spousta svítících oranžových kontrolek…nakonec happy end ;-)

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
thomason
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 15.12.2011 22:28

spousta svítících oranžových kontrolek…nakonec happy end ;-)

Příspěvek od thomason »

Včera večer rozjezd, 1-2-3 hups…podřazení na 2, hups, blik oranžová kontrolka - ESP, EPC, katalyzátor, kontrola tlaku pneu a klepání celého vozu, ztráta výkonu, hrozný zvuk…zastavit, nastartovat a znova…zvuk jak kdyby vypadnul 1 válec, klepalo se celý auto a poblikávala elektrika, tak dojezd do garáže 500 m. Ráno dtto situace :( tak telefon do servisu - recepční: v žádným případě s tím nejezděte, technik: jestli to jede, tak doražte (mám to asi 25 km Autocentra v Pce) 8O , zacukal jsem teda asi 200 m ke kámošovi do servisu jak to vidí, jestli by s touto závadou jel, hodil to na diagnostiku - chyba 3 válec, pokus o prohození svíček, pořád stejný. Doporučil nejezdit s tím (katalyzátor apod.). Volám proto na linku záruky mobility, a světe div se, fungovalo to…za 2 hodiny se auto vezlo na odtahu do Pardubic a v 16 bylo hotovo. Otřel jsem si pot na čele - překouslej zapalovací kabel - takže 1300,- a jedeme dál… Tak jenom, že sezóna lesní zvěře už začíná!
GVI 1.2 TSI 77kw (sloužil skvěle…); GVII Variant CE 1.2 TSI 77 kW

Uživatelský avatar
nickovw08
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.08.2014 23:14
Bydliště: SK-blizko MY

Re: spousta svítících oranžových kontrolek…nakonec happy end ;-)

Příspěvek od nickovw08 »

Tak to si mal teda šťastie a otázka znie či by si to ten technik zobral na triko keby sa cestou do servisu niečo.stalo keď Ti povedal pokiaľ to ide pridáte po vlastnej osi

Uživatelský avatar
tatoch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 03.05.2010 22:48

Re: spousta svítících oranžových kontrolek…nakonec happy end ;-)

Příspěvek od tatoch »

dnes to samé... prý ať přijedu sám... jsem řekl, že to nemíním risknout a že mám záruku mobility tak přijeli, vyměnili kabel na 3. válci a bylo... cca 1300,-

Čibi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 14.07.2014 14:15

Re: spousta svítících oranžových kontrolek…nakonec happy end ;-)

Příspěvek od Čibi »

Všude čtu 3.válec, to je zajímavé...Mě to začalo dělat také, 3. válec chyba zapalování.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“