Pískání 1.4 TSI 160PS

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od Michalyx »

nuz kazdy motor ma rozne vykonove verzie tak jak 1,9 tdi zacinalo od 66 az po 110kw tak isto aj 1,4 tsi je od 90 az po 125kw..ale to neznamena ze je to ten isty blok aj piesty a len vykon je inak odladeny..umerne s vykonom sa zvysuje aj odoslnost jednotlivych komponentov a je uz na kazdom ci radsej zoberie nizssi vykon a bude sa spoliehat ze vydrzi dlhsie alebo zoberie vyssi vykon a mozno vydri tak isto ako ten z nizsim..dnes je to aj tak vsetko robene len aby to vydrzalo par rokov a sup kupit dalsie uz su asi prec doby ked rotacky tdi tocili 600tkm..

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od Michalyx »

caravelle píše:michalyx: vies, co je sranda? Ze ked som si ja kupoval auto.... a relativne predajca vedel, co chcem... nemal absolutne ziadne take "pindy".... co na druhej strane.. ma teraz mrzi, ze ma nenahovoril na elektricky sklapatelne spatne zrkadla.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tak to mas fajne ze ti chybaju len tie sklapatelne zrkadla a nic viac toto su vzdy obavy ze ti casom zacne chybat nieco co sa neda len tak dorobit :mrgreen:

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od caravelle »

platal: ale inak zrovna zajtra idem do servisu.. ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nastastie nejde o motor... ten zatial slape ako hodinky.... ale aj tak som dost nasraty a sklamany... uz som zacal riesit ake si kupim dalsie auto... ;-)

michalyx: zase si nemysli, ze mam full vybavu,... ale tie sklapatelne zrkadla by sa mi hodili, lebo na parkovisku, kde parkujem su uzke park. miesta.... ;-)

inak 1,4 TSI sa robi aj 132 kw.... vo fabči... či? ;-)
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od Michalyx »

no vidis na tu by som bol aj zabudol :wink: minule som cital ze novy eos dostane motor 1,2tsi 122k ale mam pocit ze si to pomylili s 1,4 :mrgreen:

Pali_no
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2010 17:48
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od Pali_no »

caravelle píše:platal: ale inak zrovna zajtra idem do servisu.. ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nastastie nejde o motor... ten zatial slape ako hodinky.... ale aj tak som dost nasraty a sklamany... uz som zacal riesit ake si kupim dalsie auto... ;-)

michalyx: zase si nemysli, ze mam full vybavu,... ale tie sklapatelne zrkadla by sa mi hodili, lebo na parkovisku, kde parkujem su uzke park. miesta.... ;-)

inak 1,4 TSI sa robi aj 132 kw.... vo fabči... či? ;-)
Co konkretne funguje tak zle ze uvazujes o inom aute?

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od platal »

Já jdu za rok do BMW v xDrivu, protože jezdím celou zimu na hory, ale každopádně jako druhé auto pak bude VW Golf VII. GTi ;-) to už mám jasno...
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od caravelle »

Pali_no píše:Co konkretne funguje tak zle ze uvazujes o inom aute?
pristup vw servisu a aj "logika" vw vyvojarov... ked pouziju medzi dva kovove kusy.. plastovy "medzikus".... ktory... ano... hadajte... sa zlomi....
ale nastastie dnes som zmenil vw servis a ten pristup uz je ok.... chvalabohu... resp. chvala petrovi... ;-)


a dnes som bol kuknut autosalon mitsubishi... .... a dve az tri favoritky sa mi tam zapacili.... platonicka laska v podobe lancer evolution.... potom tiez platonicke pajero... a realne ASXnko... ;-)
Audi S4 Dolphin grey

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od platal »

caravelle píše:
Pali_no píše:Co konkretne funguje tak zle ze uvazujes o inom aute?
pristup vw servisu a aj "logika" vw vyvojarov... ked pouziju medzi dva kovove kusy.. plastovy "medzikus".... ktory... ano... hadajte... sa zlomi....
ale nastastie dnes som zmenil vw servis a ten pristup uz je ok.... chvalabohu... resp. chvala petrovi... ;-)


a dnes som bol kuknut autosalon mitsubishi... .... a dve az tri favoritky sa mi tam zapacili.... platonicka laska v podobe lancer evolution.... potom tiez platonicke pajero... a realne ASXnko... ;-)
Ahoj, na Mitsubishi mám trochu kontakt kdyžtak ;-) Naši maj doma Outlander ;-) Tak bych se mohl opítat ;-)
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od caravelle »

zase take zhave to nie je... ;-)

golfino si bude musiet este cosi u mna "vytrpiet"...
Audi S4 Dolphin grey

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Pískání 1.4 TSI 160PS

Příspěvek od platal »

Ahoj,

jen jeden příspěvek mimo téma:

Prosím napište do sekce srazy a jarní 2011, kdo z vás dorazí a případně jakou variantu byste zvolili?

Díky
Petr Látal (Gvines)

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“