Koupě Golf-1.4-TSI-Highline

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
ausbi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.11.2015 18:57

Koupě Golf-1.4-TSI-Highline

Příspěvek od ausbi »

Zdravim borci.
Kamarád si chce jet zítra pro tohohle golfa : http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C ... 60056.html pořád se nad tím rozplívá ale přitom o tom autě nic neví. Abych se přiznal já taky ne. neznám nikoho kdo tohle automá, proto píšu sem. Máte někdo zkušenosti ? klady, zápory, na co si dát pozor, jaká je údržba atd. nepotřebuju romány o tom jaký to auto je, stačí v bodech napsat +/- at vim, jestli se mi má chtít jet takovou dálku se na to dívat.
Díky :drinks:

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Koupě Golf-1.4-TSI-Highline

Příspěvek od Ipanema »

Pěkný kočkopes.
Jelikož nechceš omáčku, tak ti to napíšu v bodech. Pěknou cestu přeji kamarádovi do Německa :fool:

+ pěkný vzhled auta ze dvou světových stran

- tento typ volantu se podle mě dával až od roku 2011
- přední nárazník GTD - nikoliv z GTI
- zadní nárazník GTD (jestli vůbec originál podle těch odrazek)
- přední maska se znáčkem "R-Line" není originální. Mřížka by měla podklad pro GTI/GTD písmena. Možná tak originální je ta plaketka "R-Line" za 4€, ale ta se na Golfy nikdy nedávala.
- jistě "zničené" čepy na přední nápravě a tlumiče na zadní nápravě
- jistě nevyměněné turbo. vzhledem k vzhledu auta a jeho doplňkům, budeš měnit jako první díl na autě
- měněné rozvody? v 62.300 km? takže 1) již nejsou v záruce a 2) proč se to asi měnilo???
- a hned po tomto mě bouchlo do očí kolik to mělo už majitelů
- péra 60/40? viděl někdo někdy nějaké takové snížení na VW od Eibachu? 60mm by vypadalo jinak!

* údržba je stejná jako u každého jiného auta
* líbí se mi v popisu, že to je R-Line. Kdo mi ukáže tři věci z R-Line na autě, dostane ode mě 500,- na ruku. Jako příspěvek na cestu do Německa.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

ausbi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.11.2015 18:57

Re: Koupě Golf-1.4-TSI-Highline

Příspěvek od ausbi »

Hele. Jsem rád za takovouhle odpověď. Snažím se mu to romlouvat co to dá ale jak sem říkal že se v tom nijak extra nevyznám tak jsem doufal, že někdo odepise takhle. Díky

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Koupě Golf-1.4-TSI-Highline

Příspěvek od Ipanema »

Je to vždy o penězích.
I zde bude jedno GTD na prodej. Popř. i jinde jich je mraky. Stačí si udělat čáru peněz a čáru jak moc má být auto sportovní/vybavené. Kde se dvě čáry protnou - to bude vítěz.

Ono české auto má jednu výhodu... Vlastně dvě.
1) prověříš si ho od vrchu a dolů přes známého nebo za malý úplatek to snad udělá každý prodejce ve VW a sjede ti přehled reklamací/servisních zákroků
2) k českému autu se (někdy jo a někdy ne) majitel chová jak k autu na které šetřil jistě víc než rok nebo dva. To v zahraničí je to ekonomicky stále "spotřební věc".
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

ausbi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.11.2015 18:57

Re: Koupě Golf-1.4-TSI-Highline

Příspěvek od ausbi »

To je pravda..... A ještě se nabízí tato varianta [url]http://auto.bazos.cz/inzerat/56972801/V ... TD.php[url]

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Koupě Golf-1.4-TSI-Highline

Příspěvek od Ipanema »

A proč chcete jet do Německa, když máte pod nosem toto?
Sice bez Xenonů, ale po všech stránkách je toto lepší výbava a tohle auto prostě vydrží!
350tis. je moc, 276 tis. zase podezřele málo. Dvě ceny v inzerátu nechápu.
Vše prověřit VIN kódem!!! Auto má min. druhého majitele. Ale tohle je oproti tam té zmršenině zcela někde jinde!
Vidím na fotkách jednu věc, co tam je přidaná a nenapadá mě důvod. Auto nemá prvovýrobu ve volantu, řadičce a ruční brzdě. Tohle není z GTD, ale lámu si hlavu nad tím proč to někdo měnil.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

ausbi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.11.2015 18:57

Re: Koupě Golf-1.4-TSI-Highline

Příspěvek od ausbi »

Tak ty dvě ceny znamenají jedna s DPH druhá bez.... Jinak..... A co MBčko:http://auto.bazos.cz/inzerat/57212545/S ... -125KW.php

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Koupě Golf-1.4-TSI-Highline

Příspěvek od Ipanema »

:negative: Tak jestli mu to DPH nemusí kamarád dávat, tak to chápu. Jinak tohle jsem u soukr. inzerátu ještě neviděl.
Stále se mám co učit.

Embéčko bych si nekoupil. To je celé, co k tomu napíšu. Ani jsem ten inzerát nečetl. Promiň mi.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“