skvrna pod autem

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

skvrna pod autem

Příspěvek od Jara77K »

Čau chlapi,mám pod Golfem VI skvrnu jeto pod předním sedadlem u spolujezdce.Neví někdo coto je?olej to asi není.
Přílohy
IMG_0269.JPG

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: skvrna pod autem

Příspěvek od Black Dragon »

Bude to určitě voda, která se kondenzuje z klimatizace a kape na zem. Dělají to všechny auta s klimou :lol:

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: skvrna pod autem

Příspěvek od Jara77K »

Black Dragon píše:Bude to určitě voda, která se kondenzuje z klimatizace a kape na zem. Dělají to všechny auta s klimou :lol:
Tak dík,ale já mám první auto s klimou tak se nediv :wink:

Uživatelský avatar
Vosan
Člen klubu
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Su Moravak jak poleno - Hodonín

Re: skvrna pod autem

Příspěvek od Vosan »

Ahoj,
Skvrna pod autem může být od vody z klimy, já to řešil taky ale nebyla to skvrna od vody, v servise zjistily že je to mazací tuk
který se uvolňuje z nějakého místa pod převodovkou, přesně si to už nepamatuji, vyřešili to nějakou manžetou která tomu zamezí.
Bylo to na Golfu 1.6.Skvrna se potom už neobjevila.

I.
V dobrém vzpomínáme Pašík 1.9TDi 77Kw/chip/2007 -- Pašík 2.0 TDi 103Kw 2012 -- do roku 2021 Pašík 2.0 TDi HL 110Kw 2016 nyní AUDI A6 C8 3.0 V6 Design

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: skvrna pod autem

Příspěvek od Jara77K »

ale nejspíš jeto voda proto že není to mazlavé :wink: jási toho nikdy nevšim ale u autobusu jeto víc viditelné jak to teče.

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: skvrna pod autem

Příspěvek od fkabl »

Taky jsem si včera a dnes všimnul, že mi v jednom místě kape voda. Vypadá to na vodu-čirá, nelepí, nezapáchá /žádná jiná taková kapalina jako náplň v autě přece není/ a žádné kapaliny v autě nechybí, takže to tipuji snad na nějakou vysráženou vodu, nebo vodu z klimatizace. Jediné, co mě zaráží je to, že jsem neměl zapnutou klimu :? , jen ventilaci. Tak nevím, zda i tak je možné,aby z vývodu klimatizace trošku vody vyteklo? Je to velice málo a je to pod autem v místě za předním levým kolem a mezi volantem - někde tam. Co myslíte?

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: skvrna pod autem

Příspěvek od Black Dragon »

fkabl píše:Taky jsem si včera a dnes všimnul, že mi v jednom místě kape voda. Vypadá to na vodu-čirá, nelepí, nezapáchá /žádná jiná taková kapalina jako náplň v autě přece není/ a žádné kapaliny v autě nechybí, takže to tipuji snad na nějakou vysráženou vodu, nebo vodu z klimatizace. Jediné, co mě zaráží je to, že jsem neměl zapnutou klimu :? , jen ventilaci. Tak nevím, zda i tak je možné,aby z vývodu klimatizace trošku vody vyteklo? Je to velice málo a je to pod autem v místě za předním levým kolem a mezi volantem - někde tam. Co myslíte?
To neteče z nějakýho vývodu od klimatizace, ale prostě když je klima zapnutá, tak se na trubkách kde je chadící médium klimy prostě udělá rosa, protože trubky jsou hodně studený a venku je teplo - a tý vody co z auta teče je poměrně někdy dost. Pokud ti to ale dělá, když máš klimu vypnutou, tak to ta voda z klimy určitě není a hledej problém někde jinde. Leda že by jsi s klimou jezdil a ta voda natekla do toho plastu pod motorem a jak se s autem pohnulo, tak to vyteklo.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“