba je naplánovaná asi na konec ledna, tudíž dodání až v únoru. Dnes mi ale volal můj prodejce, a snažil se mi vnutit VW v té samé výbavě, že ho mají někde v Praze. Že ho tam mají skladově, za cenu o 3 tisíce vyšší.
Říkal jsem mu, že na to nechvátám a že si klidně počkám až na toho svýho. A on na mě vyrukoval s tím, že byly kvóty ve kterých VW zaručoval dodání do konce tohoto roku. Ale do té jsem se já nevešel, a jelikož bude auto až příští rok, tak bude dražší o 10 000 Kč, že prej to je právo výrobce, a že je to napsané ve smlouvě. Ve smlouvě jsem samozřejmě nic takového nenašel. Cenově výhodnější by bylo to auto vzít asi ted, je sice o tři tisíce dražší, ale po novým roce vlivem zvýšení DPH stoupne cena o 5 tisíc. Chci se tedy zeptat jaký na to máte názor. Proč se mi prodejce snaží to auto tolik vnutit a ještě na mě zkouší nějaký takový fígle.
Děkuji za odpovědi
Pokial ti vyhovuje vybava a farba ponukaneho auta, zobral by som ho. Na slovensku sa Golf VI dopredava , ponukaju sa zaujimave zlavy. V novom roku uz budu VII , nechces pockat?
GVI premium trendline 1,2 77kw, modrá graphit

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Koupe golfika

Příspěvek od skacel99 »

ve dnešní době,kdy se automobilový průmysl težce propadá si myslím,že s vidinou prodeje novýho auta se dá ze strany prodejce lecco vyřešit

Uživatelský avatar
joejoe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 28.04.2012 20:36

Re: Koupe golfika

Příspěvek od joejoe »

Skusil by som rozhodne dojednat lepsiu cenu.
GVI premium trendline 1,2 77kw, modrá graphit

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Koupe golfika

Příspěvek od mefix »

V lednu 2013 se ještě bude vyrábět GVI? Neplať ani o korunu více. Pokud budeš v Praze, zajdi si na Jarov a zeptej se na ceny skladovek. Většinou umí udělat dobrou cenu. Co vím, tak cena Golfů VII se má opravdu zvýšit po novém roce (ne DPH), ale to jsem slyšel od prodejce někdy před cca měsícem. O zvýšení ceny GVI jsme se ale nebavili. Pochybuju, že by se měla zvýšit cena "výběhového" modelu - to mi přijde jako nesmysl, opak by měl být pravdou.

dave3658
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.11.2010 18:15

Re: Koupe golfika

Příspěvek od dave3658 »

6ka sa už od cca 4. sept. nevyrába iba dopredávajú čo majú na skladoch, takže asi myslel 7ku.

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Koupe golfika

Příspěvek od mefix »

Už vidím někoho, kdo si začátkem října 2012 objednává GVII. Hlavně moc nechápu, proč si někdo bere ten mizernej TSI ze šestkové řady - tedy, pokud je pravda, že motory v sedmičce už nemají řetěz.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Koupe golfika

Příspěvek od Pantani »

mefix píše:Co vím, tak cena Golfů VII se má opravdu zvýšit po novém roce (ne DPH), ale to jsem slyšel od prodejce někdy před cca měsícem.
Pozor na to, prodejce ti řekne cokoliv aby cokoliv prodal - řekne ti i nepodložený "informace". Naučil jsem se především prodejcům nic nevěřit a dát jen na vlastní úsudek. Potřebuju auto? - který chci? - který mi stačí/potřebuju/se líbí?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
radek.n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 14.01.2008 16:18

Re: Koupe golfika

Příspěvek od radek.n »

mefix píše:Už vidím někoho, kdo si začátkem října 2012 objednává GVII. Hlavně moc nechápu, proč si někdo bere ten mizernej TSI ze šestkové řady - tedy, pokud je pravda, že motory v sedmičce už nemají řetěz.
No to je otázkou, dočetl jsem se o problémech akorát u prvních kusů. Modely 2012 (případně starší modely po výměně x-dílů) by už měly mít údajně lepší řetěz... Navíc jestli řetěz i s prací vyjde u VW na 2tis. Tak pokud to porovnám se svým TDI 1,9 96kw, kde se mění rozvody po 90tis (15tis Kč), tak bych u TSI mohl měnit řetěz po 12.000 Km a byl bych na svém. Případně občas dát nový napínák za 800Kč.

Nebo mě někdo opravte, pokud jsem s cenami u Golfa vedle. Někde jsem tuto cenu na fóru zaregistroval, ale ruku do ohně bych za to nedal :) .

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Koupe golfika

Příspěvek od mefix »

Řetězů je plné fórum. Na Golf za 2t Kč toho moc nepořídíš.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“