Něco je možná špatně? hmotnost?

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Urby17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 05.08.2013 17:56

Něco je možná špatně? hmotnost?

Příspěvek od Urby17 »

Zdravím, mám možná blbej dotaz ale chtěl bych se zeptat kdo tu má G6 s motorem 2.0 tdi 103kw (hatchback)...jakou máte napsanou hmotnost automobilu? mezi dvěřma u řidiče na B sloupku mám napsáno 1910kg? přijde mi to na hatchback docela dost...a navíc mám ve velkém techničáku napsáno že je to combi přitom je to hatchback..možná sem se nechal napálit a koupil nějakou svařeninu(ano uznávám jsem možná idiot) ale nejdřív bych se tu chtěl právě zeptat na vaší hmotnost? předem Děkuji.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Něco je možná špatně? hmotnost?

Příspěvek od skacel99 »

Není těch 1900 kg celková hmotnost? A pohledej na fóru,problém hatchback/combi se tu řešil :wink:

Urby17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 05.08.2013 17:56

Re: Něco je možná špatně? hmotnost?

Příspěvek od Urby17 »

právě ta celková hmotnost se mi zdá moc na to že je to hatchback...táta má superba a to je limuzína a taky má skoro 2tuny..proto mi to přijde divný že auto bez "kufru" váží tolik..hledal jsem všude na netu, ale nic jsem nenašel :/ tady sem se ještě nekoukal no, zkusim to ještě projít, Děkuju, ale přijde mi hrozně divný že je to ve velkém techničáku zapsaný jako combi :/

Urby17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 05.08.2013 17:56

Re: Něco je možná špatně? hmotnost?

Příspěvek od Urby17 »

tak jsem koukal na to combi napsané ve VT a mají tam taky napsáno combi takže to by bylo v pohodě ted ještě tu hmotnost ta mi prostě na hatchback nesedí..nebo že by vw začal používat víc kovu? :D

Urby17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 05.08.2013 17:56

Re: Něco je možná špatně? hmotnost?

Příspěvek od Urby17 »

ještě bych měl dotaz..když auto najezdilo na jeden druh oleje (castrol) 180t km, je možné při další výměně ho zaměnit? nebo je lepší zůstat u stejnýho? já jestli to nebude dělat neplechu když to 180t km jezdí na jeden a ten samej typ a najednou bych tam dal jinej :/

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Něco je možná špatně? hmotnost?

Příspěvek od skacel99 »

Víš,co je to celková hmotnost vozidla??? To je pohotovostní hmotnost vozidla (prázdný auto se všema náplněma) + užitečná hmotnost (hmotnost,co se do auta dá oficiálně naložit. Takže když má Golf sám o sobě třeba 1500 kg + tonáž 500 kg,máš celkovou hmotnost 2000 kg :wink:

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: Něco je možná špatně? hmotnost?

Příspěvek od mynick »

Co sa tyka hmotnosti, priklanam sa k tomu, co pise skacel nadomnou.

A ten olej, myslim ze by nemal byt problem ked zmenis znacku /vyrobcu/, ale urcite tam daj normu taku ako tam ma byt.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“