"Tukanie v dverach vodica"

Moderátor: SandrikGVI

powerxxl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 20.03.2010 12:14

"Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od powerxxl »

Pri prechadzani nerovnosti mi nieco sem tam tuka/bucha niekde vnutri vodicovych dveri ( ake keby nieco tuklo o "plech" ).

Mete prosim vas niekto s tym skusenosti?

Dakujem

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od mefix »

Měl jsem podobný problém a bylo to ve středovém sloupku, kde v rámci reklamace na počkání poutahovali "vše co šlo" - už to několik měsíců je OK.

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od george 6 »

mefix píše:Měl jsem podobný problém a bylo to ve středovém sloupku, kde v rámci reklamace na počkání poutahovali "vše co šlo" - už to několik měsíců je OK.
Měl jsem stejný problém,proběhl servis a v záruce vyřešeno ... :velo:

powerxxl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 20.03.2010 12:14

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od powerxxl »

dakujem za info, dam to preverit v servise :)

powerxxl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 20.03.2010 12:14

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od powerxxl »

george 6 píše:
mefix píše:Měl jsem podobný problém a bylo to ve středovém sloupku, kde v rámci reklamace na počkání poutahovali "vše co šlo" - už to několik měsíců je OK.
Měl jsem stejný problém,proběhl servis a v záruce vyřešeno ... :velo:

bol som v servise, bola to nakoniec zamka vodica, zostelovali dvere a prestalo to. Doma som si ale vsimol, ze dvere teraz nesedia "odstavaju" tak tam musim ist opat :(

powerxxl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 20.03.2010 12:14

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od powerxxl »

bol som uz 3 krat v servise so zamkou a uz zacala buchat opat....zrejme budem ziadat uz vymenu, hadam to pomoze


powerxxl píše:
george 6 píše: Měl jsem stejný problém,proběhl servis a v záruce vyřešeno ... :velo:

bol som v servise, bola to nakoniec zamka vodica, zostelovali dvere a prestalo to. Doma som si ale vsimol, ze dvere teraz nesedia "odstavaju" tak tam musim ist opat :(

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od TSIman »

Taky mi při přejezdu nerovností anebo rychlejším rozjezdu něco klepe v boku, ale neumím identifikovat, zda je to ve dveřích či sloupku. Dcera mi tvrdí, že to slyší v zadních dveřích. Četl jsem tady o klepajících zámcích, utahování všeho možného atd. Mám najeto 4000 km a moc se mi nechce jet s tímhle do servisu. U Fabie jsem měl zkušenost, že jak mechanici sáhli na originál složení z továrny, začalo vrzat vše a taky rozebírání nechalo šrámy na některých dílech. Nechci tím tvrdit, že u VW servisu jsou stejní packalové. Koupil jsem auto u Auto Heller v Opavě, ale blíže to mám do Ostravy. Teď nevím komu auto svěřit. Má tady někdo zkušenost :?:

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od Pantani »

Měl jsem problém s tím zaklapávacím mechanismem u dveří - vrzalo to. V rámci záruky opraveno.
Nemůžeš ale házet všechny servisáky do jednoho pytle, budeš to holt musel zkusit, pokud ti někdo neřekne zkušenost. A pokud ti někdo pošrábe plasty, pak žádat výměnu/náhradu/slevu apod. a hlavně pak tam už nikdy nejet :-)
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od TSIman »

Dnes jsem absolvoval reklamaci dveří a nakonec stačilo promazat zámek, takže jsem rád, že nic nerozbírali. Uvidíme, zda to bude dostatečné, zatím je to OK.

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od TSIman »

Jo a servis Heller - spokojenost, dobrý profesionální přístup, nabízejí odvoz do 25 km zdarma, což mi Mazda ani Škoda nikdy nenabídli. Takže servis už mám jasný :P

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od miromen »

A ktery Heller konkretně ?
1.2 TSI 77kw

powerxxl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 20.03.2010 12:14

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od powerxxl »

TSIman píše:Dnes jsem absolvoval reklamaci dveří a nakonec stačilo promazat zámek, takže jsem rád, že nic nerozbírali. Uvidíme, zda to bude dostatečné, zatím je to OK.

premazanie zamku je len dacasne riesenie, mne to uz premazavali 4 krat, idem ziadat o navu zamku. Premazanie zamky vydrzi tak 3 mesiace, ten mazaci prostriedok tam nevydrzi navzdy....

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od miromen »

Nevite kterou čast zamku konkretně promazavali ? Jestli to jen vystřikali nějakym sprejem nebo natřeli vazelinou nějakou konkretni součast zamku.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od TSIman »

miromen píše:A ktery Heller konkretně ?
Konkrétně v Ostravě

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: "Tukanie v dverach vodica"

Příspěvek od TSIman »

miromen píše:Nevite kterou čast zamku konkretně promazavali ? Jestli to jen vystřikali nějakym sprejem nebo natřeli vazelinou nějakou konkretni součast zamku.
Je to nějaká řídká vazelína a myslím, že jde o to, že se zámek dotýká ocelové západky na sloupku. No uvidíme, zda se závada objeví znovu, ale myslím, že výměna zámku by to nevyřešila, spíše poštelování dveří. Zatím počkám, záruka je dva roky a dva jsem si připlatil.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“