Ceny servisních prohlídek v ČR

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
nuru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 26.03.2013 13:03

Re: Ceny servisních prohlídek v ČR

Příspěvek od nuru »

Kdo/za kolik Kč poskytl záruku u auta s takovým nájezdem km?

esmouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 17.06.2014 12:49
Bydliště: Ostravwa, FM a okolí

Re: Ceny servisních prohlídek v ČR

Příspěvek od esmouch »

nuru píše:Kdo/za kolik Kč poskytl záruku u auta s takovým nájezdem km?
http://www.csobleasing.cz/cz/autosalon
jsou to auta po operativním leasingu, historie známá, záruka 20 000km / rok v ceně 6000Kč zdarma k autu na skryté vady do hodnoty 50 000Kč jednorázově, 100 000Kč celkem.

speedy.kh
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 12.07.2013 22:39

Re: Ceny servisních prohlídek v ČR

Příspěvek od speedy.kh »

xwritter píše:Ahoj, já byl teď na své první garanční prohlídce po dvou letech. Chtěl jsem u prohlídky být a vidět jak mi tam leje můj olej a dává mé filtry, které jsem si předtím koupil. Byl jsem v ROS ve Slavkově u Brna kde mi to bylo umožněno což jsem byl hodně rád. Pán který se mnou jednal byl příjemný. Výměna oleje a filtrů mě stála cca 900 Kč. Bohužel ale s provedenou prací NEJSEM spokojen:

1. Olej nenechali pořádně dokapat
2. Chtěl jsem opravit klapající palivový filtr při volnoběhu, opravář si to ani neposlechl a přesvědčoval mě že je to normální ( později mi to v Porsche Brno opravili)
3. Měla proběhnout akce s podložkou pod turbo, ale technik mi tvrdil, že u mého vozu to NENÍ potřeba a že se zde přehrává jen SW, přitom podle WINka na něj WV akci vyhlásil, na můj dotaz jak je to možné odpověděli, že opravář "už pozná" zda to je či není potřeba, tak jsem hned jel do Porsche Brno, kde podložku samozřejmě dali !!!
4. Při servisní prohlídce přišli na to, že baterie je špatně nabitá a neprošla testem (což odpovídá tomu,že mi v zimě palubák hlásil nízké napětí na baterce) což se mělo řešit nabitím. Nabití proběhlo tak, že baterii nabíjeli cca 1,5 hodiny, pak to změřili a baterie prošla. Na můj dotaz zda můžu přijet znovu na test, protože si myslím, že se zase vybije tak mi bylo odpovězeno že můžu, ale auto si tam musí nechat 3 dny aby určili zda baterka je ok či ne. Tak se ptám sám sebe proč mi to sakra neřekli hned a já bych jim tam to auto nechal na 3 dny rovnou, prostě se s tím nechtěli moc zdržovat a otravovat. Tomu říkám řešení problémů v záruce.
5.Baterka neprošla testem, ale technik mi dal k podpisu seznam úkonů, které provedli, kde byly kolonky ok/nok a baterie byla samozřejmě zaškrtnutá jako OK, po mém upozornění to změnili.

Prostě úroveň služeb je tady tragická, už jsem si to potvrdil několikrát... servisy, obchody, hospody.

Nakonec se musím zmínit o Porsche Brno, které jsem v předchozím příspěvku pomluvil. Tentokrát jsem se vyhnul panu Matuškovi a jednal jsem s panem Červinkou a nemůžu si na nic stěžovat, naopak byl milý a přemluvil jsem ho aby mi auto vzal přednostně.
Tak si jsi snovej zákazník. Tebe bych tu fakt chtěl... :roll: :roll:
BMW 530D F10
VW Passat B7 HL 4motion DSG
VW Golf VI GTD DSG

Uživatelský avatar
tatoch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 03.05.2010 22:48

Re: Ceny servisních prohlídek v ČR

Příspěvek od tatoch »

V pátek u Hellera v Ostravě................G VI/77/1,2TSI
inspekční sevis, intervalový servis, výměna oleje, olej filtr, odvzdušnění soustavy spojky, výměna brzdové kapaliny, výměna pylového filtru + desinfekce klimošky, dolití chladící kapaliny........4403,- vč DPH


Olej vlastní 5W-30... cca 800,-

Uživatelský avatar
tatoch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 03.05.2010 22:48

Re: Ceny servisních prohlídek v ČR

Příspěvek od tatoch »

U Hellera (Porsche) v Ostravě nově poplatek za přinesený vlastní olej 300,- :-)

Uživatelský avatar
noxik600
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 29.01.2016 07:07

Re: Ceny servisních prohlídek v ČR

Příspěvek od noxik600 »

Ahoj, stal jsem se majitelem Golfu VI 1.6 MPI motor BSE. Koupen v ČR, serviska je, mobilita taky, najeto 142tis.km.
V servisce mám:
ve 100tis - výměna oleje 502.00
ve 120tis - měněné rozvody, o oleji nic a dole připsáno, že při příští prohlídce ve 150tis. výměna oleje a zap. svíček.

To je tam olej 42 tis. km? Nebo při výměně rozvodů jen zapomněli zaškrtnout výměnu oleje?
Pokud předpokládám, že s rozvody měnili i olej, tak tam má být 30tis.km, ale je to 502.00 a ten se mění po 15tis, ne?

Ještě poslední dotaz: má někdo zkušenosti s autoriz. servisem v Jihlavě? Nebo mám raději zajet jinam?

Děkuji
VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 75KW BSE, r.v. 2009.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“