Vw Golf 6 1.4 16v 59kw Trendline

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Mihalo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 04.05.2015 23:12

Vw Golf 6 1.4 16v 59kw Trendline

Příspěvek od Pavel Mihalo »

Zítra bude. S novým motorem... :-) Těším se jak malý děcko. Bílá barva

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Vw Golf 6 1.4 16v 59kw Trendline

Příspěvek od SandrikGVI »

gratulace tak se koukej pak pochlubit ;) a napsat prvni dojmy ;)

Uživatelský avatar
Pavel Mihalo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 04.05.2015 23:12

Příspěvek od Pavel Mihalo »

Díky :-) Měl jsem 4ku v tdi 66kw, tak jsem zvědav, ale nejsem žádný závodník, takže nechci, aby trhal asfalt. A co jsem četl v diskuzích, tak mi to auto bude úplně vyhovovat :-) V každém případě auto budu mít k tomu, aby sloužilo mě, ne já jemu, takže se určitě žádný tuning konat nebude, postupem času budu maximálně dokupovat věci jako loketní opěrku a budoucnu tam možná hodím RCD 510 :-) Hlavně, je to relativně nové auto, a motor, doufám, bude potřebovat jen základní servisní úkoly, jako olej a tak podobně 8-) Hlavně je dobrý, že budu zajíždět nový motor, vyrobený v roce 2013, takže bude snad v pohodě a mít vychytaný mouchy :-)

Uživatelský avatar
Pavel Mihalo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 04.05.2015 23:12

Příspěvek od Pavel Mihalo »

Tak už ho mám, byly to nervy, až budu mít čas, hodím foto :-)

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Vw Golf 6 1.4 16v 59kw Trendline

Příspěvek od SandrikGVI »

nervy?? co to?? ja si nakup celkem uzival...tak se pak rozepis co to a fotky taky ;)

Uživatelský avatar
Pavel Mihalo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 04.05.2015 23:12

Příspěvek od Pavel Mihalo »

No, já to bral na lízačku, a leasingovce se nelíbila moje pracovní smlouva na dobu určitou.. Ještě, když ji mám do konce července.. Takže jsem musel sehnat nějakou keš, abych mohl dát větší akontace.. Nakonec to dopadlo dobře :-) Jinak moje první dojmy jsou úžasné. Kdo říká, že to auto nejede, je nemocnej, já zajíždím nový motor, který na najeto asi tisíc kilometrů, takže se krotim, a navíc jezdím ještě na zimákách, protože musím sehnat nějaká letní kola a gumy.. Se spotřebou jsem se dostal na 6,1/100,takže velká spokojenost :-) Asi 8x mi to při rozjezdu chciplo, protože si musím zvyknout na plyn, jinak super, ještě si budu muset v klidu nastavit sedadlo a bude spokojenost. Líbí se mi osvětlený interiér večer, ale rádio (rcd210) by to chtělo bíločerně podsvícené, jinak nemám výhrady. :-)
Jinak 7/2009

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“