Úbytek chladící kapaliny

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Úbytek chladící kapaliny

Příspěvek od svatan »

cena za rozvody i opravou pumpy je 13.000Kč? To je autorizovaný servis? To by bylo na jejich poměry ještě docela přijatelné...
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Lukas-vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.02.2015 18:58

Re: Úbytek chladící kapaliny

Příspěvek od Lukas-vw »

Ano, autorizovaný servis. Konečná cena 13102,16kč a když jsem tam přijel tak ještě vytáhl ze šuplíku knížku na slevy "Plus plán" a využil slevu 20% na materiál a něco na práci a celkem je teda cena 9128,- což si myslím, že je krásná cena.

esmouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 17.06.2014 12:49
Bydliště: Ostravwa, FM a okolí

Re: Úbytek chladící kapaliny

Příspěvek od esmouch »

Lukas-vw píše:Ano, autorizovaný servis. Konečná cena 13102,16kč a když jsem tam přijel tak ještě vytáhl ze šuplíku knížku na slevy "Plus plán" a využil slevu 20% na materiál a něco na práci a celkem je teda cena 9128,- což si myslím, že je krásná cena.
Ahoj, ve kterém servisu sis to nechal dělat? A je to cena za benzín nebo diesel rozvody (pokud je v tom teda nějaký rozdíl)? Díky

Lukas-vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.02.2015 18:58

Re: Úbytek chladící kapaliny

Příspěvek od Lukas-vw »

V litoměřicích autoservis Horejsek.
Rozvody + pumpa na diesel 1,6 TDI

joemikes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 11.01.2009 23:56

Re: Úbytek chladící kapaliny

Příspěvek od joemikes »

Ahojte, mám Golf 1,4 TSI, 90 KW, no po výměně rozvodů mi, přibližně po 300 - 500 km ubyde kapalina v celé nádržce a rozsvítí se kontrolka, nicméně pod autem žádná loužička není. Pán v servisu zjistil, že to kape u Termostatu a opravil to za 600 Kč, ale pořád kapalina uniká a nic pod autem, to je divný. Že by ta vodní pumpa? Mohlo se to stát u výměny rozvodů? Já jen kvůli reklamaci :-) Předtím nezmizela ani kapka.
VW Golf VI Comfortline 1.4 TSI, 90 KW, 2009

Uživatelský avatar
SHODAN
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: f Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Úbytek chladící kapaliny

Příspěvek od SHODAN »

vodni pumpa s rozvodama nema nic spolecnyho, je samostatne na remenu, mas proste v prd*li vodni pumpu jako takovou, taky me ubejvala kapalina, koupil jsem novou a hotovo
Obrázek

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Úbytek chladící kapaliny

Příspěvek od svatan »

A nebo ještě koukni na chladič zespodu. Já měl takhle už od koupi auta před xx lety orezlý origo chladič dole v rohu (přitom 3 roky starý), teklo to ve spojení s plastovým bokem, dolejval jsem 1x za rok.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

joemikes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 11.01.2009 23:56

Re: Úbytek chladící kapaliny

Příspěvek od joemikes »

Může se stát, že odejde a přestane to chladit? Ber to tak, že o pumpě nic nevím. Já když jí viděl jednou při výměně, říkal jsem si jak to muže to vodu vůbec čerpat :-)
edit: právě že žádná voda pod autem, jen něco odtéká ze zadní části podběhu, červený to ale není, možná je to kondenzát z klimy, i když já jí teď nepoužívám.
VW Golf VI Comfortline 1.4 TSI, 90 KW, 2009

Uživatelský avatar
SHODAN
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: f Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Úbytek chladící kapaliny

Příspěvek od SHODAN »

nemazete - klepeto, pumpa bude vadna, me ubejvala rychleji, prolez ten chladic s poradnou baterkou, podivej se ze spoda jestli mas nekde moznost pod autem poradne, a hledej vodni kamen, proste to poznas kde je to vochcany
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“