Svícení levé mlhovky

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Standa*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.01.2009 07:55
Bydliště: Bílina

Svícení levé mlhovky

Příspěvek od Standa* »

Ahoj dnes se mne stalo,že mne svítila levá mlhovka /originál od výrobce/ pravá zůstala zhaslá při přepnutím na mlhové světla / předek 1.vztažení / se rosvítila i druhá a po zhasnutí mlhovek zase zůstala ta levá svítit.Po dojetí domu už vše vpořádku světla svítí jak mají.
světla vypnuta - po nastartování pouze předek světel - je takhle nastaveno
1.poloha parkovačky předek zadek
2.poloha světla předek zadek /právě při téhle poloze svítila při poruše levá mlhovka/
vytažení 1 mlhovky vepředu
vytažení 2 mlhovka vzádu
zřejmně se přilepilo relé nějakým způsobem nevím,udělalo to zatím jednou má někdo takovou zkušenost ????
páčka - přepínání směrovek nemělo na to vliv /zkoušel jsem/

voodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 11.05.2010 07:02

Re: Svícení levé mlhovky

Příspěvek od voodoo »

nemal si naaahodou vytoceny volant? vies o tom, ze mas hmlovky s odbocovacou funkciou?

Uživatelský avatar
Standa*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.01.2009 07:55
Bydliště: Bílina

Re: Svícení levé mlhovky

Příspěvek od Standa* »

voodoo píše:nemal si naaahodou vytoceny volant? vies o tom, ze mas hmlovky s odbocovacou funkciou?
Ahoj ano volant jsem měl vytočenej ale ne puštěny mlhovky,ale pršelo

voodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 11.05.2010 07:02

Re: Svícení levé mlhovky

Příspěvek od voodoo »

pri rozsvietenych stretavacich svetlach a vytoceni volantu dolava sa rozsvieti lava hmlovka, pri vytoceni volantu doprava sa rozvieti prava hmlovka. Pomaha to prisvietit priestor pri odbocovani a parkovani, auto neide do tmy. Tusim pri vyssich rychlostiach to nefunguje.

Uživatelský avatar
Standa*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.01.2009 07:55
Bydliště: Bílina

Re: Svícení levé mlhovky

Příspěvek od Standa* »

voodoo píše:pri rozsvietenych stretavacich svetlach a vytoceni volantu dolava sa rozsvieti lava hmlovka, pri vytoceni volantu doprava sa rozvieti prava hmlovka. Pomaha to prisvietit priestor pri odbocovani a parkovani, auto neide do tmy. Tusim pri vyssich rychlostiach to nefunguje.
Ahoj kluci dnes to vyzkouším to bych byl v servise za blba a takového času v háji díky Standa

Koprolit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 03.01.2010 18:42

Re: Svícení levé mlhovky

Příspěvek od Koprolit »

Bude to na 100% přísvěcování do zatáčky, buď v klidu. :-)

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Svícení levé mlhovky

Příspěvek od george 6 »

Standa* píše:
voodoo píše:pri rozsvietenych stretavacich svetlach a vytoceni volantu dolava sa rozsvieti lava hmlovka, pri vytoceni volantu doprava sa rozvieti prava hmlovka. Pomaha to prisvietit priestor pri odbocovani a parkovani, auto neide do tmy. Tusim pri vyssich rychlostiach to nefunguje.
Ahoj kluci dnes to vyzkouším to bych byl v servise za blba a takového času v háji díky Standa
Je to určitě tak, voodoo pravdu má.... :mad3: :budo: :mad3:

radik999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.09.2010 22:35

Re: Svícení levé mlhovky

Příspěvek od radik999 »

Nazdrar panove, odbočovacia funkcia "corner" funguje len pri rýchlosti do 40 km/h. :wink:

Uživatelský avatar
ohsi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.05.2009 16:44

Re: Svícení levé mlhovky

Příspěvek od ohsi »

radik999 píše:Nazdrar panove, odbočovacia funkcia "corner" funguje len pri rýchlosti do 40 km/h. :wink:
Myslíš že to vysledoval za jazdy? :wink:
Golf VI 1,4 TSI

Uživatelský avatar
Standa*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.01.2009 07:55
Bydliště: Bílina

Re: Svícení levé mlhovky

Příspěvek od Standa* »

Funguje to opravdu už jsem to vyzkoušel a mám to vyzkoušené za jízdy kde mne točila kamera.Ženil se syn a já vezl nevěstu odbočovalo se na křižovatce,příjezd do křižovatky byl normal při otočení volantu se sepla mlhovka a při poloze zpět vypla jel jsem tak cca30km/h.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“