Aditiva Golf 1.6tdi 77kw

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Aditiva Golf 1.6tdi 77kw

Příspěvek od ozzy »

Zdravim vsechny,prodal jsem sveho golfa IV 1.6 74 kw benzin a poridil Gollf Plus 2011 na 58000km 1.6 tdi 77kw.Nemel jsem v umyslu kupuvat diesel ale vzhledem puvodu a cene auta jsem ho vzal.Mam dotaz.Nikdy jsem diesel nemel a ted se ptam mam tam davat aditiva nebo staci tnakovat kvalitni naftu?Jen ze co je dnes kvalitni nafta.......?

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Aditiva Golf 1.6tdi 77kw

Příspěvek od motorpower »

Na aditiva se vyprdni, a dávej od Benziny Vervu, OMV premium, to samé od Shell. A máš klid.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: Aditiva Golf 1.6tdi 77kw

Příspěvek od ozzy »

Ano tankuji u shell ten V power snad to bude dobry.Ale ceka nas cesta do ciziny a projizdime Madarsko,Srbsko tak ze asi koupim plehovku na cestu!? :roll:

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Aditiva Golf 1.6tdi 77kw

Příspěvek od motorpower »

Tam mají lepší naftu jak my. Pokud to nebude nějaká prde...
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Lukas-vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.02.2015 18:58

Re: Aditiva Golf 1.6tdi 77kw

Příspěvek od Lukas-vw »

Hloupej dotaz:
Nemám vždy možnost tankovat u "značkových" pump, tak jsem si pořídil letní VIF aditivum a zbylo mi ještě půl plechovky. Vydrží to do příštího léta nebo jara? Nebo to mám rovnou ekologicky zlikvidovat. Mám to v garáži a předpokládám (opravte mě pokud se mýlím), že stejně jako nafta to bude mít tendenci nasáknout okolní vlhkost a že by se to asi nemělo dlouho skladovat. Máte s tím nějaký zkušenosti? Schovat nebo zlikvidovat?

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Aditiva Golf 1.6tdi 77kw

Příspěvek od SandrikGVI »

budu citovat klubaka motorpower
Na aditiva se vyprdni, a dávej od Benziny Vervu, OMV premium, to samé od Shell. A máš klid.

tohodle ja se drzim a nikdy jsem do CR motoru aditiva nelil. to nemas moznost za 1000km/nadrz potkat jednu z vypsanych benzinek?? akorad pomuzes rychleji zadelat DPF filtr...tankuju pouze vervu od benziny a nemel jsem sebemensi problem s motorem (odjeto 33 000km) moje rada je zahodit VIF a tankovat Bnzinu/OMW/Shell premiovou naftu ;)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“