Recenze Vozu

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
fríbí
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 16.03.2009 06:50
Bydliště: Brno-Tišnov-Železné
Kontaktovat uživatele:

Recenze Vozu

Příspěvek od fríbí »

Ve Velké Británii proběhl jízdní test nové, šesté ganerace kultovního hatchabcku Golf, a to v předprodukční verzi, která je úplně stejná, jaká bude v roce 2009, kdy se tento automobil dostane do prodeje.

Rozdíly proti současné generace jsou velké, a to hlavně v designu. Není vyložně ošklivý, proti konkurentů je ale pořád příliš konzervativní a nezajímavý. Podle nás je současná generace po designové stránce o kousek povedenější. Nicméně, přední část se celkem povedla a dokonce vypadá tak trochu dravě. Zadní část s novými svítilnami připomíná větší Touareg, a to se nám příliš nelíbilo. Zaoblenější světla pětkové generace vypadají daleko líp. Šestková generace je skoro celá nová, obsahuje až 60 % nových částí, a to jak v interiéru, tak na šasi. Podle všecho by měl být o kousek levnější než současná verze, což je určitě dobrá zpráva. Interiér se nám velmi líbil, je opravdu přehledný a v nejvyšší, testované verzi obsahuje spoustu chromovaných doplňků a skvělý, trojramenný volant. Samozřejmostí je skvělá multimediální výbava, jako vestavěná navigace, možnost připojení MP3 přehrávače nebo iPodu a pořádné stereo. Další skvělou vlastností na automobilu je motor.

Pod kapotou testovaného modelu bilo malé, ale velmi výkonné a dynamické srdce. O pohon se totiž starala pohonná jednotka 1.4 TSI, který dává ze čtyř válců a z tohoto relativně malého zdvihového objemu skvělý výkon 158 koní při 5800 ot/min a kroutící moment 240 Nm v rozmezí 1500 – 4500 ot/min. Docílení takového výkonu bylo samozřejmě možné pouze přeplňováním pomocí turbodmychadla. Dynamika vozu je skvělá a motor táhne skoro jako šestiválcový 2.5 litr, a to ve velmi bohatém spektru otáček. Zrychlení 0-100 km/h je dílem pouhých 8 sekund a maximální rychlost je 220 km/h. Poháněny jsou pouze přední kola, a to prostřednictvím sedmi stupňové, dvojspojkové automatické převodovky. Problémy s trakcí nebyly skoro žádné a pneumatiky se zakusovaly poslušně do asfaltu i při necitlivém přidání plynu. Jízdní vlastnosti jsou, jak už se na Golf sluší a patří, skvělé. V zatáčkách nás potěšily minimální náklony karoserie a celkem dobrá schopnst filtrovat nerovnosti.

Jestli tento automobil něčím skutečně vyniká, tak je to každodenní použitelnost. Je jedno, jestli jedete do práce, na chatu nebo si chcete trochu zařádit, Golf vám vždy dá to, co potřebujete. Lehce se řídí, má skvělé jízdní vlastností a dostatečný vnitřní prostor. Díky výkonnému motoru si navíc určitě nebudete připadat jako šneci, právě naopak. Předběžná cena podobně vybaveného modelu se odhaduje asi na 600 tisíc kč.

Jeste pár zajímavostí a VIDEO zde !! http://auto.sme.sk/c/4292225/v-novom-go ... idiet.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Spešl pro Fildu , zdroj = http://www.katalogautomobil" onclick="window.open(this.href);return false;ů.cz
Přílohy
2.jpg
1.jpg
Naposledy upravil(a) fríbí dne 17.03.2009 22:37, celkem upraveno 1 x.
Kvůli memu znovu oziveni mně kontaktujte na freebee , děkuji
fríbí == FREEBEE
ICQ 244-351-363 _ Autoelektronika _ prodej--montaz--servis
Skoda Octavia 1.8 20V Turbo Kit

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od Filip »

zdroj???

