Climatronic

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sonyy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.10.2009 19:52
Bydliště: Prague

Climatronic

Příspěvek od Sonyy »

Zdravim, kdyz popojizdim v kolone, nebo jedu pomaleji casto slisim klimatizaci (nejspis kompresor) po vypnuti AC pak je v aute hezky ticho ale vedro :? .
JE to normalni ? Hodne mi to zere nervy, hlavne v kolone, a resit to tim ze si osolim radio se mi nechce.
Dekuji 8)
(automaticka klimatizace klimatronic-2 zonova)
Vw Golf VI TSI 90kw

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Climatronic

Příspěvek od honzanun »

Já slyším pouze proudění vzduchu, nic jinýho slyšet není. Zkus svůj popis trochu konkterizovat... Vrčí to nějak, nebo to nějak vibruje?

Zítra se na to zkusím zaměřit a popíšu přesněji chování zapnuté AC...
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic

Příspěvek od caravelle »

ja takisto... pocujem len fukanie vzduchu... samozrejme, ze je to hlucnejsie ked to ide na plno... ale ked to ide na dva-tri "dieliky"... tak to voobec nepocut... ani ten vzduch prudit nepocut... a to ja osobne radio nijako extra nepustam nahlas... a sluch mam relativne v poriadku... akurat sa priatelka sem tam stazuje, ze nepocuvam... ale to je asi o inom.. :mrgreen: :mrgreen:
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
Sonyy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.10.2009 19:52
Bydliště: Prague

Re: Climatronic

Příspěvek od Sonyy »

Presne, Caravele, ja taky nemam vzdy zapnute radio, o to vic me en zvuk stve :/ . Zvuk pri zarazene rychlosti je jakoby si klimatizace brucela, s otackamy se stupnuje i zvuk. Na neutral se mi zda ze slisim dokonce lopatky ventilatoru. Znamemu taky bruci klmatizace ( fabie htp ). Ve ctvrtek du na long-life servis, tak jm to reknu, i kdyz pochybuju podle toho co tady ctu o ceskych servisech, ze to spravi :/.
Jinak klimatizace funguje normalne.
Vw Golf VI TSI 90kw

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic

Příspěvek od caravelle »

a nevibruje ti cela palubovka z toho?? ak ano, tak je to ten kompresor ci co to je... oni sa zvyknu kazit.... mali by ti ho vymenit v ramci zaruky...
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
Sonyy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.10.2009 19:52
Bydliště: Prague

Re: Climatronic

Příspěvek od Sonyy »

Ne, nevibruje, vcera jsem se vratil z long-life servisu, rekl sem jim to, ale co jine jsem mohl v Cr ocekavat nez zazracne " neprojeveno " .
Servisovano v Porsche praha - smichov.
Vw Golf VI TSI 90kw

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Climatronic

Příspěvek od honzanun »

Že s tím vůbec jezdíš do CZ na servisy... Je to jen o nervy, nikdy noic nedotáhnou do konce. Zlatý Německo!!!!
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

miloscup
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 14.07.2010 10:12

Re: Climatronic

Příspěvek od miloscup »

Tak ja mám FabkuII 1.6 s automat.klímou a to samé. Objevilo se to až po prvním roce. Pokud klíma jede naplno, tak v poho. Po vychlazení interiéru na požadovanou teplotu to ale začne. Nejvíc to slišet u 1-3 stupne. Jinak funguje. Servis nic nenašel.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“