Vytékající voda ze dveří

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Streko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.06.2010 15:40
Bydliště: Praha

Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od Streko »

Ahoj, všiml jsem si, že po dešti když otevřu dveře (týká se všech 4) tak mi z nich vyteče voda. Zatím jsem se nekoukal odkud to teče, jestli někde z těsnění kolem dveří nebo odkud. Setkal se s tím někdo? Auto teda stojí venku. Tohle je první auto, které stojí venku, tak nevím jestli je to normální :(

powerxxl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 20.03.2010 12:14

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od powerxxl »

robi to aj mne, dokonca pri jazde chvilku pocujem ako keby sa voda prelievala vo dverach. Niekde na nemeckom fore som cital ze je to normalne su tam urobene nejake vyvody na odvod vody...

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od Pantani »

Normálně bych to považoval za blbost, ale když už to tak teda asi je, tak myslím, že je blbost, aby se okolo těsnících gum na oknech nedostávala dovnitř VŮBEC voda... Takže soudruzi museli myslet na to, že by taky měla odněkud vytékat... Ale třeba plácám kraviny...
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Koprolit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 03.01.2010 18:42

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od Koprolit »

A kolik tý vody vám jako vyteče? Já teda třeba po mytí nic takovýho nepozoruju. A odkud přesně a hlavně kam to steče?

powerxxl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 20.03.2010 12:14

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od powerxxl »

pri umyti auta v umyvarke to nerobi, len ked auto stoji dlhsie na dazdi....odkial to presne vytecie a kolko toho je to neviem, pretoze to vzdy vytieklo pocas jazdy, skusim prezriet dvere, ci su tam nejake otvory. Ked som mal auto so stresnym oknom tak tam bol pod tesnenim dveri otvor kadial odtekala voda ( bola tam napojena rurka, kt. isla cez predny stpik niekam von ). Myslim, ze toto bude nieco podobne.
Koprolit píše:A kolik tý vody vám jako vyteče? Já teda třeba po mytí nic takovýho nepozoruju. A odkud přesně a hlavně kam to steče?

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od Black Dragon »

Vždyť to je úplně normální jev. Voda ti nateče kolem oken sametkama (to je ta guma pod oknem) a vyteče zespodu odtokovejma dírama. Kdyby tam ty díry nebyly, tak by tam voda zůstala a dveře by byly shnilý za dva roky na padrť.a aby se nepoškodil tapec u dveří, tak zevnitř je danej igelit. To už se všechno dělalo i u starejch stodvacítek. :roll:

Streko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.06.2010 15:40
Bydliště: Praha

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od Streko »

Těžko říct kolik toho je, takový malý "ščurček" :D Otevřu dveře a než nasednu a zavřu (pomalejším tempem), tak to vyteče. Že by to zůstávalo ve dveřích nepozoruju, to myslím, že je větší průser než když to vyteče. Rozumím, že tam voda nateče, že je někde vespod dírka aby to zas vyteklo, ale proč to teda nevyteče hned (jako průtok)? Teď si vemte, že auto někde stojí dlouho a furt prší, dyť tam pak musí někde být spousta vody! Odkud a kam to steče nevím, ale hlavně že to vyteče :D - jen mi to přijde divné... a to právě kvůli tomu, že tam ta voda může někde pěkně dlouho stát :(

Mariuss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 20.04.2010 09:09

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od Mariuss »

Tusi nekdo jak je to u patych dveri? Mam GVI Varianta, ale vsiml jsem si, ze kdyz otevru pate dvere, je vpravo v plechu dira, ale ta vlevo je bud jakoby zakryta krytkou v barve laku nebo je to ucpane samotnym lakem (jakoby zaschla kapka laku). Ma to nekdo stejne nebo to mam reklamovat/provrtat i vlevo?

Mariuss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 20.04.2010 09:09

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od Mariuss »

Vidim, ze nikdo neodpovedel, tak zkusim prosbu - mohli by se majitele Varianta (GV+GVI) podivat po otevreni patych dveri, jestli maji diry vlevo i v pravo na spodni hrane dveri nebo jen na jedne strane a ta druha je zaslepena jakoby kapkou v barve karoserie? Diky, bojim se, aby nemely byt diry na obou stranach a jednu jsem nemel zalepenou od laku. Takhle by se tam mohla drzet voda a reznout to zevnitr :?

Uživatelský avatar
dýzlgejt
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 08.11.2015 20:16
Bydliště: Highland

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od dýzlgejt »

Mariuss už to asi za tu dobu vyřešil :) , ale pokud by to zajímalo někoho dalšího, tak tady je fotka:
(záslepka na obou stranách)
Přílohy
DSC_1372.JPG
Golf VI Variant Highline, 1.6 CR, 77kW (CAYC), 2011
ex. Golf V, 5.dv., Comfortline, 1.9 PD, 66kW (BRU), 2004

Uživatelský avatar
Mayk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 17.12.2015 06:37

Re: Vytékající voda ze dveří

Příspěvek od Mayk »

Ja to u variantu po prave strane take nemam zaslepene a prijdemi ze to ani nebylo.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“