Uživatelský avatar
fríbí
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 16.03.2009 06:50
Bydliště: Brno-Tišnov-Železné
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od fríbí »

Filip píše:zdroj???
Katalog automobilu .cz je to na foto , vadí ? jen jsem se junkul ze je tu nova odnoz tak jsem ji chtel nejak uvest
Kvůli memu znovu oziveni mně kontaktujte na freebee , děkuji
fríbí == FREEBEE
ICQ 244-351-363 _ Autoelektronika _ prodej--montaz--servis
Skoda Octavia 1.8 20V Turbo Kit

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od Filip »

tak slušnost a zákon říká,že když něco cituješ,musíš uvést zdroj... :wink:

Uživatelský avatar
AURIC
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWyškovw

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od AURIC »

Filip píše:tak slušnost a zákon říká,že když něco cituješ,musíš uvést zdroj... :wink:
chci te videt, jak v bakalarce mas vsechno ocitovano se zdrojem ... ty rozumbrado :mrgreen: :wink:
..."život je čekání na to, až se naše sny stanou skutečností"...

TO MUSÍŠ VIDĚT: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=93648

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od čapik »

AURIC píše:
Filip píše:tak slušnost a zákon říká,že když něco cituješ,musíš uvést zdroj... :wink:
chci te videt, jak v bakalarce mas vsechno ocitovano se zdrojem ... ty rozumbrado :mrgreen: :wink:
Filda? To asi ne, ten to od někoho zkopne celý, aji s cizím jménem :lol: :lol:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od rapid.direct »

Filip píše:tak slušnost a zákon říká,že když něco cituješ,musíš uvést zdroj... :wink:
Chytřejší než rádio...... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
fríbí
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 16.03.2009 06:50
Bydliště: Brno-Tišnov-Železné
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od fríbí »

No ták pánové , prece se tu nebudeme hádat kdo vobtahuje komu seminárku , to je téma na novýho Golfa , názory postrehy , popř.foto nejakych uprav atd.

....každej z nás přece ve školy opisoval a kdo ne tak to je ten od koho se opisovalo
Kvůli memu znovu oziveni mně kontaktujte na freebee , děkuji
fríbí == FREEBEE
ICQ 244-351-363 _ Autoelektronika _ prodej--montaz--servis
Skoda Octavia 1.8 20V Turbo Kit

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od čapik »

zpět k tématu, na http://www.volkswagen.cz" onclick="window.open(this.href);return false; je už ceník pro G6GTI :twisted: kdyby někdo přemýšlel
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od Baxxter-GTI »

čapik píše:zpět k tématu, na http://www.volkswagen.cz" onclick="window.open(this.href);return false; je už ceník pro G6GTI :twisted: kdyby někdo přemýšlel

Vyroba uz zacala?
It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od bear »

čapik píše:zpět k tématu, na http://www.volkswagen.cz" onclick="window.open(this.href);return false; je už ceník pro G6GTI :twisted: kdyby někdo přemýšlel
pěkně na ho*no konfigurátor jsem se dostal na 1milion166tisíc korun :(

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od Filip »

2 Auric: ty neprovokuj :lol:
2 Čapik: náhodou,mně to napíšou :lol:
2 Bear: jaxe ti to povedlo VOE...já tam měl 885,ale je fakt,že bez kol a muziky,to bych měl vlastní :wink:

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od bear »

Filip píše:2 Bear: jaxe ti to povedlo VOE...já tam měl 885,ale je fakt,že bez kol a muziky,to bych měl vlastní :wink:
třeba pro mě maj spešl konfiguraci :mrgreen:

Uživatelský avatar
st.jim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1866
Registrován: 19.03.2008 07:34
Bydliště: Pardubice 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od st.jim »

bez koleček a s motorem 1,4 TSI - 118kW (160k), DSG mi vyšlo cca 830

kde je nejbližší tiskárna :lol:
srazy VWýčechů :velo:
CSFD

Pro své idealistické názory se často potkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze Vozu

Příspěvek od čapik »

bear píše:
čapik píše:zpět k tématu, na http://www.volkswagen.cz" onclick="window.open(this.href);return false; je už ceník pro G6GTI :twisted: kdyby někdo přemýšlel
pěkně na ho*no konfigurátor jsem se dostal na 1milion166tisíc korun :(
8O 8O pěkná palba
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“