Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od LukaSHek »

Tak uz je to tady! :-) 34 187 km ujeto a prvni zavadicka! :-) Leva vnejsi zadni lampa je zniceho nic zevnitr orosena... Tak jsem zvedav, jak zitra na PIA Smichov poridim... :-D
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od caravelle »

poridis novou levou zadni vnejsi lampicku... :wink:
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od LukaSHek »

Neeeee... ONI mi poridi! :)
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od caravelle »

vsak tak som to myslel, ty 'poridis' a oni to cvaknu.. :mrgreen:
Inak teraz ma napadlo,ked som menil prednu hmlovku,tak som si vsimol,ze na jej zadnej strane su dve 'odvodnovacie' resp. 'odvlhcovacie' hadicky.. Nebude nieco podobne aj na zadnom svetle?! Neucpalo sa ti nahodou len to? ...
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od LukaSHek »

NEtusim, rozebirat to nebudu... :) Uvidiiiime! :) Podam info... ;)
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od Šátek »

Nechci nic říkat, ale minulý týden nebo kdy to bylo, se nás sešlo cca 15 golfů VI a teď nekecám, naprosto všichni měli orosenou levou zadní lampu v tom bílým sklíčku, který už zasahuje jakoby do boku auta. Ale nekecám, úplně všechny.
Je třeba možný, když byly vyrobený všechny spolu, že tam byla nějaká chybička, ale je to brut.
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od LukaSHek »

Jako fakt? :-) To je přesně to, co s tim mam... :-D
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od xwritter »

Dnes po jízdě v silné bouřce, jen pravé přední světlo, levé ok. Zadní jsem nekontroloval, to je k vzteku... :!: :negative:
Přílohy
světlo vlhkost
světlo vlhkost
mlhovka vlhkost
mlhovka vlhkost

Alex.333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 14.06.2011 10:36

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od Alex.333 »

LukaSHek píše: Podam info... ;)
Zdarec hoši.
Tak co se děje se světly?
Něco nového?
bylo: Golf III ´95 TDI 66kW

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od xwritter »

Zdar, no já s těma předníma jsem volal do servisu a prý to mohou zkusit na těsnost, prý je to na dlouho a jinak s tím prý vlastně nemůžou nic víc dělat. Navíc se mě ptal na divný věci, jako jestli ve dne svítím potkávacíma světlama, nebo světlama pro denní svícení, což nechápu proč. Prý to mám pozorovat:( Vlhkost za dva dny zmizela a já nevím, jak to dál řešit, ale je mi samozřejmě jasný, že příště tam bude zase.

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od mefix »

Řešit kontrukční vadu (vlhké světla) výměnou za stejný konstrukčně vadný díl, nemá moc smysl, ikdyž proč ne, za ty prachy, cos jim dal. Pokud by bylo něco špatně jen tebe, pak bys tu byl jediný, bohužel to nejsi, tedy vada není u tebe. Bohužel importér ti tohle za závadu neuzná, ledaže by ti servis chtěl hodně moc pomoci a vymyslí, kromě té vlkosti i jinou závadu na tom světle, která by ospravedlnila jeho výměnu.

Příště si kup Škodovku - těm světla dávno nevlhnou (osobní zkušenost). Je to smutné, ale pravdivé.

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od xwritter »

Je divný, že vlhne jen jedna strana světel, tak předpokládám, že ta druhá strana je konstrukčně v pořádku. Zkusím se zeptat, přece když to světlo takhle brutálně zvlhne, tak to omezuje svícení, tudíž snižuje bezpečnost, proto je to vada na jasnou reklamaci.

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od mefix »

Servis namítne, že nadměrně pršelo, projel jsi velkou louží atd.... umín si předtavit těch výmluv, včetně toho, že víčko přetěsní a vlhkost se ti objeví zase o pár měsíců později. Přeju úspěch, ale bude to boj s větrnými mlýny - výměna celého světla. Dej vědět, jak dopadneš. Vlhkost je myslím způsobena vnikem přes větrací otvory - ale ty nemůžeš nijak zakrýt, způsobíš více škody.

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od xwritter »

Ono je pravda, že jsem fakt velkou kaluží projel, to nebyla ani kaluž - spíš skoro řeka. Ohodila mě vlna vody od předu dozadu, musel jsem zastavit a počkat až to zteče, protože jsem nic neviděl, nic podobnýho jsem za svých 10 let řízení nezažil. Myslel jsem ale, že by to mělo být těsný za každých okolností. Snažím se servisu za každou cenu vyhnout, protože si myslím, že spíš napáchají víc škody, než užitku, už ten rozhovor s technikem mě odradil. Až na to budu mít náladu, tak se zeptám ještě v jiným servisu a budu sledovat, zda se to nestane při obyčejným deštíku.

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: Voda / vlhkost v zadnim svetlometu

Příspěvek od xwritter »

tak po normálním dešti stav ok, žádná vlhkost, ani vzadu, tak to byl snad jen planý poplach

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“