Svítící osvětlení interiéru

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Streko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.06.2010 15:40
Bydliště: Praha

Svítící osvětlení interiéru

Příspěvek od Streko »

Stává se mi (na můj vkus často), že když zavřu dveře u řidiče a zamknu auto, zůstane mi svíti vnitřní osvětlení. Nejdřív jsem si myslel, že je chyba někde ve dveřích, ale ono stačí jen odemknout a zase zamknout. Když jsem s tím byl v servisu (i s jinými vadami), tak mi řekli, že se jim vada neprojevila :( Takže mi asi nezbývá nic jiného, než stát či na parkingu u servisu a zavírat dveře a otvírat, zamykat a odemykat do doby, než se to zas projeví, nebo máte lepší radu ?

Uživatelský avatar
korycan
Člen klubu
Příspěvky: 35
Registrován: 24.06.2009 10:39
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící osvětlení interiéru

Příspěvek od korycan »

a není to tím, že Golf VI má zpoždovač zhasínání osvětlení?

Streko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.06.2010 15:40
Bydliště: Praha

Re: Svítící osvětlení interiéru

Příspěvek od Streko »

není, normálně když zamkneš, tak se osvětlení zhasne hned, jenže mě zůstane svítit :-( - nezhasne ani po těch cca 30 vteřinách jako když jen otevřeš a zavřeš. Stát u auta a čekat, jestli se zhasne po těch cca 5 minutách (jako když necháš otevřené dveře) jsem ještě nezkoušel - zatím jsem neměl čas stát tak dlouho u auta když se mi to stane...

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící osvětlení interiéru

Příspěvek od skuci »

hele tak to já mám dobrou zkušenost s timhle a moc si to vychvaluju ... když máš světla v poloze aby se ti rozsvicela při otevírání dveří tak po zamknutí se okamžitě zhasnou a v případě že má v poloze aby svítili furt, tak i tak po zamčení se během chvilky zhasnou cože je dobrý a alespoň nevybiju baterku ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Streko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.06.2010 15:40
Bydliště: Praha

Re: Svítící osvětlení interiéru

Příspěvek od Streko »

To máš pravdu, mě to tak taky funguje, čož je fakt dobrý. Na druhou stranu ale vždy když máš klíčky v poloze I tak světla svítí a nemáš jak je vypnout. Jinak já mám problém s nezhasínáním vnitřního osvětlení. Ale vzhledem k tomu, že se to stává stále častěji, že čím dál větší šance, že přijedu do servisu a chyba se projeví. Ovšem je zajímavé, že se tahle chyba stupňuje - nechápu jak to.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“